Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: "Кухонна рулетка" для Володимира Жогло
<p>Володимир Жогло ретельно готувався до зустрічі з блондинками - читав книжки, налаштовувався морально. А ці жінки просто готові його з'їсти.</p><p>Героєм ігрового шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/blondinki/sezon-1" target="_blank">Хто проти блондинок 2018</a> випуск 5 став актор Володимир Жогло, відомий по гумористичному шоу «Вар'яти». Протягом своєї сценічної кар'єри бородатий Володимир сам неодноразово перевтілювався у жінку. Так що можна сказати, що для блондинок він практично свій.</p><p>Темою випуску шоу Хто проти блондинок від 25.09.2018 стала їжа, адже гуморист дуже любить поїсти. Ведуча шоу Леся Никитюк побудувала ефір так, щоб все нагадувало Володі про улюблені ласощі - від костюмів дівчат до конкурсів.</p><p><strong>Володимир зіграв у особливу «кухонну рулетку»: за умовами гри, потрібно висмикнути скатертину з-під тарілок так, щоб жодну із них не розбити.</strong> Чи зможе актор впоратися із цим складним трюком? Дивіться у шоу Хто проти блондинок 2018 випуск 5.</p><p>Від зовнішнього вигляду п'ятдесяти блондинок і достатку їжі в ефірі у Володимира потекли слинки. Але дуже скоро гра стала скоріше небезпечною, ніж веселою! Блондинка показала гумористу майстер-клас по сабражу - мистецтву відкривати ігристе вино за допомогою... шаблі. Чи вийшло у Жогло впоратися із холодною зброєю так само віртуозно, як і у його білявої суперниці? І як від цього трюку постраждала ведуча шоу Хто проти блондинок Леся Никитюк? Дивіться випуск Хто проти блондинок від 25.09.2018 - таке видовище пропускати не можна.</p><p><strong>Ніжні дами бувають настільки суворі, що відбивають м'ясо нунчаками і з'їдають цілий гострий перець, не моргнувши оком. </strong>Все це можна побачити у ігровому шоу Хто проти блондинок.</p><p>Але ж Хто проти блондинок - це ще й інтелектуальна гра, так що Володі довелося відповідати на дуже незвичайні питання. Разом з ним ви дізнаєтеся:</p><p>• Який жіночий афродизіак ховається серед наших повсякденних продуктів?</p><p>• М'ясо яких тварин їсть Ніколас Кейдж?</p><p>• Навіщо листоношам колись видавали жуйку зі смаком м'яса?</p><p>І багато іншого!</p><p>Дивіться шоу Хто проти блондинок 2018 випуск 5 - тільки тут Володимир Жогло танцює ча-ча-ча, а красива жінка дарує чоловікові букет із сала та ковбаси.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск шоу, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/blondinki/sezon-1/vypusk-4" target="_blank">Хто проти блондинок 2018 випуск 4</a></p>

"Кухонна рулетка" для Володимира Жогло

Всі випуски | Сезон 1

"Кухонна рулетка" для Володимира Жогло

Володимир Жогло ретельно готувався до зустрічі з блондинками - читав книжки, налаштовувався морально. А ці жінки просто готові його з'їсти.

Героєм ігрового шоу Хто проти блондинок 2018 випуск 5 став актор Володимир Жогло, відомий по гумористичному шоу «Вар'яти». Протягом своєї сценічної кар'єри бородатий Володимир сам неодноразово перевтілювався у жінку. Так що можна сказати, що для блондинок він практично свій.

Темою випуску шоу Хто проти блондинок від 25.09.2018 стала їжа, адже гуморист дуже любить поїсти. Ведуча шоу Леся Никитюк побудувала ефір так, щоб все нагадувало Володі про улюблені ласощі - від костюмів дівчат до конкурсів.

Володимир зіграв у особливу «кухонну рулетку»: за умовами гри, потрібно висмикнути скатертину з-під тарілок так, щоб жодну із них не розбити. Чи зможе актор впоратися із цим складним трюком? Дивіться у шоу Хто проти блондинок 2018 випуск 5.

Від зовнішнього вигляду п'ятдесяти блондинок і достатку їжі в ефірі у Володимира потекли слинки. Але дуже скоро гра стала скоріше небезпечною, ніж веселою! Блондинка показала гумористу майстер-клас по сабражу - мистецтву відкривати ігристе вино за допомогою... шаблі. Чи вийшло у Жогло впоратися із холодною зброєю так само віртуозно, як і у його білявої суперниці? І як від цього трюку постраждала ведуча шоу Хто проти блондинок Леся Никитюк? Дивіться випуск Хто проти блондинок від 25.09.2018 - таке видовище пропускати не можна.

Ніжні дами бувають настільки суворі, що відбивають м'ясо нунчаками і з'їдають цілий гострий перець, не моргнувши оком. Все це можна побачити у ігровому шоу Хто проти блондинок.

Але ж Хто проти блондинок - це ще й інтелектуальна гра, так що Володі довелося відповідати на дуже незвичайні питання. Разом з ним ви дізнаєтеся:

• Який жіночий афродизіак ховається серед наших повсякденних продуктів?

• М'ясо яких тварин їсть Ніколас Кейдж?

• Навіщо листоношам колись видавали жуйку зі смаком м'яса?

І багато іншого!

Дивіться шоу Хто проти блондинок 2018 випуск 5 - тільки тут Володимир Жогло танцює ча-ча-ча, а красива жінка дарує чоловікові букет із сала та ковбаси.

Якщо ви пропустили попередній випуск шоу, то дивіться за посиланням Хто проти блондинок 2018 випуск 4