Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Женя Галич познайомився з матріархатом
<p>Секс, блондинки і рок-н-рол! П'ятдесят блондинок перетворили ігрове шоу в яскравий рок-фестиваль.</p><p><strong>Герой Хто проти блондинок 2018 випуск 6 Женя Галич завжди мріяв стати рокером.</strong></p><p>Соліст групи «O.Torvald» вже кілька разів перемагав в ток-шоу Нового каналу - чи вийде у нього здобути перемогу на цей раз? П'ятдесят зухвалих блондинок-рокерів готові подарувати Жені його першу поразку в шоу Хто проти блондинок від 02.10.2018.</p><p>Женя серед блондинок зустрів кілька старих знайомих, серед них - Мила, яка пообіцяла роздягнути його до трусів.</p><p>А ще підступна блондинка запитала, де її білизна... Несподіване питання на адресу одруженого чоловіка! Дізнайтеся у шоу Хто проти блондинок 2018 6 випуск, що мала на увазі білява красуня.</p><p><strong>Ведуча Хто проти блондинок Леся Никитюк підготувала для Галича найцікавіші питання, зокрема:</strong></p><p>• Як самці гієн показують свою покірність самці?</p><p>• Для чого у 14 столітті придумали чоловічі підбори?</p><p>• Як Агата Крісті помстилася невірному чоловіку?</p><p>Перевірте свої знання разом із Женею Галичем у шоу Хто проти блондинок 2018! Деякі відповіді чимало здивували музиканта... Заодно ви дізнаєтеся, чи любить соліст «O.Torvald», коли його прив'язують.</p><p>Кожна з учасниць шоу Хто проти блондинок не тільки розумна, але і талановита. Одна із дівчат навчила Женю зав'язувати краватку романтичним способом під назвою «Принц Альберт і Вікторія» - і це був тільки початок. Блондинки подарували Жене незвичайну маску і продемонстрували майстер-клас по збиранню кубика Рубіка.</p><p><strong>У 6 випуску шоу Хто проти блондинок 2018 взяла участь найсильніша жінка світу!</strong></p><p>Могутня Ольга Григорівна продемонструвала, як легко може підняти двох дорослих чоловіків, зокрема і самого Женю Галича. Дивіться Хто проти блондинок 2018 випуск 6 - таке видовище пропускати не можна!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Хто проти блондинок 2018 випуск 5</p>

Женя Галич познайомився з матріархатом

Всі випуски | Сезон 1

Женя Галич познайомився з матріархатом

Секс, блондинки і рок-н-рол! П'ятдесят блондинок перетворили ігрове шоу в яскравий рок-фестиваль.

Герой Хто проти блондинок 2018 випуск 6 Женя Галич завжди мріяв стати рокером.

Соліст групи «O.Torvald» вже кілька разів перемагав в ток-шоу Нового каналу - чи вийде у нього здобути перемогу на цей раз? П'ятдесят зухвалих блондинок-рокерів готові подарувати Жені його першу поразку в шоу Хто проти блондинок від 02.10.2018.

Женя серед блондинок зустрів кілька старих знайомих, серед них - Мила, яка пообіцяла роздягнути його до трусів.

А ще підступна блондинка запитала, де її білизна... Несподіване питання на адресу одруженого чоловіка! Дізнайтеся у шоу Хто проти блондинок 2018 6 випуск, що мала на увазі білява красуня.

Ведуча Хто проти блондинок Леся Никитюк підготувала для Галича найцікавіші питання, зокрема:

• Як самці гієн показують свою покірність самці?

• Для чого у 14 столітті придумали чоловічі підбори?

• Як Агата Крісті помстилася невірному чоловіку?

Перевірте свої знання разом із Женею Галичем у шоу Хто проти блондинок 2018! Деякі відповіді чимало здивували музиканта... Заодно ви дізнаєтеся, чи любить соліст «O.Torvald», коли його прив'язують.

Кожна з учасниць шоу Хто проти блондинок не тільки розумна, але і талановита. Одна із дівчат навчила Женю зав'язувати краватку романтичним способом під назвою «Принц Альберт і Вікторія» - і це був тільки початок. Блондинки подарували Жене незвичайну маску і продемонстрували майстер-клас по збиранню кубика Рубіка.

У 6 випуску шоу Хто проти блондинок 2018 взяла участь найсильніша жінка світу!

Могутня Ольга Григорівна продемонструвала, як легко може підняти двох дорослих чоловіків, зокрема і самого Женю Галича. Дивіться Хто проти блондинок 2018 випуск 6 - таке видовище пропускати не можна!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Хто проти блондинок 2018 випуск 5