Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Дмитро Шуров проти блондинки: хто виявився сильнішим?
<p>Дмитро Шуров потрапив в справжній світ Барбі, але жити в ньому виявилося несолодко. Адже серед казкового рожевого антуражу його чекали 50 дуже розумних і дуже підступних блондинок.</p><p>Героєм шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/blondinki/sezon-1" target="_blank">Хто проти блондинок 2018</a> випуск 8 став музикант Дмитро Шуров, відомий українській публіці під псевдонімом Pianoboy.</p><p>З цієї нагоди блондинка Олена підготувала Дмитру подарунок - гітарну струну. Навіщо піаністу такий презент, дивіться онлайн в шоу Хто проти блондинок 8 випуск.</p><p>Герой цього випуску шоу Хто проти блондинок 2018 талановитий і визнаний публікою. Однак у блондинок теж знайдеться кілька тузів у рукаві.</p><p>Учасниця шоу Марина чимось схожа на свого опонента - вона теж співає, і теж має чарівні кучері. Дивіться в шоу Хто проти блондинок 2018 випуск 8 спільний виступ Піанобоя і блондинки. Марина здивувала глядачів незвичайними вокальними здібностями - не пропустіть незвичайний міні-концерт!</p><p>Дмитра Шурова у проекті Хто проти блондинок 2018 випуск 8 очікували дуже каверзні питання:</p><p>• Навіщо президент США Дональд Трамп завжди носить у кишені вологі серветки?</p><p>• Що подарував Наполеон на день народження Жозефіни?</p><p>• Навіщо аргентинець Серхіо Захарович поміняв стать у віці 60 років?</p><p>Дізнавайтеся нові факти разом з інтелектуальною грою Хто проти блондинок 2018! Біляві красуні вчергове доводять, що колір волосся не визначає розумові здібності жінки.</p><p>Одна з учасниць шоу Хто проти блондинок 2018 продемонструвала неабиякі знання фізики на практиці! Не пропустіть цікавий експеримент з яйцями в проекті Хто проти блондинок 8 випуск 2018 року.</p><p><strong>Дівчата кинули виклик не тільки розуму Дмитра Шурова, а і його фізичній силі. Дивіться боротьбу Піанобоя і чемпіонки України з армрестлінгу в Хто проти блондинок онлайн - такого ви точно більше ніде не побачите!</strong></p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/blondinki/sezon-1/vypusk-7" target="_blank">Хто проти блондинок 2018 випуск 7</a></p>

Дмитро Шуров проти блондинки: хто виявився сильнішим?

Всі випуски | Сезон 1

Дмитро Шуров проти блондинки: хто виявився сильнішим?

Дмитро Шуров потрапив в справжній світ Барбі, але жити в ньому виявилося несолодко. Адже серед казкового рожевого антуражу його чекали 50 дуже розумних і дуже підступних блондинок.

Героєм шоу Хто проти блондинок 2018 випуск 8 став музикант Дмитро Шуров, відомий українській публіці під псевдонімом Pianoboy.

З цієї нагоди блондинка Олена підготувала Дмитру подарунок - гітарну струну. Навіщо піаністу такий презент, дивіться онлайн в шоу Хто проти блондинок 8 випуск.

Герой цього випуску шоу Хто проти блондинок 2018 талановитий і визнаний публікою. Однак у блондинок теж знайдеться кілька тузів у рукаві.

Учасниця шоу Марина чимось схожа на свого опонента - вона теж співає, і теж має чарівні кучері. Дивіться в шоу Хто проти блондинок 2018 випуск 8 спільний виступ Піанобоя і блондинки. Марина здивувала глядачів незвичайними вокальними здібностями - не пропустіть незвичайний міні-концерт!

Дмитра Шурова у проекті Хто проти блондинок 2018 випуск 8 очікували дуже каверзні питання:

• Навіщо президент США Дональд Трамп завжди носить у кишені вологі серветки?

• Що подарував Наполеон на день народження Жозефіни?

• Навіщо аргентинець Серхіо Захарович поміняв стать у віці 60 років?

Дізнавайтеся нові факти разом з інтелектуальною грою Хто проти блондинок 2018! Біляві красуні вчергове доводять, що колір волосся не визначає розумові здібності жінки.

Одна з учасниць шоу Хто проти блондинок 2018 продемонструвала неабиякі знання фізики на практиці! Не пропустіть цікавий експеримент з яйцями в проекті Хто проти блондинок 8 випуск 2018 року.

Дівчата кинули виклик не тільки розуму Дмитра Шурова, а і його фізичній силі. Дивіться боротьбу Піанобоя і чемпіонки України з армрестлінгу в Хто проти блондинок онлайн - такого ви точно більше ніде не побачите!

Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням Хто проти блондинок 2018 випуск 7