Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Холостяк Іраклі Макацарія шукає другу половинку серед блондинок
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У найсексуальнішому шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/blondinki/sezon-2">«Хто проти блондинок?» 2 сезон</a> 1 випуск від 24.09.2019 п’ятдесят білявих красунь на чолі з Лесею Нікітюк готові взяти верх над вибагливими та самовпевненими чоловіками! Гострий інтелект, чарівна врода та говірливість – блондинки озброїлися до зубів. Але чи зможуть вони довести, що краса – це непереможний супротивник? Дізнайтеся вже за мить у 1 випуску «Хто проти блондинок?» (2019).</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Героєм першої битви брутальності та вроди стане мегасекуальний чоловік, талановитий танцюрист і мрія кожної української жінки <a href="https://teleportal.ua/person/irakli-makatsariya">Іраклі Макацарія</a>. Холостяк рішуче налаштований перемогти красунь і переконати їх: чоловіки керують цим світом! Однак чи зможе він у проєкті «Хто проти блондинок?» 1 випуск встояти перед пікантними білявками? Адже дівчатка відволікатимуть Іраклі напівоголеними образами червоних зайчиків з Playboy…</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Іраклі Макацарія потрапить на борт лайнера «Блонд 737»</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У студії стане по-справжньому спекотно після ефектного виходу топ-блондинки, гарячої стюардеси Аліни. Білявка попередить Іраклі: якщо він захоче тікати, аварійні виходи завжди відкриті. А раптом героєві «Хто проти блондинок» 2019 стане погано від надлишку феромонів у повітрі, то киснева маска випаде автоматично! Як на таку гучну заяву відреагує Іраклі Макацарія? Подробиці за мить.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Обіграти 50 блондинок, виграти гроші та пройти далі: місія нездійсненна?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На Іраклі Макацарію в шоу «Хто проти блондинок?» 2019 випуск 1 чекають сім рядів дівчат, з якими йому доведеться позмагатися не тільки в розумі, а й у вигадливості та дотепності. Однак холостяк має суттєву перевагу: саме він обиратиме одну із запропонованих категорій! Український секс-словник, груди з Голлівуду, зашифрована розпуста… Що вибере герой? І чи вдасться йому повністю «вибити» перший ряд білявок?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн «Хто проти блондинок?» 2 сезон 1 випуск від 24.09.2019 на сайті Teleportal.ua дізнайтеся:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>Хто зачарує секс-символа українського телебачення?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Яку таємницю приховує Іраклі?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Чи зможе Макацарія пройти в другий тур?</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Слідкуйте за Телепорталом! Адже тут ви зможете дивитися онлайн усі випуски нового сезону «Хто проти блондинок?». Свіжі епізоди шукайте на сайті відразу після телеефіру на Новому каналі.</span></p>

Холостяк Іраклі Макацарія шукає другу половинку серед блондинок

Всі випуски | Сезон 2

Холостяк Іраклі Макацарія шукає другу половинку серед блондинок

У найсексуальнішому шоу «Хто проти блондинок?» 2 сезон 1 випуск від 24.09.2019 п’ятдесят білявих красунь на чолі з Лесею Нікітюк готові взяти верх над вибагливими та самовпевненими чоловіками! Гострий інтелект, чарівна врода та говірливість – блондинки озброїлися до зубів. Але чи зможуть вони довести, що краса – це непереможний супротивник? Дізнайтеся вже за мить у 1 випуску «Хто проти блондинок?» (2019).

Героєм першої битви брутальності та вроди стане мегасекуальний чоловік, талановитий танцюрист і мрія кожної української жінки Іраклі Макацарія. Холостяк рішуче налаштований перемогти красунь і переконати їх: чоловіки керують цим світом! Однак чи зможе він у проєкті «Хто проти блондинок?» 1 випуск встояти перед пікантними білявками? Адже дівчатка відволікатимуть Іраклі напівоголеними образами червоних зайчиків з Playboy…

Іраклі Макацарія потрапить на борт лайнера «Блонд 737»

У студії стане по-справжньому спекотно після ефектного виходу топ-блондинки, гарячої стюардеси Аліни. Білявка попередить Іраклі: якщо він захоче тікати, аварійні виходи завжди відкриті. А раптом героєві «Хто проти блондинок» 2019 стане погано від надлишку феромонів у повітрі, то киснева маска випаде автоматично! Як на таку гучну заяву відреагує Іраклі Макацарія? Подробиці за мить.

Обіграти 50 блондинок, виграти гроші та пройти далі: місія нездійсненна?

На Іраклі Макацарію в шоу «Хто проти блондинок?» 2019 випуск 1 чекають сім рядів дівчат, з якими йому доведеться позмагатися не тільки в розумі, а й у вигадливості та дотепності. Однак холостяк має суттєву перевагу: саме він обиратиме одну із запропонованих категорій! Український секс-словник, груди з Голлівуду, зашифрована розпуста… Що вибере герой? І чи вдасться йому повністю «вибити» перший ряд білявок?

Дивіться онлайн «Хто проти блондинок?» 2 сезон 1 випуск від 24.09.2019 на сайті Teleportal.ua дізнайтеся:

  • Хто зачарує секс-символа українського телебачення?
  • Яку таємницю приховує Іраклі?
  • Чи зможе Макацарія пройти в другий тур?

Слідкуйте за Телепорталом! Адже тут ви зможете дивитися онлайн усі випуски нового сезону «Хто проти блондинок?». Свіжі епізоди шукайте на сайті відразу після телеефіру на Новому каналі.