Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Змагання MЕLOVIN і блонд-школярок перетвориться на фан-зустріч співака
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Герой інтелектуальної гри <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/blondinki/sezon-2">«Хто проти блондинок?» 2 сезон</a> 11 випуск від 03.12.2019 став по-справжньому популярним три роки тому. Кажуть, що його фанати – підлітки, максимум старша школа… Здогадалися, хто стане сьогоднішнім гостем? Відомий співак, представник України на Євробаченні-2018 MЕLOVIN. Щоб він відчував себе комфортніше поряд із 50 звабливими білявками, Леся Нікітюк перевтілить своїх подруг у сексуальних школярок! А сама стане суворою вчителькою, яка покарає неслухняного учня. Однак співак швидко переманить на свій бік Леді Ле та зачарує її. Чому ведуча програми Нового каналу «Хто проти блондинок?» (2019) так швидко змінить гнів на милість? Відповідь – далі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span><a href="https://teleportal.ua/person/lesya-nikityuk">Леся Нікітюк</a> швидко прийде до тями після вбивчих чар MЕLOVIN та оголосить категорії:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>«Шифр для інтиму»;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>«Новий герой зарліту»;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>«Словник Гаррі Поттера»;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>«Навчи мене, Ештоне»;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>«Перший досвід Тищенка».</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Та вже перше запитання зробить зі співака банкрута та переведе весь ряд блондинок у другий тур. Здається, MЕLOVIN зашвидко розслабився… Чи зможе він правильно відповісти на інші головоломки хитрих школярок-білявок? Покаже 11 випуск розважального шоу «Хто проти блондинок?».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чим далі в ліс, тим більше дров! Школярки настільки знахабніють, що почнуть між собою говорити китайською, чим шокують вразливого MЕLOVIN. А бомба-блонда Інна не тільки змусить співака відповісти на запитання за 20 секунд, а й неправильно наголосить його сценічне ім’я. Здається, дівчата в 11 випуску проєкту «Хто проти блондинок?» (2019) вирішили серйозно «попустити» всіх чоловіків в образі MЕLOVIN. Та чи не вилізе їм боком такий хитрий план? Відповідь – уже за мить!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн шоу «Хто проти блондинок?» 2 сезон 11 випуск від 03.12.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>Чому ледь не згорить студія шоу?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Хто перевтілить MЕLOVIN на пострибунчика?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>І з ким співак виконає пісню в дуеті?</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/blondinki/sezon-2/vypusk-10">«Хто проти блондинок?» 2 сезон 10 випуск</a>.</span></p>

Змагання MЕLOVIN і блонд-школярок перетвориться на фан-зустріч співака

Всі випуски | Сезон 2

Змагання MЕLOVIN і блонд-школярок перетвориться на фан-зустріч співака

Герой інтелектуальної гри «Хто проти блондинок?» 2 сезон 11 випуск від 03.12.2019 став по-справжньому популярним три роки тому. Кажуть, що його фанати – підлітки, максимум старша школа… Здогадалися, хто стане сьогоднішнім гостем? Відомий співак, представник України на Євробаченні-2018 MЕLOVIN. Щоб він відчував себе комфортніше поряд із 50 звабливими білявками, Леся Нікітюк перевтілить своїх подруг у сексуальних школярок! А сама стане суворою вчителькою, яка покарає неслухняного учня. Однак співак швидко переманить на свій бік Леді Ле та зачарує її. Чому ведуча програми Нового каналу «Хто проти блондинок?» (2019) так швидко змінить гнів на милість? Відповідь – далі.

Леся Нікітюк швидко прийде до тями після вбивчих чар MЕLOVIN та оголосить категорії:

  • «Шифр для інтиму»;
  • «Новий герой зарліту»;
  • «Словник Гаррі Поттера»;
  • «Навчи мене, Ештоне»;
  • «Перший досвід Тищенка».

Та вже перше запитання зробить зі співака банкрута та переведе весь ряд блондинок у другий тур. Здається, MЕLOVIN зашвидко розслабився… Чи зможе він правильно відповісти на інші головоломки хитрих школярок-білявок? Покаже 11 випуск розважального шоу «Хто проти блондинок?».

Чим далі в ліс, тим більше дров! Школярки настільки знахабніють, що почнуть між собою говорити китайською, чим шокують вразливого MЕLOVIN. А бомба-блонда Інна не тільки змусить співака відповісти на запитання за 20 секунд, а й неправильно наголосить його сценічне ім’я. Здається, дівчата в 11 випуску проєкту «Хто проти блондинок?» (2019) вирішили серйозно «попустити» всіх чоловіків в образі MЕLOVIN. Та чи не вилізе їм боком такий хитрий план? Відповідь – уже за мить!

Дивіться онлайн шоу «Хто проти блондинок?» 2 сезон 11 випуск від 03.12.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся:

  • Чому ледь не згорить студія шоу?
  • Хто перевтілить MЕLOVIN на пострибунчика?
  • І з ким співак виконає пісню в дуеті?

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Хто проти блондинок?» 2 сезон 10 випуск.