Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Полохливий заєць Ігор Ласточкін тікатиме від 50 хитрих лисичок
<p style="text-align: justify;"><span>Нарешті в інтелектуальній грі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/blondinki/sezon-2">«Хто проти блондинок?» 2 сезон</a> 14 випуск від 24.12.2019 білявки покажуть своє справжнє єство та з’являться перед ще одним повстанцем проти краси та жіночої логіки в образі хитрих лисичок. А крім ефектної появи, у їхньому арсеналі – методи зваблення, сексуальність і… гострий розум. Та чи допоможе 50 дівчатам звична зброя проти незвичайного суперника?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>А героєм ще однієї битви розумів стане популярний комік, неперевершений ведучий і танцюрист від Бога Ігор Ласточкін! <a href="https://teleportal.ua/person/lesya-nikityuk">Леся Нікітюк</a> у 14 випуску шоу Нового каналу «Хто проти блондинок?» відразу попередила гумориста: сьогодні він стане полохливим зайчиком, за яким бігатимуть 50 диких лисиць. Чи зможе Ігор втекти від хижачок і захопити трошки грошей? Додивіться до кінця та отримайте відповідь на головне запитання проєкту!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Та щоб дійти до другого туру та суперфіналу, Ігор Ласточкін у розважальній програмі «Хто проти блондинок?» (2019) повинен пройти інтелектуальну головоломку від Леді Ле, яка складатиметься з найцікавіших запитань про тварин:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>Кого зі звірів приваблює людина, яка щойно з’їла банан?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Чому пара морських видр засинає, тримаючись за лапки?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Що роблять жирафи, аби завоювати увагу самиці?</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ви також хочете дізнатися відповідь на них? Тоді дивіться онлайн 14 випуск проєкту «Хто проти блондинок?» (2019).</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Та Леся Нікітюк це тільки незначна перешкода! Справжня небезпека чатуватиме на Ігоря Ласточкіна в образі загрозливих бомб-блондів, які випробовуватимуть коміка своїми незвичайними талантами. Білявка-кінолог Марія приведе до студії свого домашнього улюбленця коргі Лака та покаже плоди дресирування собаки. На Ігоря теж вплинуть чари кінолога. Комік навіть захоче зайняти місце коргі та спробувати декілька команд на собі! Здається, на цьому змагання завершиться… Чи ні? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн розважальне шоу «Хто проти блондинок?» 2 сезон 14 випуск від 24.12.2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/blondinki/sezon-2/vypusk-13">«Хто проти блондинок?» 2 сезон 13 випуск</a>.</span></p>

Полохливий заєць Ігор Ласточкін тікатиме від 50 хитрих лисичок

Всі випуски | Сезон 2

Полохливий заєць Ігор Ласточкін тікатиме від 50 хитрих лисичок

Нарешті в інтелектуальній грі «Хто проти блондинок?» 2 сезон 14 випуск від 24.12.2019 білявки покажуть своє справжнє єство та з’являться перед ще одним повстанцем проти краси та жіночої логіки в образі хитрих лисичок. А крім ефектної появи, у їхньому арсеналі – методи зваблення, сексуальність і… гострий розум. Та чи допоможе 50 дівчатам звична зброя проти незвичайного суперника?

А героєм ще однієї битви розумів стане популярний комік, неперевершений ведучий і танцюрист від Бога Ігор Ласточкін! Леся Нікітюк у 14 випуску шоу Нового каналу «Хто проти блондинок?» відразу попередила гумориста: сьогодні він стане полохливим зайчиком, за яким бігатимуть 50 диких лисиць. Чи зможе Ігор втекти від хижачок і захопити трошки грошей? Додивіться до кінця та отримайте відповідь на головне запитання проєкту!

Та щоб дійти до другого туру та суперфіналу, Ігор Ласточкін у розважальній програмі «Хто проти блондинок?» (2019) повинен пройти інтелектуальну головоломку від Леді Ле, яка складатиметься з найцікавіших запитань про тварин:

  • Кого зі звірів приваблює людина, яка щойно з’їла банан?
  • Чому пара морських видр засинає, тримаючись за лапки?
  • Що роблять жирафи, аби завоювати увагу самиці?

Ви також хочете дізнатися відповідь на них? Тоді дивіться онлайн 14 випуск проєкту «Хто проти блондинок?» (2019).

Та Леся Нікітюк це тільки незначна перешкода! Справжня небезпека чатуватиме на Ігоря Ласточкіна в образі загрозливих бомб-блондів, які випробовуватимуть коміка своїми незвичайними талантами. Білявка-кінолог Марія приведе до студії свого домашнього улюбленця коргі Лака та покаже плоди дресирування собаки. На Ігоря теж вплинуть чари кінолога. Комік навіть захоче зайняти місце коргі та спробувати декілька команд на собі! Здається, на цьому змагання завершиться… Чи ні? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн розважальне шоу «Хто проти блондинок?» 2 сезон 14 випуск від 24.12.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Хто проти блондинок?» 2 сезон 13 випуск.