Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хто краще забиває цвяхи: Володимир Шумко чи блонда-бомба?
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Біляві красуні в інтелектуальній грі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/blondinki/sezon-2">«Хто проти блондинок?» 2 сезон</a> 2 випуск від 01.10.2019 відверто зізналися: вони не знають теорему Піфагора, але можуть відрізнити м’ятний колір від Тіффані, блондинки спочатку вискубують брови, а потім їх домальовують, вони можуть пофарбувати волосся в будь-який колір, але це завжди буде білий… Однак 50 чарівних дівчат впевнені в одному – вони зможуть причарувати будь-якого чоловіка!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>До рожевого царства грації та сексуальності в 2 випуску «Хто проти блондинок?» (2019) потрапив актор і гуморист популярної програми Improv Live Show <a href="https://teleportal.ua/person/volodimir-shumko">Володимир Шумко</a>! Комік переконаний: він із легкістю переможе 50 блондинок, адже має козир – дружину білявку. Та чи вдалося Вові за 8 років подружнього життя досконало вивчити характер і логіку світловолосих дівчат? Покаже новий випуск «Хто проти блондинок?» 2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Здається, Володя забув, до кого він прийшов у гості! Однак фатальна жінка, топблондинка Марина швиденько нагадала чоловіку – він не в себе вдома, а на полі запеклої битви мужності та вроди. Суперблонда спустила з небес на землю самовпевненого Володимира Шумка та пригрозила: без перемоги вона та її подруги не вийдуть зі студії! Та в найсексуальнішому шоу країни «Хто проти блондинок?» 2019 випуск 2 все вирішить інтелектуальна гра!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Володимир та його чарівні суперниці змагатимуться в дуже специфічних категоріях:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>«Слимак шукає жінку»;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>«Усі багатії однакові»;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>«Груди музи»;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>«Він, вона та скальпель»;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>«Розмір має значення».</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Які питання приховані за незвичайними назвами? Чи зможе Шумко правильно на них відповісти? Відповідь – за мить!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн «Хто проти блондинок?» 2 сезон 2 випуск від 01.10.2019 на сайті Teleportal.ua і станьте свідком того, як фітнес-бікіністка Юля змусить Володю схуднути на декілька кілограмів, а вчителька трудового навчання Олена викличе чоловіка на цвяховий батл!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/blondinki/sezon-2/vypusk-1">«Хто проти блондинок?» 2 сезон 1 випуск</a>.</span></p>

Хто краще забиває цвяхи: Володимир Шумко чи блонда-бомба?

Всі випуски | Сезон 2

Хто краще забиває цвяхи: Володимир Шумко чи блонда-бомба?

Біляві красуні в інтелектуальній грі «Хто проти блондинок?» 2 сезон 2 випуск від 01.10.2019 відверто зізналися: вони не знають теорему Піфагора, але можуть відрізнити м’ятний колір від Тіффані, блондинки спочатку вискубують брови, а потім їх домальовують, вони можуть пофарбувати волосся в будь-який колір, але це завжди буде білий… Однак 50 чарівних дівчат впевнені в одному – вони зможуть причарувати будь-якого чоловіка!

До рожевого царства грації та сексуальності в 2 випуску «Хто проти блондинок?» (2019) потрапив актор і гуморист популярної програми Improv Live Show Володимир Шумко! Комік переконаний: він із легкістю переможе 50 блондинок, адже має козир – дружину білявку. Та чи вдалося Вові за 8 років подружнього життя досконало вивчити характер і логіку світловолосих дівчат? Покаже новий випуск «Хто проти блондинок?» 2019.

Здається, Володя забув, до кого він прийшов у гості! Однак фатальна жінка, топблондинка Марина швиденько нагадала чоловіку – він не в себе вдома, а на полі запеклої битви мужності та вроди. Суперблонда спустила з небес на землю самовпевненого Володимира Шумка та пригрозила: без перемоги вона та її подруги не вийдуть зі студії! Та в найсексуальнішому шоу країни «Хто проти блондинок?» 2019 випуск 2 все вирішить інтелектуальна гра!

Володимир та його чарівні суперниці змагатимуться в дуже специфічних категоріях:

  • «Слимак шукає жінку»;
  • «Усі багатії однакові»;
  • «Груди музи»;
  • «Він, вона та скальпель»;
  • «Розмір має значення».

Які питання приховані за незвичайними назвами? Чи зможе Шумко правильно на них відповісти? Відповідь – за мить!

Дивіться онлайн «Хто проти блондинок?» 2 сезон 2 випуск від 01.10.2019 на сайті Teleportal.ua і станьте свідком того, як фітнес-бікіністка Юля змусить Володю схуднути на декілька кілограмів, а вчителька трудового навчання Олена викличе чоловіка на цвяховий батл!

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Хто проти блондинок?» 2 сезон 1 випуск.