Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Один за всіх і всі за одного: блондинка мстить Юрію Ткачу за минуле
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У розважальному шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/blondinki/sezon-2">«Хто проти блондинок?» 2 сезон</a> 3 випуск від 08.10.2019 улюбленець публіки, найпозитивніший чоловік України й танцівник «на мінімалках» Юрій Ткач влип у дуже небезпечну історію! Чому? Бо 50 найсексуальніших блондинок готові знищити його красою та чарівністю. Та чи зможе Ткач протистояти гарячому запалу світловолосих богинь? Дізнайтеся вже за мить в інтелектуальній грі «Хто проти блондинок?» 2019!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Юрія Ткача оточили справжні красуні: <a href="https://teleportal.ua/person/lesya-nikityuk">Леся Нікітюк</a>, 49 штучок і одна суперблондинка – майстер спорту з легкої атлетики Оля. Ба більше, гуморист втратив дар мови! Здається, Юрі буде дуже важко перемогти в нерівному поєдинку з прекрасними жінками…</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Три бальники зустрілися на паркеті</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Перший ряд блондинок у 3 випуску «Хто проти блондинок?» (2019) навіяв Юрію Ткачу хвилю ностальгії. Адже серед білявок він знайшов ту, яка надихала Юру на нові звершення в популярному шоу «Танці з зірками»! Юлія Сахневич відразу скочила в обійми Ткача, зробила декілька вишуканих «па» та разом із Лесею Нікітюк показала, як потрібно запалювати в студії. Та чи допоможе Юрію Ткачу дружба з хореографинею? Відповідь далі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Помста за минуле: блондинка Наташа викликала Ткача на реп-батл</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У проєкті Нового каналу «Хто проти блондинок?» 3 випуск 2019 на Юрія Ткача чекав неприємний сюрприз. У другому ряді одна з білявок впізнала коміка та розповіла сумну історію. Кілька років тому Наташа познайомилася з Юрієм на сцені одеського гумористичного фестивалю! Саме тоді блонда могла стати популярною, однак Ткач грубо заткнув дівчині рота та не дав зіграти таку омріяну роль. Тепер Наталя жадає реваншу! Хочете дізнатися, який метод помсти обере чарівна бомба-блонда? Тоді дивіться онлайн «Хто проти блондинок?» 2 сезон 3 випуск від 08.10.2019 на сайті Teleportal.ua та станьте свідком кривавої розплати над гумористом.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/blondinki/sezon-2/vypusk-2">«Хто проти блондинок?» 2 сезон 2 випуск</a>.</span></p>

Один за всіх і всі за одного: блондинка мстить Юрію Ткачу за минуле

Всі випуски | Сезон 2

Один за всіх і всі за одного: блондинка мстить Юрію Ткачу за минуле

У розважальному шоу «Хто проти блондинок?» 2 сезон 3 випуск від 08.10.2019 улюбленець публіки, найпозитивніший чоловік України й танцівник «на мінімалках» Юрій Ткач влип у дуже небезпечну історію! Чому? Бо 50 найсексуальніших блондинок готові знищити його красою та чарівністю. Та чи зможе Ткач протистояти гарячому запалу світловолосих богинь? Дізнайтеся вже за мить в інтелектуальній грі «Хто проти блондинок?» 2019!

Юрія Ткача оточили справжні красуні: Леся Нікітюк, 49 штучок і одна суперблондинка – майстер спорту з легкої атлетики Оля. Ба більше, гуморист втратив дар мови! Здається, Юрі буде дуже важко перемогти в нерівному поєдинку з прекрасними жінками…

 

Три бальники зустрілися на паркеті

Перший ряд блондинок у 3 випуску «Хто проти блондинок?» (2019) навіяв Юрію Ткачу хвилю ностальгії. Адже серед білявок він знайшов ту, яка надихала Юру на нові звершення в популярному шоу «Танці з зірками»! Юлія Сахневич відразу скочила в обійми Ткача, зробила декілька вишуканих «па» та разом із Лесею Нікітюк показала, як потрібно запалювати в студії. Та чи допоможе Юрію Ткачу дружба з хореографинею? Відповідь далі.

 

Помста за минуле: блондинка Наташа викликала Ткача на реп-батл

У проєкті Нового каналу «Хто проти блондинок?» 3 випуск 2019 на Юрія Ткача чекав неприємний сюрприз. У другому ряді одна з білявок впізнала коміка та розповіла сумну історію. Кілька років тому Наташа познайомилася з Юрієм на сцені одеського гумористичного фестивалю! Саме тоді блонда могла стати популярною, однак Ткач грубо заткнув дівчині рота та не дав зіграти таку омріяну роль. Тепер Наталя жадає реваншу! Хочете дізнатися, який метод помсти обере чарівна бомба-блонда? Тоді дивіться онлайн «Хто проти блондинок?» 2 сезон 3 випуск від 08.10.2019 на сайті Teleportal.ua та станьте свідком кривавої розплати над гумористом.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Хто проти блондинок?» 2 сезон 2 випуск.