Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Рольові ігри: блондинки випробовуватимуть на міцність співака DZIDZIO
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У розважальному шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/blondinki/sezon-2">«Хто проти блондинок?» 2 сезон</a> 4 випуск від 15.10.2019 секс-символ України Михайло Хома та мегапопулярний DZIDZIO кине виклик 50 красуням у звабливих червоних боді з білими крилами! Здається, сьогодні в студії буде, як ніколи, спекотно…</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>DZIDZIO серйозно налаштований на перемогу: він одягнув червоні шкарпетки та піджак із підкладнем цього ж кольору! А все для того, щоб сексуальні блонди не врекли співака хитрим поглядом. Однак чи допоможуть Михайлу народні обереги проти збавливих ангелів? Покаже 4 випуск проєкту «Хто проти блондинок?» від Нового каналу!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ведуча «Хто проти блондинок?» (2019) <a href="https://teleportal.ua/person/lesya-nikityuk">Леся Нікітюк</a> приготувала для співака DZIDZIO тематичну гру, яка присвячена чистому та найпрекраснішому почуттю – коханню. Спеціально для героя програми Леді Ле попросила Венеру спустити на землю 50 найкращих амурів! Й ось перед Михайлом Хомою стоять вони – янголи любові. Цікаво, скільки пострілів він отримає від них у самісіньке серце? Подробиці далі!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>DZIDZIO разом зі світловолосими красунями в 4 випуску «Хто проти блондинок?» 2019 відповідатиме на тематичні та оригінальні запитання:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>Яку річ французький король наказав робити у формі грудей своєї фаворитки?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>За якою рисою комарі обирають собі другу половинку?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Чому німці на День святого Валентина прикрашають лікарні червоними стрічками?</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Окрім гострого розуму та кмітливості, білявки застосують талант зваблення: косметолог від Бога Галина зробить співакові релакс-масаж зміями, творча муза DZIDZIO Надія висповідає грішного Михайла, а білявка Ліза навчить чоловіка безпомилково визначати розмір жіночих грудей! Залишайтеся з нами – дивіться онлайн шоу «Хто проти блондинок?» 2 сезон 4 випуск від 15.10.2019 на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся всі подробиці інтелектуальної битви!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/blondinki/sezon-2/vypusk-3">«Хто проти блондинок?» 2 сезон 3 випуск</a>.</span></p>

Рольові ігри: блондинки випробовуватимуть на міцність співака DZIDZIO

Всі випуски | Сезон 2

Рольові ігри: блондинки випробовуватимуть на міцність співака DZIDZIO

У розважальному шоу «Хто проти блондинок?» 2 сезон 4 випуск від 15.10.2019 секс-символ України Михайло Хома та мегапопулярний DZIDZIO кине виклик 50 красуням у звабливих червоних боді з білими крилами! Здається, сьогодні в студії буде, як ніколи, спекотно…

DZIDZIO серйозно налаштований на перемогу: він одягнув червоні шкарпетки та піджак із підкладнем цього ж кольору! А все для того, щоб сексуальні блонди не врекли співака хитрим поглядом. Однак чи допоможуть Михайлу народні обереги проти збавливих ангелів? Покаже 4 випуск проєкту «Хто проти блондинок?» від Нового каналу!

Ведуча «Хто проти блондинок?» (2019) Леся Нікітюк приготувала для співака DZIDZIO тематичну гру, яка присвячена чистому та найпрекраснішому почуттю – коханню. Спеціально для героя програми Леді Ле попросила Венеру спустити на землю 50 найкращих амурів! Й ось перед Михайлом Хомою стоять вони – янголи любові. Цікаво, скільки пострілів він отримає від них у самісіньке серце? Подробиці далі!

DZIDZIO разом зі світловолосими красунями в 4 випуску «Хто проти блондинок?» 2019 відповідатиме на тематичні та оригінальні запитання:

  • Яку річ французький король наказав робити у формі грудей своєї фаворитки?
  • За якою рисою комарі обирають собі другу половинку?
  • Чому німці на День святого Валентина прикрашають лікарні червоними стрічками?

Окрім гострого розуму та кмітливості, білявки застосують талант зваблення: косметолог від Бога Галина зробить співакові релакс-масаж зміями, творча муза DZIDZIO Надія висповідає грішного Михайла, а білявка Ліза навчить чоловіка безпомилково визначати розмір жіночих грудей! Залишайтеся з нами – дивіться онлайн шоу «Хто проти блондинок?» 2 сезон 4 випуск від 15.10.2019 на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся всі подробиці інтелектуальної битви!

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Хто проти блондинок?» 2 сезон 3 випуск.