Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Цей день настав: Леді Ле посадить Влада Яму за ґрати
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Леся Нікітюк у розважальному проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/blondinki/sezon-2">«Хто проти блондинок?» 2 сезон</a> 5 випуск від 22.10.2019 зустрінеться із найкращим другом і ворогом в одній персоні Владом Ямою! Леді Ле пам’ятає, як головний танцюрист країни назвав її драбиною, як критикував її хореографію та щоразу в ефірі «Танці з зірками» ображав її. Тепер Владу нікуди тікати, адже його оточили 50 найсексуальніших блондинок! Саме вони мститимуть самовпевненому чоловіку за образу верховної блондинки українського шоу-бізнесу. Чи зможе бальник дати відсіч норовливим жінкам? Дізнаєтеся в інтелектуальній битві «Хто проти блондинок?» (2019).</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Леді Ле не злопам’ятна, але вона написала заяву на Влада, звернулася до вищого органу влади – танцюліції. Полісвімен відразу взялися за серйозний злочин та відправили Лесю Нікітюк у головну танцюратуру, де танцюрор Чапкіс прийняв заяву до розгляду! Ба більше, у 5 випуску «Хто проти блондинок?» (Новий канал) до студії шоу прислав танцювальний загін – 50 звабливих дівчат-поліцейських. І тільки інтелектуальна битва зможе вирішити, хто з них має рацію! Якщо Влад Яма переможе, <a href="https://teleportal.ua/person/lesya-nikityuk">Леся Нікітюк</a> забере заяву. А якщо ні, то на головного танцюриста країни чекає жорстоке покарання – 10 років примусового пасадоблю. Цікаво, як боротиметься Яма з правосуддям? Подробиці далі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У шоу «Хто проти блондинок?» 5 випуск (2019) білявки почали небезпечну гру, адже всі категорії інтелектуальної гри пов’язані з законом:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>«Закоханий аферист»;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>«Папуаси-збоченці»;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>«Кримінальне меню»;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>«Зацілована потопельниця»;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>«Вирок для Міс Всесвіт».</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чи вдасться підсудному отримати прощення від суворих поліцейських? Відповідь за мить!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн «Хто проти блондинок?» 2 сезон 5 випуск від 22.10.2019 на сайті Teleportal.ua – тільки тут Влад Яма гратиме з білявками в хованки, а учасниці надягнуть на танцюриста справжні кайдани!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/blondinki/sezon-2/vypusk-4">«Хто проти блондинок?» 2 сезон 4 випуск</a>.</span></p>

Цей день настав: Леді Ле посадить Влада Яму за ґрати

Всі випуски | Сезон 2

Цей день настав: Леді Ле посадить Влада Яму за ґрати

Леся Нікітюк у розважальному проєкті «Хто проти блондинок?» 2 сезон 5 випуск від 22.10.2019 зустрінеться із найкращим другом і ворогом в одній персоні Владом Ямою! Леді Ле пам’ятає, як головний танцюрист країни назвав її драбиною, як критикував її хореографію та щоразу в ефірі «Танці з зірками» ображав її. Тепер Владу нікуди тікати, адже його оточили 50 найсексуальніших блондинок! Саме вони мститимуть самовпевненому чоловіку за образу верховної блондинки українського шоу-бізнесу. Чи зможе бальник дати відсіч норовливим жінкам? Дізнаєтеся в інтелектуальній битві «Хто проти блондинок?» (2019).

Леді Ле не злопам’ятна, але вона написала заяву на Влада, звернулася до вищого органу влади – танцюліції. Полісвімен відразу взялися за серйозний злочин та відправили Лесю Нікітюк у головну танцюратуру, де танцюрор Чапкіс прийняв заяву до розгляду! Ба більше, у 5 випуску «Хто проти блондинок?» (Новий канал) до студії шоу прислав танцювальний загін – 50 звабливих дівчат-поліцейських. І тільки інтелектуальна битва зможе вирішити, хто з них має рацію! Якщо Влад Яма переможе, Леся Нікітюк забере заяву. А якщо ні, то на головного танцюриста країни чекає жорстоке покарання – 10 років примусового пасадоблю. Цікаво, як боротиметься Яма з правосуддям? Подробиці далі.

У шоу «Хто проти блондинок?» 5 випуск (2019) білявки почали небезпечну гру, адже всі категорії інтелектуальної гри пов’язані з законом:

  • «Закоханий аферист»;
  • «Папуаси-збоченці»;
  • «Кримінальне меню»;
  • «Зацілована потопельниця»;
  • «Вирок для Міс Всесвіт».

Чи вдасться підсудному отримати прощення від суворих поліцейських? Відповідь за мить!

Дивіться онлайн «Хто проти блондинок?» 2 сезон 5 випуск від 22.10.2019 на сайті Teleportal.ua – тільки тут Влад Яма гратиме з білявками в хованки, а учасниці надягнуть на танцюриста справжні кайдани!

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Хто проти блондинок?» 2 сезон 4 випуск.