Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Відьомський шабаш: 50 білявок заворожать Олександра Скічка
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У найбільш потойбічний тиждень жовтня до студії інтелектуальної битви <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/blondinki/sezon-2">«Хто проти блондинок?» 2 сезон</a> 6 випуск від 29.10.2019 завітає популярний ведучий і талановитий пародист Олександр Скічко. У минулому сезоні шоумен став єдиним чоловіком, який примудрився програти білявкам у першому ж турі! Цікаво, чи буде вдача на боці Сашка сьогодні? Дізнаємося в 6 випуску розважального шоу «Хто проти блондинок?» від Нового каналу.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Перед Олександром Скічком у всій красі постануть 50 сексуальних відьом на чолі з верховною чаклункою України Юлією. Ба більше, просто в студії вони влаштують справжній шабаш і наворожать собі перемогу. Однак Сашко застосує заборонену зброю проти жриць краси! Яку? Побачимо вже за мить.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ведуча «Хто проти блондинок?» (2019) <a href="https://teleportal.ua/person/lesya-nikityuk">Леся Нікітюк</a> приготувала для Скічка найцікавіші містичні запитання:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>Чому Елізабет Тейлор не користується косметикою, але виглядає так, ніби нафарбована?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Яких жінок Микола Гоголь вважав справжніми відьмами?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Для чого дівчата Давнього Єгипту змішували крокодилячий послід і мед?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Яка зірка українського шоу-бізнесу вигадала свій легендарний аксесуар завдяки порадам екстрасенса?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Що сниться Ірині Білик перед початком нових стосунків?</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Та чи зможе Олександр Скічко подолати чари хитрих білявок та відповісти правильно? Покаже шоу «Хто проти блондинок?» 2019 випуск 6.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Окрім гострого розуму та бездоганної ерудиції, блондинки заворожать нашого героя своїми неймовірними талантами. Сексолог Наталя завдяки картам дізнається про всі скелети Сашка, а кондитер Аня нагодує чоловіка найсмачнішими десертами. Та чи не підсипе хитра білявка приворотного зілля в тортики? Не гайте часу – дивіться онлайн проєкт «Хто проти блондинок?» 2 сезон 6 випуск від 29.10.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чи виживе Скічко!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/blondinki/sezon-2/vypusk-5">«Хто проти блондинок?» 2 сезон 5 випуск</a>.</span></p>

Відьомський шабаш: 50 білявок заворожать Олександра Скічка

Всі випуски | Сезон 2

Відьомський шабаш: 50 білявок заворожать Олександра Скічка

У найбільш потойбічний тиждень жовтня до студії інтелектуальної битви «Хто проти блондинок?» 2 сезон 6 випуск від 29.10.2019 завітає популярний ведучий і талановитий пародист Олександр Скічко. У минулому сезоні шоумен став єдиним чоловіком, який примудрився програти білявкам у першому ж турі! Цікаво, чи буде вдача на боці Сашка сьогодні? Дізнаємося в 6 випуску розважального шоу «Хто проти блондинок?» від Нового каналу.

Перед Олександром Скічком у всій красі постануть 50 сексуальних відьом на чолі з верховною чаклункою України Юлією. Ба більше, просто в студії вони влаштують справжній шабаш і наворожать собі перемогу. Однак Сашко застосує заборонену зброю проти жриць краси! Яку? Побачимо вже за мить.

Ведуча «Хто проти блондинок?» (2019) Леся Нікітюк приготувала для Скічка найцікавіші містичні запитання:

  • Чому Елізабет Тейлор не користується косметикою, але виглядає так, ніби нафарбована?
  • Яких жінок Микола Гоголь вважав справжніми відьмами?
  • Для чого дівчата Давнього Єгипту змішували крокодилячий послід і мед?
  • Яка зірка українського шоу-бізнесу вигадала свій легендарний аксесуар завдяки порадам екстрасенса?
  • Що сниться Ірині Білик перед початком нових стосунків?

Та чи зможе Олександр Скічко подолати чари хитрих білявок та відповісти правильно? Покаже шоу «Хто проти блондинок?» 2019 випуск 6.

Окрім гострого розуму та бездоганної ерудиції, блондинки заворожать нашого героя своїми неймовірними талантами. Сексолог Наталя завдяки картам дізнається про всі скелети Сашка, а кондитер Аня нагодує чоловіка найсмачнішими десертами. Та чи не підсипе хитра білявка приворотного зілля в тортики? Не гайте часу – дивіться онлайн проєкт «Хто проти блондинок?» 2 сезон 6 випуск від 29.10.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чи виживе Скічко!

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Хто проти блондинок?» 2 сезон 5 випуск.