Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кінобитва розумів: Костянтин Войтенко проти звабливих білявок
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>50 світловолосих учасниць у шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/blondinki/sezon-2">«Хто проти блондинок?» 2 сезон</a> 7 випуск від 05.11.2019 не мають вищої освіти, але мають високу самооцінку. Вони впевнені: кров у їхніх венах не червона, а кольору фуксії. Білявки не знають таблицю множення, але одне знають напевне: їм немає рівних! Однак чи не занадто самовпевнені яскраві красуні? Покаже 7 випуск інтелектуальної гри «Хто проти блондинок?».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Популярний актор театру та кіно <a href="https://teleportal.ua/person/kostyantin-voytenko">Костянтин Войтенко</a> думає трохи по-іншому: справжній чоловік зможе приборкати не лише одну жінку, а і 50 звабливих білявок. А щоб легше було змагатися з блондами, актор дістав із рукавів відразу всі козирі! Галантність, чарівність і мила посмішка збили з пантелику не те що учасниць, а й саму ведучу «Хто проти блондинок?» 2019 Лесю Нікітюк! Це серйозна заява на перемогу…</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>«Часу на зайві розмови немає!», – вирішила Леді Ле та почала інтелектуальну інквізицію. У першому турі в студії шоу актриса-початківець Болівуду Олена взялася навчати Костю Войтенка мистецтву індійського кіно. Ба більше, просто на знімальному майданчику вони придумали власний фільм! Це наштовхнуло Лесю Іванівну Нікітюк на тематичну гру.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 7 випуску «Хто проти блондинок?» (2019) Костянтин Войтенко зіграв із білявками в акторську інтелектуальну гру. Чоловіку довелося напружити мізки, щоб відповісти на запитання незвичайних категорій:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>«Помстилася Бреду»;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>«23 хвилини Бонда»;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>«Навіщо джедаям жінки?»;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>«Пікантна гра престолів»;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>«Каннський дрес-код».</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Однак це лише початок! Бомби-блонди приготували не мало сюрпризів для Кості: кінофутбол, фітнес для пам’яті, каскадерське шоу. Хочете побачити більше? Тоді дивіться онлайн шоу «Хто проти блондинок?» 2 сезон 7 випуск від 05.11.2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/blondinki/sezon-2/vypusk-6">«Хто проти блондинок?» 2 сезон 6 випуск</a>.</span></p>

Кінобитва розумів: Костянтин Войтенко проти звабливих білявок

Всі випуски | Сезон 2

Кінобитва розумів: Костянтин Войтенко проти звабливих білявок

50 світловолосих учасниць у шоу «Хто проти блондинок?» 2 сезон 7 випуск від 05.11.2019 не мають вищої освіти, але мають високу самооцінку. Вони впевнені: кров у їхніх венах не червона, а кольору фуксії. Білявки не знають таблицю множення, але одне знають напевне: їм немає рівних! Однак чи не занадто самовпевнені яскраві красуні? Покаже 7 випуск інтелектуальної гри «Хто проти блондинок?».

Популярний актор театру та кіно Костянтин Войтенко думає трохи по-іншому: справжній чоловік зможе приборкати не лише одну жінку, а і 50 звабливих білявок. А щоб легше було змагатися з блондами, актор дістав із рукавів відразу всі козирі! Галантність, чарівність і мила посмішка збили з пантелику не те що учасниць, а й саму ведучу «Хто проти блондинок?» 2019 Лесю Нікітюк! Це серйозна заява на перемогу…

«Часу на зайві розмови немає!», – вирішила Леді Ле та почала інтелектуальну інквізицію. У першому турі в студії шоу актриса-початківець Болівуду Олена взялася навчати Костю Войтенка мистецтву індійського кіно. Ба більше, просто на знімальному майданчику вони придумали власний фільм! Це наштовхнуло Лесю Іванівну Нікітюк на тематичну гру.

У 7 випуску «Хто проти блондинок?» (2019) Костянтин Войтенко зіграв із білявками в акторську інтелектуальну гру. Чоловіку довелося напружити мізки, щоб відповісти на запитання незвичайних категорій:

  • «Помстилася Бреду»;
  • «23 хвилини Бонда»;
  • «Навіщо джедаям жінки?»;
  • «Пікантна гра престолів»;
  • «Каннський дрес-код».

Однак це лише початок! Бомби-блонди приготували не мало сюрпризів для Кості: кінофутбол, фітнес для пам’яті, каскадерське шоу. Хочете побачити більше? Тоді дивіться онлайн шоу «Хто проти блондинок?» 2 сезон 7 випуск від 05.11.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Хто проти блондинок?» 2 сезон 6 випуск.