Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Смотреть без рекламы
Video: Бізнес-леді носять Prada: Андрія Шабанова віддадуть на поталу блондам
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У гості до Лесі Нікітюк і 50 білявок в інтелектуальному шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/blondinki/sezon-2">«Хто проти блондинок?» 2 сезон</a> 9 випуск від 19.11.2019 завітає популярний ведучий, шоумен і зірка гумористичного світу України Андрій Шабанов. Сьогоднішній гість має не тільки чарівну вроду та добре підвішений язик, а й гострий розум! Та чи вистачить Андрію цього для перемоги? Покаже 9 випуск проєкту «Хто проти блондинок?»</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Сьогодні блондинки забудуть про стрази, рожеві сукні та яскравий макіяж. Натомість приміряють на собі образ серйозних і ділових бізнес-леді! <a href="https://teleportal.ua/person/lesya-nikityuk">Леся Нікітюк</a>, як ніколи, зважено поставилася до вибору дівчат. Головні критерії від експерта Леді Ле: розум, талант, чарівність і диплом бакалавра. Здається, Андрій Шабанов вскочив у серйозну халепу… Чи зможе він у програмі Нового каналу «Хто проти блондинок?» (2019) перемогти суворих бізнес-леді? Відповідь – далі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Щоб укласти вигідну угоду з білявками та залишитися «в плюсі», <a href="https://teleportal.ua/person/andriy-shabanov">Андрій Шабанов</a> має пройти співбесіду в чарівної Леді Ле. А успішно це зробити шоуменові допоможуть правильні відповіді на запитання з незвичайних категорій:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>«Гієни знають, чого хочуть»;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>«Місяць у дівочому тілі»;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>«Секрети перших леді»;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>«Як стати багатійкою»;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>«Жінкофоби».</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Однак Шабанов у 9 випуску інтелектуальної битви «Хто проти блондинок?» (2019) вдастся до іншої тактики. Він вирішить тиснути на блондинок своїм авторитетом і повільно перетвориться в диктатора Андрія! Ба більше, пригрозить дівчатам перетворити їх на покірних служниць. Цікаво, як блонди відреагують на гучні заяви шоумена? Подробиці вже за мить.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>А поки Андрій Шабанов думатиме, як обхитрити світловолосих бізнес-леді, вони математично вираховуватимуть вірогідність його правильних відповідей, випробовуватимуть офісним баскетболом і розведуть на БДСМ ігри. Хочете дізнатися більше? Тоді дивіться онлайн проєкт «Хто проти блондинок?» 2 сезон 9 випуск від 19.11.2019 на сайті Teleportal.ua. Обіцяємо, буде дуже спекотно!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/blondinki/sezon-2/vypusk-8">«Хто проти блондинок?» 2 сезон 8 випуск</a>.</span></p>

Бізнес-леді носять Prada: Андрія Шабанова віддадуть на поталу блондам

Всі випуски | Сезон 2

Бізнес-леді носять Prada: Андрія Шабанова віддадуть на поталу блондам

У гості до Лесі Нікітюк і 50 білявок в інтелектуальному шоу «Хто проти блондинок?» 2 сезон 9 випуск від 19.11.2019 завітає популярний ведучий, шоумен і зірка гумористичного світу України Андрій Шабанов. Сьогоднішній гість має не тільки чарівну вроду та добре підвішений язик, а й гострий розум! Та чи вистачить Андрію цього для перемоги? Покаже 9 випуск проєкту «Хто проти блондинок?»

Сьогодні блондинки забудуть про стрази, рожеві сукні та яскравий макіяж. Натомість приміряють на собі образ серйозних і ділових бізнес-леді! Леся Нікітюк, як ніколи, зважено поставилася до вибору дівчат. Головні критерії від експерта Леді Ле: розум, талант, чарівність і диплом бакалавра. Здається, Андрій Шабанов вскочив у серйозну халепу… Чи зможе він у програмі Нового каналу «Хто проти блондинок?» (2019) перемогти суворих бізнес-леді? Відповідь – далі.

Щоб укласти вигідну угоду з білявками та залишитися «в плюсі», Андрій Шабанов має пройти співбесіду в чарівної Леді Ле. А успішно це зробити шоуменові допоможуть правильні відповіді на запитання з незвичайних категорій:

  • «Гієни знають, чого хочуть»;
  • «Місяць у дівочому тілі»;
  • «Секрети перших леді»;
  • «Як стати багатійкою»;
  • «Жінкофоби».

Однак Шабанов у 9 випуску інтелектуальної битви «Хто проти блондинок?» (2019) вдастся до іншої тактики. Він вирішить тиснути на блондинок своїм авторитетом і повільно перетвориться в диктатора Андрія! Ба більше, пригрозить дівчатам перетворити їх на покірних служниць. Цікаво, як блонди відреагують на гучні заяви шоумена? Подробиці вже за мить.

А поки Андрій Шабанов думатиме, як обхитрити світловолосих бізнес-леді, вони математично вираховуватимуть вірогідність його правильних відповідей, випробовуватимуть офісним баскетболом і розведуть на БДСМ ігри. Хочете дізнатися більше? Тоді дивіться онлайн проєкт «Хто проти блондинок?» 2 сезон 9 випуск від 19.11.2019 на сайті Teleportal.ua. Обіцяємо, буде дуже спекотно!

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Хто проти блондинок?» 2 сезон 8 випуск.