Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Діти проти зірок

Сезон 1

Змагаючись із дітьми, не поспішайте грати в піддавки: маленькі таланти заломлять будь-якого дорослого! Починається неймовірний батл між найвідомішими людьми України і супер-дітками!

Всі випуски: Сезон 1

Діти проти зірок

Змагаючись із дітьми, не поспішайте грати в піддавки: маленькі таланти заломлять будь-якого дорослого! Починається неймовірний батл між найвідомішими людьми України і супер-дітками!

Восени 2019 Новий канал запускає свіжий проєкт «Діти проти зірок», головними героями якого стали талановиті діти з усієї України. Це позитивне розважальне шоу, яке сподобається і фанатам селебрітіз, і бажаючим подивитися на те, як юні таланти намагаються перемогти дорослих. І знаєте, що? Програма «Діти проти зірок» показує, що це абсолютно реально!


Чим будуть дивувати юні учасники проєкту?

Думаєте, це не дуже чесно, якщо дорослий змагається з дитиною? Як би не так! «Діти проти зірок» –  це битва на рівних, і знаменитим гостям передачі доведеться як слід попотіти, щоб отримати шанс обіграти своїх юних опонентів. Дітлахи у програмі «Діти проти зірок» обіграють дорослих у шахи, показують чудеса спритності і акробатики, демонструють неабиякі знання в різних науках. Хто ж знає більше про зірок (справжніх!), математичні рівняння та літературу – молоде покоління або дорослі успішні люди? Дивіться «Діти проти зірок» онлайн на сайті Teleportal.ua – буде цікаво!


Як проходять змагання?

Всі випуски «Діти проти зірок» – це набір різноманітних конкурсів, в яких діти та українські селебрітіз намагаються перемогти один одного. Вони змагаються як у командах, так і один-на-один.

У кожній серії «Діти проти зірок» беруть участь четверо дітей і четверо дорослих. «Старшу» команду ви, швидше за все, знаєте вже дуже добре – це відомі співаки, актори і шоумени. Однак саме шоу «Діти проти зірок» дозволяє їм розкритися по-новому! Дорослим учасникам довелося згадати забуті навички, показати на публіку свої найнесподіваніші таланти і захоплення. Хочете побачити улюблених знаменитостей з нової точки зору? Дивіться «Діти проти зірок» онлайн на сайті Teleportal.ua!

На подив деяких дорослих, діти виявилися більш ніж гідними супротивниками. Вони не тільки талановиті, але вже і встигли отримати підтверджуючі це нагороди. Учасники шоу «Діти проти зірок» – це і власники чемпіонських титулів, і переможці різноманітних олімпіад. Чи вийде у дорослих обіграти настільки сильних супротивників? Вмикайте «Діти проти зірок» і дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua!


Особливості проєкту

Одна з цікавих деталей передачі – переможця визначають не судді і не глядачі, а штучний інтелект! Долі команд вершить Мегамозок (як суперрозумний інопланетянин в однойменному мультфільмі), який робить свій вибір максимально чесно, спираючись не на особисті симпатії і суб'єктивні думки, а на алгоритми. Команда-переможець проєкту «Діти проти зірок» отримує грошовий приз.

Крім того, під час конкурсів теж активно використовуються технологічні пристосування. Можна сказати, що «Діти проти зірок» – це сучасний, новітній проєкт, який йде в ногу із часом. Іноді юним учасникам навіть простіше управлятися із сучасними технологіями, ніж їх дорослим супротивникам!


Новий канал обрав найвідповіднішого ведучого

Обличчям шоу став Сергій Притула, відомий українському глядачеві завдяки гумористичному шоу «Вар'яти» та іншим проєктам «Нового каналу». Сергій обожнює дітей (у нього самого двоє), тому він став ідеальним кандидатом на роль ведучого нового шоу. Авжеж, якщо передачу веде Сергій Притула, значить, буде багато гарного гумору! Завдяки ведучому, команді та юним учасникам проєкт «Діти проти зірок» вийшов по-справжньому життєствердним і позитивним.


Кого ви побачите серед зіркових гостей шоу?

Талановитим дітям кинули виклик:

  • актриса Олена Кравець;
  • співак Дмитро Шуров (Pianoбой);
  • актор, телеведучий і шоумен Євген Кошовий;
  • співачка Надія Мейхер-Грановська;
  • телеведучий і шоумен Андрій Шабанов;
  • співак MELOVIN;
  • фронтмен групи «Антитіла» Тарас Тополя та інші.

У шоу «Діти проти зірок» ви побачите їх в абсолютно новому ракурсі! Чи будуть дорослі сприймати своїх юних противників всерйоз і битися по-справжньому? Або ж хтось послабить пильність і потрапить у пастку?

Не пропустіть захоплюючий батл між дорослими і дітьми! Дивіться шоу «Діти проти зірок» онлайн на сайті Teleportal.ua вже восени 2019.