Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Маленькі таланти кидають виклик відомим кумирам: хто кого?
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>В ігровому проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/dity-proty-zirok/sezon-1">«Діти проти зірок» 1 сезон</a> 1 випуск від 25.09.2019 глядачі побачать, як талановиті діти з різних куточків України змагатимуться з відомими зірками шоу-бізнесу. Протягом 8 раундів учасники пройдуть 4 командні конкурси та 4 індивідуальні. За перемогу в кожному змаганні команди отримуватимуть сферу. Більше сфер – більше шансів перемогти у фіналі та отримати грошовий приз.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Зірковими учасниками 1 випуску проєкту Нового каналу «Діти проти зірок» стали:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>співак Melovin;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>телеведучий Дмитро Танкович;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>актор Євген Сморигін;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>хореограф Ілона Гвоздьова.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Опоненти зірок – найталановитіші діти:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>знавець хімії Дмитро Мартинович;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>чемпіонка світу з тхеквондо Анна Плахотнюк;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>майстер зі спідкубінгу Сергій Гоюк;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>чемпіонка України з акробатичного рок-н-ролу Амалія Криклива.</span></li></ul><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;"><strong><span>Безлад офіційно дозволений!</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Діти люблять влаштовувати безлад, а дорослим доводиться за ними прибирати. Так станеться і в першому протистоянні. Юні таланти знаходяться всередині майданчика. Їхнє завдання – за 60 секунд викинути якомога більше іграшок за межі огорожі. Зіркам навпаки потрібно збирати речі та закидати їх назад у майданчик. Дивіться онлайн «Діти проти зірок» 2019, щоб дізнатися, яку з команд Мегамозок визначить переможцем у першому двобої.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Генії хімії</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Нове випробування – нові правила. Сергій Притула підготував для учасників хімічний дослід, який у жодному разі не можна повторювати в домашніх умовах. Одягнувши захисні костюми, на паркет виходять Melovin і Дмитро Мартинович. На столі стоїть 7 пляшок із прозорими речовинами. З-поміж них учасники мають відшукати єдину рідину з нейтральним лужним середовищем і висипати до неї каталізатор. Якщо обрано правильну колбу, то відбудеться хімічна реакція – утвориться стовп диму.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн ігрове шоу «Діти проти зірок» випуск 1 від 25.09.2019 на сайті Teleportal.ua, щоб побачити, як проявлять себе діти та зірки в інших захопливих конкурсах.</span></p>

Маленькі таланти кидають виклик відомим кумирам: хто кого?

Всі випуски | Сезон 1

Маленькі таланти кидають виклик відомим кумирам: хто кого?


В ігровому проєкті «Діти проти зірок» 1 сезон 1 випуск від 25.09.2019 глядачі побачать, як талановиті діти з різних куточків України змагатимуться з відомими зірками шоу-бізнесу. Протягом 8 раундів учасники пройдуть 4 командні конкурси та 4 індивідуальні. За перемогу в кожному змаганні команди отримуватимуть сферу. Більше сфер – більше шансів перемогти у фіналі та отримати грошовий приз.

Зірковими учасниками 1 випуску проєкту Нового каналу «Діти проти зірок» стали:

  • співак Melovin;
  • телеведучий Дмитро Танкович;
  • актор Євген Сморигін;
  • хореограф Ілона Гвоздьова.

Опоненти зірок – найталановитіші діти:

  • знавець хімії Дмитро Мартинович;
  • чемпіонка світу з тхеквондо Анна Плахотнюк;
  • майстер зі спідкубінгу Сергій Гоюк;
  • чемпіонка України з акробатичного рок-н-ролу Амалія Криклива.

 

Безлад офіційно дозволений!

Діти люблять влаштовувати безлад, а дорослим доводиться за ними прибирати. Так станеться і в першому протистоянні. Юні таланти знаходяться всередині майданчика. Їхнє завдання – за 60 секунд викинути якомога більше іграшок за межі огорожі. Зіркам навпаки потрібно збирати речі та закидати їх назад у майданчик. Дивіться онлайн «Діти проти зірок» 2019, щоб дізнатися, яку з команд Мегамозок визначить переможцем у першому двобої.

 

Генії хімії

Нове випробування – нові правила. Сергій Притула підготував для учасників хімічний дослід, який у жодному разі не можна повторювати в домашніх умовах. Одягнувши захисні костюми, на паркет виходять Melovin і Дмитро Мартинович. На столі стоїть 7 пляшок із прозорими речовинами. З-поміж них учасники мають відшукати єдину рідину з нейтральним лужним середовищем і висипати до неї каталізатор. Якщо обрано правильну колбу, то відбудеться хімічна реакція – утвориться стовп диму.

Дивіться онлайн ігрове шоу «Діти проти зірок» випуск 1 від 25.09.2019 на сайті Teleportal.ua, щоб побачити, як проявлять себе діти та зірки в інших захопливих конкурсах.