Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Артем Пивоваров – майстер кунгфу, а Володимир Остапчук – черевомовець?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>В ігровому шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/dity-proty-zirok/sezon-1">«Діти проти зірок» 1 сезон</a> 10 випуск від 27.11.2019 глядачі побачать яскраві поєдинки в цікавих індивідуальних конкурсах:</span></p> <ul dir="ltr"> <li style="text-align: justify;"><span>черевомовці;</span></li> <li style="text-align: justify;"><span>майстри східних єдиноборств;</span></li> <li style="text-align: justify;"><span>брейкдансери;</span></li> <li style="text-align: justify;"><span>дівчата-каучук.</span></li> </ul> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Які приховані таланти у відомих селебрітіз?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>В ігровому шоу «Діти проти зірок» 2019 команду зірок представлятимуть теле- та радіоведучий, який озвучив більше 20 мультфільмів, Володимир Остапчук; співак і автор пісень, який володіє прийомами кунгфу, дзюдо і карате, Артем Пивоваров; хореограф і артист гурту «Агонь» Костянтин Боровський; сертифікована тренерка з хореографії тіла та солістка гурту «Pur:Pur» Ната Сміріна.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Із відомими кумирами змагатимуться найталановитіші діти: дівчинка, яка навчилася співати і скоромовити, не відкриваючи рота, Ярина Гринчук; триразовий чемпіон світу з кемпо-карате, який має в арсеналі 42 медалі, Євген Мац; брейкер-самоучка, який має прізвисько «Раптор», Ілля Мащенко; дівчинка, яка мріє виступати в «Cirque du Soleil», має феноменальну м’язову пам'ять та отримала нагороду «Найдивовижніша дитина України-2016» Софія Тепла.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Хто такі дівчата-каучук?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Учасниці цього раунду мають унікальні акробатичні здібності. Особлива гнучкість тіла дозволяє їм виконувати найскладніші елементи, від яких перехоплює подих. В індивідуальному конкурсі дівчатам потрібно майстерно відтворити п’ять силуетів, щоб пройти карусель. Верховний суддя Мегамозок оцінюватиме складність елементів і граціозність, а також – чистоту виконання. Цікаво побачити, як Ната Сміріна та Софія Тепла впоралися із завданням? Дивіться онлайн ігрове шоу «Діти проти зірок» сезон 1 випуск 10 від 27.11.2019 на Teleportal.ua, щоб першими побачити найцікавіше.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Дивіться онлайн ігрове шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/dity-proty-zirok/sezon-1/vypusk-9">«Діти проти зірок» випуск 9</a> на Телепорталі.</span></p>

Артем Пивоваров – майстер кунгфу, а Володимир Остапчук – черевомовець?

Всі випуски | Сезон 1

Артем Пивоваров – майстер кунгфу, а Володимир Остапчук – черевомовець?

В ігровому шоу «Діти проти зірок» 1 сезон 10 випуск від 27.11.2019 глядачі побачать яскраві поєдинки в цікавих індивідуальних конкурсах:

  • черевомовці;
  • майстри східних єдиноборств;
  • брейкдансери;
  • дівчата-каучук.

 

Які приховані таланти у відомих селебрітіз?

В ігровому шоу «Діти проти зірок» 2019 команду зірок представлятимуть теле- та радіоведучий, який озвучив більше 20 мультфільмів, Володимир Остапчук; співак і автор пісень, який володіє прийомами кунгфу, дзюдо і карате, Артем Пивоваров; хореограф і артист гурту «Агонь» Костянтин Боровський; сертифікована тренерка з хореографії тіла та солістка гурту «Pur:Pur» Ната Сміріна.

Із відомими кумирами змагатимуться найталановитіші діти: дівчинка, яка навчилася співати і скоромовити, не відкриваючи рота, Ярина Гринчук; триразовий чемпіон світу з кемпо-карате, який має в арсеналі 42 медалі, Євген Мац; брейкер-самоучка, який має прізвисько «Раптор», Ілля Мащенко; дівчинка, яка мріє виступати в «Cirque du Soleil», має феноменальну м’язову пам'ять та отримала нагороду «Найдивовижніша дитина України-2016» Софія Тепла.

 

Хто такі дівчата-каучук?

Учасниці цього раунду мають унікальні акробатичні здібності. Особлива гнучкість тіла дозволяє їм виконувати найскладніші елементи, від яких перехоплює подих. В індивідуальному конкурсі дівчатам потрібно майстерно відтворити п’ять силуетів, щоб пройти карусель. Верховний суддя Мегамозок оцінюватиме складність елементів і граціозність, а також – чистоту виконання. Цікаво побачити, як Ната Сміріна та Софія Тепла впоралися із завданням? Дивіться онлайн ігрове шоу «Діти проти зірок» сезон 1 випуск 10 від 27.11.2019 на Teleportal.ua, щоб першими побачити найцікавіше.

Пропустили попередній випуск? Дивіться онлайн ігрове шоу «Діти проти зірок» випуск 9 на Телепорталі.