Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Слава Соломка проти вундеркінда Дмитра: хто перший оживить Мегамозок?
<p style="text-align: justify;">В ігровому шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/dity-proty-zirok/sezon-1">«Діти проти зірок» 1 сезон</a> 12 випуск від 11.12.2019 глядачі побачать нове змагання юних вундеркіндів і відомих селебрітіз. У дванадцятій битві поколінь учасники боротимуться за перемогу в таких індивідуальних категоріях: автомоделісти, репери-фрістайлери, знавці фізики, професійні більярдисти.</p> <p style="text-align: justify;">У програмі «Діти проти зірок» 2019 юним талантам протистоятимуть такі знаменитості:</p> <ul> <li style="text-align: justify;">телеведучий та художній керівник «Дизель Студіо» <a href="https://teleportal.ua/person/egor-krutogolov">Єгор Крутоголов</a>;</li> <li style="text-align: justify;">співак і автор пісень Олег Кензов;</li> <li style="text-align: justify;">актор, телеведучий та абсолютний відмінник Слава Соломка;</li> <li style="text-align: justify;">актриса <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow">«Дизель Шоу»</a> <a href="https://teleportal.ua/person/viktoriya-bulitko">Вікторія Булітко</a>.</li> </ul> <p style="text-align: justify;"> </p> <p style="text-align: justify;"><strong><span>Хто представлятиме молоде покоління?</span></strong></p> <p style="text-align: justify;">Дмитро Дьомін – призер чемпіонату України, який керує радіомоделями навіть із зав’язаними очима.</p> <p style="text-align: justify;">Яна Горна – фіналістка співочого шоу, яка вміє читати реп трьома мовами. Також у Яни є власний YouTube-канал, на якому 200 тисяч підписників.</p> <p style="text-align: justify;">Дмитро Мінтенко – учасник і переможець освітньої-наукової конференції  «Всесвіт-2018». Діма вивчає хімію, робототехніку та програмування, а також власноруч зібрав датчик магнітного поля.</p> <p style="text-align: justify;">Нікіта Шляпніков – переможець чемпіонатів Києва з пулу та володар першого юнацького розряду з більярдного спорту.</p> <p style="text-align: justify;">У 12 випуску ігрового шоу «Діти проти зірок» ви дізнаєтеся, де Вікторія Булітко навчилася майстерно грати в більярд, побачите, як Єгор Крутоголов управляє радіомоделями, дізнаєтеся, чи розуміється Слава Соломка на законах фізики, а також почуєте, як Олег Кензов пише тексти пісень.</p> <p style="text-align: justify;">Не пропустить цікаву битву поколінь – дивіться онлайн ігрове шоу «Діти проти зірок» сезон 1 випуск 12 від 11.12.2019 на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align: justify;"><meta charset="utf-8"><span>Пропустили попередній випуск? Дивіться онлайн ігрове шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/dity-proty-zirok/sezon-1/vypusk-11">«Діти проти зірок» випуск 11</a> на Телепорталі. </span></p>

Слава Соломка проти вундеркінда Дмитра: хто перший оживить Мегамозок?

Всі випуски | Сезон 1

Слава Соломка проти вундеркінда Дмитра: хто перший оживить Мегамозок?

В ігровому шоу «Діти проти зірок» 1 сезон 12 випуск від 11.12.2019 глядачі побачать нове змагання юних вундеркіндів і відомих селебрітіз. У дванадцятій битві поколінь учасники боротимуться за перемогу в таких індивідуальних категоріях: автомоделісти, репери-фрістайлери, знавці фізики, професійні більярдисти.

У програмі «Діти проти зірок» 2019 юним талантам протистоятимуть такі знаменитості:

 

Хто представлятиме молоде покоління?

Дмитро Дьомін – призер чемпіонату України, який керує радіомоделями навіть із зав’язаними очима.

Яна Горна – фіналістка співочого шоу, яка вміє читати реп трьома мовами. Також у Яни є власний YouTube-канал, на якому 200 тисяч підписників.

Дмитро Мінтенко – учасник і переможець освітньої-наукової конференції  «Всесвіт-2018». Діма вивчає хімію, робототехніку та програмування, а також власноруч зібрав датчик магнітного поля.

Нікіта Шляпніков – переможець чемпіонатів Києва з пулу та володар першого юнацького розряду з більярдного спорту.

У 12 випуску ігрового шоу «Діти проти зірок» ви дізнаєтеся, де Вікторія Булітко навчилася майстерно грати в більярд, побачите, як Єгор Крутоголов управляє радіомоделями, дізнаєтеся, чи розуміється Слава Соломка на законах фізики, а також почуєте, як Олег Кензов пише тексти пісень.

Не пропустить цікаву битву поколінь – дивіться онлайн ігрове шоу «Діти проти зірок» сезон 1 випуск 12 від 11.12.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Дивіться онлайн ігрове шоу «Діти проти зірок» випуск 11 на Телепорталі.