Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Батл поколінь: хто стане переможцем другого протистояння?
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ігрове шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/dity-proty-zirok/sezon-1">«Діти проти зірок» 1 сезон</a> 2 випуск від 02.10.2019 покаже нову запеклу боротьбу юних талантів і відомих зірок. Правила конкурсу незмінні: на учасників чекає 8 раундів змагань і фінальне випробування, яке і визначить чемпіона. За перемоги гравці отримуватимуть сфери – ключі від сховища. У кого в арсеналі опиниться більше сфер, той матиме більше шансів взяти верх у фіналі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 2 випуску проєкту «Діти проти зірок» на учасників чекають непрості двобої в категоріях:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>боксери;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>футболісти;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>приборкувачі полотен;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>віртуози-барабанщики.</span></li></ul><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Хто представлятиме команди зірок і дітей?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У сьогоднішній програмі інтерконтинентальний чемпіон за версією WBA В’ячеслав Узелков вийде на ринг проти чемпіонки України, володарки кубку Берліна з боксу Кіри Макогоненко. Чемпіонка світу та чемпіонка Європи з повітряної гімнастики Олександра Селенкова змагатиметься з Анною Плутахіною – переможницею міжнародних циркових фестивалів, яка виконує трюки на десятиметровій висоті без страховки. Також у шоу «Діти проти зірок» 2019 правий захисник збірної журналістів України з футболу Артем Гагарін зіграє з нападником дитячої збірної ФК «Шахтар», володарем трьох кубків Макаром Саницьким. Євген Галич, лідер гурту O.Torvald, зіграє з лауреатом міжнародного фестивалю «Джаз на Дніпрі» Іллею Варфоломєєвим.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Команди в повному складі. Учасники 2 випуску «Діти проти зірок» налаштовані грати чесно і не піддаватися суперникам. Головний рефері – Мегамозок – під’єднав усі свої мікросхеми та готовий справедливо оцінювати сьогоднішню битву поколінь.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Хочете побачити найскладніші елементи повітряної гімнастики, музичну імпровізацію під акомпанемент «The Hypnotunez», боксерські аперкоти та футбольну «веселку»? Дивіться онлайн ігрове шоу «Діти проти зірок» сезон 1 випуск 2 від 02.10.2019 і вболівайте за свого фаворита.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/dity-proty-zirok/sezon-1/vypusk-1">1 випуск «Діти проти зірок»</a>.</span></p>

Батл поколінь: хто стане переможцем другого протистояння?

Всі випуски | Сезон 1

Батл поколінь: хто стане переможцем другого протистояння?


Ігрове шоу «Діти проти зірок» 1 сезон 2 випуск від 02.10.2019 покаже нову запеклу боротьбу юних талантів і відомих зірок. Правила конкурсу незмінні: на учасників чекає 8 раундів змагань і фінальне випробування, яке і визначить чемпіона. За перемоги гравці отримуватимуть сфери – ключі від сховища. У кого в арсеналі опиниться більше сфер, той матиме більше шансів взяти верх у фіналі.

У 2 випуску проєкту «Діти проти зірок» на учасників чекають непрості двобої в категоріях:

  • боксери;
  • футболісти;
  • приборкувачі полотен;
  • віртуози-барабанщики.

 

Хто представлятиме команди зірок і дітей?

У сьогоднішній програмі інтерконтинентальний чемпіон за версією WBA В’ячеслав Узелков вийде на ринг проти чемпіонки України, володарки кубку Берліна з боксу Кіри Макогоненко. Чемпіонка світу та чемпіонка Європи з повітряної гімнастики Олександра Селенкова змагатиметься з Анною Плутахіною – переможницею міжнародних циркових фестивалів, яка виконує трюки на десятиметровій висоті без страховки. Також у шоу «Діти проти зірок» 2019 правий захисник збірної журналістів України з футболу Артем Гагарін зіграє з нападником дитячої збірної ФК «Шахтар», володарем трьох кубків Макаром Саницьким. Євген Галич, лідер гурту O.Torvald, зіграє з лауреатом міжнародного фестивалю «Джаз на Дніпрі» Іллею Варфоломєєвим.

Команди в повному складі. Учасники 2 випуску «Діти проти зірок» налаштовані грати чесно і не піддаватися суперникам. Головний рефері – Мегамозок – під’єднав усі свої мікросхеми та готовий справедливо оцінювати сьогоднішню битву поколінь.

Хочете побачити найскладніші елементи повітряної гімнастики, музичну імпровізацію під акомпанемент «The Hypnotunez», боксерські аперкоти та футбольну «веселку»? Дивіться онлайн ігрове шоу «Діти проти зірок» сезон 1 випуск 2 від 02.10.2019 і вболівайте за свого фаворита.

Пропустили попередній випуск? Дивіться онлайн 1 випуск «Діти проти зірок».