Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хобі зірок: Олена Кравець грає в «Дженга», а Євген Кот цікавиться полденсом
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>В ігровому шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/dity-proty-zirok/sezon-1">«Діти проти зірок» 1 сезон</a> 6 випуск від 30.10.2019 глядачі побачать, як розумні, талановиті та сміливі діти даватимуть фору відомим кумирам. У гравців є 8 раундів, щоб проявити себе якнайкраще, та фінальне протистояння, яке і визначить переможця.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Глядачі 6 випуску проєкту «Діти проти зірок» побачать найцікавіші індивідуальні батли в таких категоріях:</span></p> <ul dir="ltr"> <li style="text-align: justify;"><span>математики;</span></li> <li style="text-align: justify;"><span>музиканти-скрипалі;</span></li> <li style="text-align: justify;"><span>знавці ігри «Дженга»;</span></li> <li style="text-align: justify;"><span>виконавці трюків на пілоні.</span></li> </ul> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Які учасники зійдуться на ринзі у шостій битві поколінь?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>В ігровому шоу «Діти проти зірок» 2019 за команду дітей боротимуться майбутній представник України на чемпіонаті світу зі швидкісного рахунку Сава Мурачов; багаторазова переможниця всеукраїнських та міжнародних конкурсів скрипалів Лана Герасименко; призер міського чемпіонату з ігри «Дженга» Дмитро Проскурня та дворазова чемпіонка України, чемпіонка Європи та світу зі спорту на пілоні Поліна Корнієнко. Проти найталановитіших дітей виступатимуть економіст за освітою та математик за покликанням Єфим Константиновський; співак і фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя; акторка студії «Квартал 95» Олена Кравець, а також засновник школи повітряної хореографії та переможець шоу «Танцюють всі» Євген Кот.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У сьогоднішній програмі ви побачите неперевершені музичні імпровізації, найскладніші математичні підрахунки, спортивно-танцювальні поєдинки та секрети гри «Дженга». Дивіться онлайн ігрове шоу «Діти проти зірок» сезон 1 випуск 6 від 30.10.2019 та вболівайте за найсильнішу команду!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>А ви вже бачили, як співак Сергій Бабкін займався медитацією у студії Нового каналу? Якщо ні, то не гайте часу даремно – дивіться онлайн ігрове шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/dity-proty-zirok/sezon-1/vypusk-5">«Діти проти зірок» випуск 5</a> на сайті Teleportal.ua.</span></p>

Хобі зірок: Олена Кравець грає в «Дженга», а Євген Кот цікавиться полденсом

Всі випуски | Сезон 1

Хобі зірок: Олена Кравець грає в «Дженга», а Євген Кот цікавиться полденсом

В ігровому шоу «Діти проти зірок» 1 сезон 6 випуск від 30.10.2019 глядачі побачать, як розумні, талановиті та сміливі діти даватимуть фору відомим кумирам. У гравців є 8 раундів, щоб проявити себе якнайкраще, та фінальне протистояння, яке і визначить переможця.

Глядачі 6 випуску проєкту «Діти проти зірок» побачать найцікавіші індивідуальні батли в таких категоріях:

  • математики;
  • музиканти-скрипалі;
  • знавці ігри «Дженга»;
  • виконавці трюків на пілоні.

 

Які учасники зійдуться на ринзі у шостій битві поколінь?

В ігровому шоу «Діти проти зірок» 2019 за команду дітей боротимуться майбутній представник України на чемпіонаті світу зі швидкісного рахунку Сава Мурачов; багаторазова переможниця всеукраїнських та міжнародних конкурсів скрипалів Лана Герасименко; призер міського чемпіонату з ігри «Дженга» Дмитро Проскурня та дворазова чемпіонка України, чемпіонка Європи та світу зі спорту на пілоні Поліна Корнієнко. Проти найталановитіших дітей виступатимуть економіст за освітою та математик за покликанням Єфим Константиновський; співак і фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя; акторка студії «Квартал 95» Олена Кравець, а також засновник школи повітряної хореографії та переможець шоу «Танцюють всі» Євген Кот.

У сьогоднішній програмі ви побачите неперевершені музичні імпровізації, найскладніші математичні підрахунки, спортивно-танцювальні поєдинки та секрети гри «Дженга». Дивіться онлайн ігрове шоу «Діти проти зірок» сезон 1 випуск 6 від 30.10.2019 та вболівайте за найсильнішу команду!

А ви вже бачили, як співак Сергій Бабкін займався медитацією у студії Нового каналу? Якщо ні, то не гайте часу даремно – дивіться онлайн ігрове шоу «Діти проти зірок» випуск 5 на сайті Teleportal.ua.