Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Молекулярна кухня та популярні челенджі у студії Нового каналу
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>В ігровому шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/dity-proty-zirok/sezon-1">«Діти проти зірок» 1 сезон</a> 8 випуск від 13.11.2019 на глядачів чекає захопливе протистояння юних талантів і відомих кумирів. Щоб перемогти у восьмій битві поколінь, учасникам необхідно подолати 8 раундів і фінальний конкурс, який визначить команду-чемпіона.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 8 випуску проєкту «Діти проти зірок» відбудуться індивідуальні батли в таких категоріях:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>кулінари вищого рангу;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>танцівниці балету;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>майстри з деп-челенджу;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>гравці в шахи.</span></li></ul><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Талановиті діти нічого не бояться, а як щодо зірок?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>В ігровому шоу «Діти проти зірок» 2019 команду дітей представлятимуть фіналіст 1 сезону «Мастер Шеф Діти» і випускник італійського кулінарного інституту Данило Ківа; дівчина, яка пройшла стажування в балетній школі у Франції, Софія Павловська; фанат челенджів у інтернеті, який робить 7 вдалих деб-трюків 6-літровою пляшкою з 10 спроб і має 15 тисяч читачів у соціальній мережі, Макар Гриценюк; чемпіон України та Європи з шахів, який може грати з 15 суперниками одночасно, Ігор Самуненков.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Юним талантам протистоятимуть відомі зірки: телеведучий, шеф-кухар, автор програми зі зміни харчування у школах Євген Клопотенко; заслужена артистка України, прима-балерина Національної опери України Христина Шишпор; </span><span>актор, геній імпровізації, гуморист «Improv Live Show» <a href="https://teleportal.ua/person/volodimir-shumko">Володимир Шумко</a>; телеведучий, шоумен, ведучий проєкту <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taemniy-agent-post-shou">«Таємний агент. Пост-шоу»</a> <a href="https://teleportal.ua/person/andriy-shabanov">Андрій Шабанов</a>.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У сьогоднішньому випуску ви побачите кулінарні битви, сучасні популярні челенджі, віртуозну гру в шахи та неперевершені балетні піруети. Дивіться онлайн ігрове шоу «Діти проти зірок» сезон 1 випуск 8 від 13.11.2019, щоб першими побачити найцікавіше!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>А ви бачили, як Даша Астаф’єва грала в хокей на траві? Якщо ні, то дивіться онлайн ігрове шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/dity-proty-zirok/sezon-1/vypusk-7">«Діти проти зірок» випуск 7</a> на сайті Телепортал.</span></p>

Молекулярна кухня та популярні челенджі у студії Нового каналу

Всі випуски | Сезон 1

Молекулярна кухня та популярні челенджі у студії Нового каналу


В ігровому шоу «Діти проти зірок» 1 сезон 8 випуск від 13.11.2019 на глядачів чекає захопливе протистояння юних талантів і відомих кумирів. Щоб перемогти у восьмій битві поколінь, учасникам необхідно подолати 8 раундів і фінальний конкурс, який визначить команду-чемпіона.

У 8 випуску проєкту «Діти проти зірок» відбудуться індивідуальні батли в таких категоріях:

  • кулінари вищого рангу;
  • танцівниці балету;
  • майстри з деп-челенджу;
  • гравці в шахи.

 

Талановиті діти нічого не бояться, а як щодо зірок?

В ігровому шоу «Діти проти зірок» 2019 команду дітей представлятимуть фіналіст 1 сезону «Мастер Шеф Діти» і випускник італійського кулінарного інституту Данило Ківа; дівчина, яка пройшла стажування в балетній школі у Франції, Софія Павловська; фанат челенджів у інтернеті, який робить 7 вдалих деб-трюків 6-літровою пляшкою з 10 спроб і має 15 тисяч читачів у соціальній мережі, Макар Гриценюк; чемпіон України та Європи з шахів, який може грати з 15 суперниками одночасно, Ігор Самуненков.

Юним талантам протистоятимуть відомі зірки: телеведучий, шеф-кухар, автор програми зі зміни харчування у школах Євген Клопотенко; заслужена артистка України, прима-балерина Національної опери України Христина Шишпор; актор, геній імпровізації, гуморист «Improv Live Show» Володимир Шумко; телеведучий, шоумен, ведучий проєкту «Таємний агент. Пост-шоу» Андрій Шабанов.

У сьогоднішньому випуску ви побачите кулінарні битви, сучасні популярні челенджі, віртуозну гру в шахи та неперевершені балетні піруети. Дивіться онлайн ігрове шоу «Діти проти зірок» сезон 1 випуск 8 від 13.11.2019, щоб першими побачити найцікавіше!

А ви бачили, як Даша Астаф’єва грала в хокей на траві? Якщо ні, то дивіться онлайн ігрове шоу «Діти проти зірок» випуск 7 на сайті Телепортал.