Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

ЕКСИ

Сезон 2
Вибрати сезон
Сезон 2
Сезон 1

Іноді так важко відпустити кохану людину й назавжди забути про неї! Усередині борються два почуття: любов і ненависть. Проект «Екси» допоможе зрозуміти найважче: бути разом чи піти назавжди.

ЕКСИ

Іноді так важко відпустити кохану людину й назавжди забути про неї! Усередині борються два почуття: любов і ненависть. Проект «Екси» допоможе зрозуміти найважче: бути разом чи піти назавжди.


«Екси» — реаліті-шоу про справжнє кохання. Герої проекту — колишні закохані, які порвали стосунки один з одним. Вони думають, что між ними більше немає нічого спільного, усі мости спалені, а почуття зникли назавжди. Але шоу «Екси» Нового каналу знову зведе їх разом, щоб довести: учасники можуть бути щасливими, просто за кохання треба боротися. Що із цього вийде? І чи зможуть герої знову закохатися в своїх колишніх? Дивіться онлайн «Екси»: всі сезони скандально-чуттєвого реаліті доступні для вас на сайті Teleportal.ua.

 

Як у Нового каналу народилася ідея про створення реаліті про колишніх?

Керівник творчого об’єднання Нового каналу Лора Мальцева розповіла: шоу «Екси» народжувалося із життя. Адже в кожної людини були стосунки, які закінчувалися розлученням і непорозумінням. Лора переконує: мало колишніх наважується на розмову, ще менше — на зустріч. Кожен із них відчуває злість, образу й жагу помсти. Тому Новий канал і наважився протягнути руку допомоги тим, хто цього потребує.


Правила проекту «Екси» (Новий канал)

Десять колишніх пар знову зійдуться, щоб нарешті зрозуміти: чи варто починати все з нуля? І хто вони одне одному? Екси мають змогу знову пережити всі ті емоції, які вирували між ними декілька місяців тому. Проте є одна умова: для чистоти експерименту хлопці й дівчата житимуть в окремих кімнатах! У шоу «Екси» дивіться онлайн:

  • два індивідуальних випробування, у яких кожен із пари може проявити себе й довести, що зможе змінитися для спільного щастя;
  • одне спільне випробування, де стане зрозуміло, чи готові екси йти на компроміси в парі. І головне: кожен з учасників повинен зрозуміти, які почуття відчуває до своєї половинки!

Але не все так просто, як здається. Команда проекту підготувала для колишніх підступні провокації та перевірки на міцність для того, щоб викликати їхні справжні емоції та показати героїв такими, якими вони є.

Наприкінці тижня пара, яка зрозуміла, що не може продовжувати боротися за порятунок стосунків, вибуває з проекту назавжди. Екси, які змогли пройти всі випробування й до кінця розібралися у своїх почуттях, перемагають у реаліті, отримують великий грошовий приз і шанс на нове майбутнє.

 

Емоції в реаліті-шоу «Екси»

Проект «Екси» змусить глядачів зняти рожеві окуляри й побачити, як насправді відбувається реанімування стосунків, які емоції змушені пропускати крізь себе учасники реаліті-шоу. Ви станете свідками скандалів, бійок, з’ясувань стосунків, зрад і, найголовніше, народження справжнього кохання.


Хто в шоу «Екси» Нового каналу допомагає учасникам витримувати психологічний тиск?

У сердечних справах без підтримки важко обійтися! Тому контролювати, заспокоювати і згладжувати всі гострі кути в проекті «Екси» будуть справедливий шоумен Олександр Педан і професійний психолог Віра Романова. Ведучі шоу «Екси» допоможуть впоратися учасникам із найскладнішими проблемами, побороти найпотаємніші страхи й набратися сміливості для боротьби за бажане щастя.

Олександр Педан досі залишається під враженнями від того, що відбувалося на проекті, і коротко описав свої емоції від зйомок: «Ви й не уявляєте, там — життя! Там таке твориться! Хочу — не хочу! Люблю — не люблю. І навіть: "Вали звідси!"». Тепер ви можете собі уявити, яка напруга вирує в будинку ексів?

Дивіться онлайн «Екси» всі випуски й сезони реаліті-шоу на сайті Teleportal.ua. Переконайтеся: кожна людина заслуговує на happy end!