Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Зустріч колишніх: пікантні подробиці і гаряча фотосесія
<p>Довгоочікувана зустріч колишніх відбулася. Десять пар вирішили перевірити свої почуття. Вони не можуть відпустити один одного, незважаючи на те, що розлучилися. У них є дев'ять тижнів, щоб остаточно розібратися у своїх почуттях.</p><p><strong>У новому реаліті </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/eksi/sezon-1" target="_blank"><strong>Екси 1 сезон</strong></a><strong> 1 випуск від 31.10.2018 вас чекають дуже дивні пари. Хтось із них розлучився через ревнощі, хтось - через шкідливі звички, а хтось - через родичів. Їхні стосунки важко назвати ідеальними, але все ж таки вони хочуть бути разом. Чи ні? Учасники шоу Екси 1 сезон вирішили розставити всі крапки над «i» в своїх відносинах.</strong></p><p>Кожен з учасників реаліті Екси отримав смарт-годинник. Саме через ці гаджети пари будуть отримувати завдання протягом усього проекту.</p><p>Випробування почалися ще в дорозі: автобус зупинився посеред лісу. Смарт-годинники люб'язно повідомили учасникам Екси 1 сезон, що далі їм доведеться йти пішки. З речами, через ліс, через бруд і болота!</p><p>У лісі на них чекав шикарний будинок: саме тут учасники проживуть найближчі 9 тижнів. На проекті Екси будь-яка дія має сенс. Тому тут вечірка - це не просто вечірка, а фотосесія - це не просто фотосесія. Не пропустіть шокуючі подробиці в програмі Екси 31.10.2018!</p><p>На вечірці чоловічу половину учасників чекав дуже дивний бар: там продають коктейлі за вельми нестандартну плату. Замість грошей в цьому закладі приймають... пікантні історії про колишніх! Особливості тіла, сексуальні вподобання - які таємниці дівчат готові відкрити хлопці за стаканчик спиртного? Дізнайтеся прямо зараз в реаліті-шоу Екси 1 сезон 1 випуск.</p><p>Вечірка стала спекотної: до хлопців приєдналися стриптизерки.</p><p>Дівчата не дуже схвально поставилися до такої компанії, але у них і самих рильце в пушку. Жіночій половині проекту Екси організатори запропонували взяти участь у фотосесії. І багато хто з них вів себе там більш, ніж розв'язно!</p><p>Хто з дівчат заступив за межу дозволеного? Чому в перший же день у будинку сталася бійка? Дивіться в реаліті Екси 1 сезон 1 випуск на сайті Teleportal.ua</p>

Зустріч колишніх: пікантні подробиці і гаряча фотосесія

Всі випуски | Сезон 1

Зустріч колишніх: пікантні подробиці і гаряча фотосесія

Довгоочікувана зустріч колишніх відбулася. Десять пар вирішили перевірити свої почуття. Вони не можуть відпустити один одного, незважаючи на те, що розлучилися. У них є дев'ять тижнів, щоб остаточно розібратися у своїх почуттях.

У новому реаліті Екси 1 сезон 1 випуск від 31.10.2018 вас чекають дуже дивні пари. Хтось із них розлучився через ревнощі, хтось - через шкідливі звички, а хтось - через родичів. Їхні стосунки важко назвати ідеальними, але все ж таки вони хочуть бути разом. Чи ні? Учасники шоу Екси 1 сезон вирішили розставити всі крапки над «i» в своїх відносинах.

Кожен з учасників реаліті Екси отримав смарт-годинник. Саме через ці гаджети пари будуть отримувати завдання протягом усього проекту.

Випробування почалися ще в дорозі: автобус зупинився посеред лісу. Смарт-годинники люб'язно повідомили учасникам Екси 1 сезон, що далі їм доведеться йти пішки. З речами, через ліс, через бруд і болота!

У лісі на них чекав шикарний будинок: саме тут учасники проживуть найближчі 9 тижнів. На проекті Екси будь-яка дія має сенс. Тому тут вечірка - це не просто вечірка, а фотосесія - це не просто фотосесія. Не пропустіть шокуючі подробиці в програмі Екси 31.10.2018!

На вечірці чоловічу половину учасників чекав дуже дивний бар: там продають коктейлі за вельми нестандартну плату. Замість грошей в цьому закладі приймають... пікантні історії про колишніх! Особливості тіла, сексуальні вподобання - які таємниці дівчат готові відкрити хлопці за стаканчик спиртного? Дізнайтеся прямо зараз в реаліті-шоу Екси 1 сезон 1 випуск.

Вечірка стала спекотної: до хлопців приєдналися стриптизерки.

Дівчата не дуже схвально поставилися до такої компанії, але у них і самих рильце в пушку. Жіночій половині проекту Екси організатори запропонували взяти участь у фотосесії. І багато хто з них вів себе там більш, ніж розв'язно!

Хто з дівчат заступив за межу дозволеного? Чому в перший же день у будинку сталася бійка? Дивіться в реаліті Екси 1 сезон 1 випуск на сайті Teleportal.ua