Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Побудь у моїй шкурі: екси помінялися ролями
<p>Чоловіки і жінки часто не розуміють один одного. Здається, ніби-то вони дійсно істоти з різних планет. Екси спробували порозумітися дуже незвичайним способом...</p><p><strong>На проекті </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/eksi/sezon-1" target="_blank"><strong>Екси 1 сезон</strong></a><strong> 3 випуск від 14.11.2018 стартував тиждень під кодовою назвою «замість тебе». Дівчатам довелося побувати на місці хлопців, а хлопцям - на місці дівчат. Дивіться шоу Екси 1 сезон - тут кинули виклик гендерним стереотипам.</strong></p><p>Багато чоловіків вважають, що жінки повинні бути коханками, кухарками і прибиральницями в одній особі. Не забуваємо, що при цьому прекрасна половина людства в основному працює не менше чоловіків. Цей стереотип часто руйнує стосунки: чоловіки чекають, що після важкого робочого дня жінка буде упадати коло них... Але ж це не так уже й просто! У шоу Екси 1 сезон 3 випуск хлопці змогли відчути всі принади жіночої долі на собі.</p><p>Чоловікам проекту Екси 1 сезон дали завдання: підготувати романтичну вечерю для коханої. Після цього кожна з дівчат повинна була вгадати, який із столів підготував її колишній.</p><p>Що таке романтична вечеря у розумінні хлопців? Тут ми бачимо і пиво з таранькою, і сосиски, і інші шедеври кулінарного мистецтва. Чи так легко догодити чужим примхам? У проекті Екси 14.11.2018 хлопці відчули весь тягар невиправдано завищених вимог на собі.</p><p>Дівчатам теж довелося несолодко: вони приміряли на себе роль захисників і здобувачів. Адже саме цього кожна жінка чекає від свого чоловіка.</p><p>Дівчат проекту Екси 2018 чекало справжня втеча із в'язниці! Вони повинні були пройти через смугу перешкод і врятувати свого колишнього з полону. Як воно, бути героєм, а не принцесою? Дізнайтеся разом із учасницями проекту Екси 1 сезон.</p><p>Весь тиждень хлопці і дівчата мінялися ролями. Чоловіки відчули на собі всі принади депіляції, а дівчата навчилися вирішувати чужі проблеми. Які висновки зробили герої після таких непростих випробувань? Дивіться в шоу Екси 1 сезон 3 випуск від 14.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/eksi/sezon-1/vypusk-2" target="_blank">Екси 1 сезон 2 випуск</a></p>

Побудь у моїй шкурі: екси помінялися ролями

Всі випуски | Сезон 1

Побудь у моїй шкурі: екси помінялися ролями

Чоловіки і жінки часто не розуміють один одного. Здається, ніби-то вони дійсно істоти з різних планет. Екси спробували порозумітися дуже незвичайним способом...

На проекті Екси 1 сезон 3 випуск від 14.11.2018 стартував тиждень під кодовою назвою «замість тебе». Дівчатам довелося побувати на місці хлопців, а хлопцям - на місці дівчат. Дивіться шоу Екси 1 сезон - тут кинули виклик гендерним стереотипам.

Багато чоловіків вважають, що жінки повинні бути коханками, кухарками і прибиральницями в одній особі. Не забуваємо, що при цьому прекрасна половина людства в основному працює не менше чоловіків. Цей стереотип часто руйнує стосунки: чоловіки чекають, що після важкого робочого дня жінка буде упадати коло них... Але ж це не так уже й просто! У шоу Екси 1 сезон 3 випуск хлопці змогли відчути всі принади жіночої долі на собі.

Чоловікам проекту Екси 1 сезон дали завдання: підготувати романтичну вечерю для коханої. Після цього кожна з дівчат повинна була вгадати, який із столів підготував її колишній.

Що таке романтична вечеря у розумінні хлопців? Тут ми бачимо і пиво з таранькою, і сосиски, і інші шедеври кулінарного мистецтва. Чи так легко догодити чужим примхам? У проекті Екси 14.11.2018 хлопці відчули весь тягар невиправдано завищених вимог на собі.

Дівчатам теж довелося несолодко: вони приміряли на себе роль захисників і здобувачів. Адже саме цього кожна жінка чекає від свого чоловіка.

Дівчат проекту Екси 2018 чекало справжня втеча із в'язниці! Вони повинні були пройти через смугу перешкод і врятувати свого колишнього з полону. Як воно, бути героєм, а не принцесою? Дізнайтеся разом із учасницями проекту Екси 1 сезон.

Весь тиждень хлопці і дівчата мінялися ролями. Чоловіки відчули на собі всі принади депіляції, а дівчата навчилися вирішувати чужі проблеми. Які висновки зробили герої після таких непростих випробувань? Дивіться в шоу Екси 1 сезон 3 випуск від 14.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Екси 1 сезон 2 випуск