Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Тиждень компромісу: боротьба за мрію і романтичну подорож
<p><strong>Жадібність, компроміс, щедрість - цим якостям був присвячений шостий тиждень проекту Екси. Колишні змогли зрозуміти, наскільки вони цінують один одного.</strong></p><p>У реаліті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/eksi/sezon-1" target="_blank" style="color: rgb(50, 118, 177);">Екси 1 сезон</a> 6 випуск від 05.12.2018 розбиралися в одній з найбільш поширених проблем у житті пар. Дівчата часто вважають, що чоловіки жадібні і не хочуть витрачатися на своїх других половинок. Хлопці, в свою чергу, часто звинувачують жінок у марнотратстві.</p><p>Дівчат у шоу Екси 1 сезон 6 випуск відправили на шопінг. Правда, їм дали всього лише 10 хвилин на покупки... Для деяких учасниць це виявилося справжнім кошмаром - вибрати одяг в такі стислі терміни!</p><p>Після цього дівчат відвезли на звалище, де пригостили смачною свіжою полуницею. Нові сукні, фрукти - з чого раптом така щедрість? Як ми пам'ятаємо, на проекті Екси 1 сезон нічого не буває просто так. Незабаром на місце подій з'явився виконроб Олег, який швидко пояснив, як саме доведеться відпрацьовувати покупки.</p><p>Хлопців очікувала жорстока розплата за шопінг колишніх. За кожну з обраних дівчиною речей її колишній повинен відсортувати 100 кг сміття! Работа не з легких... Дивіться в шоу Екси 05.12.2018, як чоловіки відбували за маленькі радості своїх жінок.</p><p>У другому випробуванні розігрувався шикарний приз - два квитки в країну мрії. Тільки одна пара могла відправитися в романтичну подорож.</p><p>Для того щоб виграти заповітні квитки, дівчатам довелося продемонструвати майстерність збирання валіз. Дивіться в шоу Екси 1 сезон 6 випуск, яка з пар вирушила в подорож мрії.</p><p>А ось у фінальному випробуванні кожен був знайдений сам за себе. Колишні боролися між собою - кожен за свою мрію. За умовами конкурсу можна розмовляти зі своїм противником, умовляти його, намагатися домовитися, адже вони не знають про цілі один одного. Можливо, хтось із колишніх помилково розбив мрію свого партнера? Дивіться у програмі Екси 1 сезон 6 випуск від 05.12.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/eksi/sezon-1/vypusk-5" target="_blank" style="color: rgb(50, 118, 177);">Екси 1 сезон 5 випуск</a></p>

Тиждень компромісу: боротьба за мрію і романтичну подорож

Всі випуски | Сезон 1

Тиждень компромісу: боротьба за мрію і романтичну подорож

Жадібність, компроміс, щедрість - цим якостям був присвячений шостий тиждень проекту Екси. Колишні змогли зрозуміти, наскільки вони цінують один одного.

У реаліті Екси 1 сезон 6 випуск від 05.12.2018 розбиралися в одній з найбільш поширених проблем у житті пар. Дівчата часто вважають, що чоловіки жадібні і не хочуть витрачатися на своїх других половинок. Хлопці, в свою чергу, часто звинувачують жінок у марнотратстві.

Дівчат у шоу Екси 1 сезон 6 випуск відправили на шопінг. Правда, їм дали всього лише 10 хвилин на покупки... Для деяких учасниць це виявилося справжнім кошмаром - вибрати одяг в такі стислі терміни!

Після цього дівчат відвезли на звалище, де пригостили смачною свіжою полуницею. Нові сукні, фрукти - з чого раптом така щедрість? Як ми пам'ятаємо, на проекті Екси 1 сезон нічого не буває просто так. Незабаром на місце подій з'явився виконроб Олег, який швидко пояснив, як саме доведеться відпрацьовувати покупки.

Хлопців очікувала жорстока розплата за шопінг колишніх. За кожну з обраних дівчиною речей її колишній повинен відсортувати 100 кг сміття! Работа не з легких... Дивіться в шоу Екси 05.12.2018, як чоловіки відбували за маленькі радості своїх жінок.

У другому випробуванні розігрувався шикарний приз - два квитки в країну мрії. Тільки одна пара могла відправитися в романтичну подорож.

Для того щоб виграти заповітні квитки, дівчатам довелося продемонструвати майстерність збирання валіз. Дивіться в шоу Екси 1 сезон 6 випуск, яка з пар вирушила в подорож мрії.

А ось у фінальному випробуванні кожен був знайдений сам за себе. Колишні боролися між собою - кожен за свою мрію. За умовами конкурсу можна розмовляти зі своїм противником, умовляти його, намагатися домовитися, адже вони не знають про цілі один одного. Можливо, хтось із колишніх помилково розбив мрію свого партнера? Дивіться у програмі Екси 1 сезон 6 випуск від 05.12.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Екси 1 сезон 5 випуск