Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Найгарячіший тиждень: улюблені пози в сексі і інші вподобання
<p>Сьомий тиждень проекту був спекотним! Екси розібралися у найпікантніших проблемах і дізналися один про одного багато нового. Не пропустіть найгарячіші моменти!</p><p><strong>На проекті </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/eksi/sezon-1" target="_blank"><strong>Екси 1 сезон</strong></a><strong> 7 випуск від 12.12.2018 залишилося всього лише кілька пар. Чим ближче до фіналу, тим більше провокаційними стають випробування. На цьому тижні колишні дізналися, наскільки вони довіряють один одному в житті і в ліжку.</strong></p><p>Учасницям шоу Екси 1 сезон показали дуже хвилюючий фільм. Куди більш хвилюючий, ніж хотілося б!</p><p>Дівчата в режимі реального часу спостерігали за тим, як їх колишніх намагаються спокусити інші жінки. Сексуальні начальниці, фітнес-тренери - які ще хижачки готові накинутися на чоловіків у цьому величезному страшному світі? Будь-яка з учасниць могла зупинити випробування для свого колишнього, натиснувши на стоп-кнопку. Але це означає, що вона не довіряє витримці своєї другої половинки... Хто скористався цією можливістю? Дізнайтеся в шоу Екси 12.12.2018!</p><p>Протягом сьомого тижня пікантність випробувань досягла меж!</p><p>Учасницям проекту Екси 2018 подарували відверті наряди і прив'язали до ліжка, у той час як їхні колишні повинні були чесно відповідати про вподобання своїх дівчат в сексі. За кожну неправильну відповідь прив'язану колишню чекало страшне покарання... Не пропустіть подробиці в шоу Екси 1 сезон 7 випуск!</p><p><strong>Парне випробування торкнулося інтимної сферу. Деякі учасники ледь не згоріли від сорому, показуючи свої улюблені пози в сексі! Погодьтеся, не кожен день робиш таке під суворим поглядом сексолога, та ще й на камеру.</strong></p><p>Про що свідчить поведінка пари в інтимній сфері? Які несподівані подробиці дізналися один про одного колишні? Дивіться шоу Екси 1 сезон 7 випуск від 12.12.2018 на сайті Teleportal.ua - дізнайтеся, що насправді відбувається у ліжку колишніх!</p><p>Як часто пари не говорять один одному про найважливіші речі, тому що соромляться або бояться образити? Чому у стосунках важливо не тільки займатися сексом, але і говорити про нього? Проект Екси 1 сезон піднімає найгостріші теми!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/eksi/sezon-1/vypusk-6" target="_blank">Екси 1 сезон 6 випуск</a></p>

Найгарячіший тиждень: улюблені пози в сексі і інші вподобання

Всі випуски | Сезон 1

Найгарячіший тиждень: улюблені пози в сексі і інші вподобання

Сьомий тиждень проекту був спекотним! Екси розібралися у найпікантніших проблемах і дізналися один про одного багато нового. Не пропустіть найгарячіші моменти!

На проекті Екси 1 сезон 7 випуск від 12.12.2018 залишилося всього лише кілька пар. Чим ближче до фіналу, тим більше провокаційними стають випробування. На цьому тижні колишні дізналися, наскільки вони довіряють один одному в житті і в ліжку.

Учасницям шоу Екси 1 сезон показали дуже хвилюючий фільм. Куди більш хвилюючий, ніж хотілося б!

Дівчата в режимі реального часу спостерігали за тим, як їх колишніх намагаються спокусити інші жінки. Сексуальні начальниці, фітнес-тренери - які ще хижачки готові накинутися на чоловіків у цьому величезному страшному світі? Будь-яка з учасниць могла зупинити випробування для свого колишнього, натиснувши на стоп-кнопку. Але це означає, що вона не довіряє витримці своєї другої половинки... Хто скористався цією можливістю? Дізнайтеся в шоу Екси 12.12.2018!

Протягом сьомого тижня пікантність випробувань досягла меж!

Учасницям проекту Екси 2018 подарували відверті наряди і прив'язали до ліжка, у той час як їхні колишні повинні були чесно відповідати про вподобання своїх дівчат в сексі. За кожну неправильну відповідь прив'язану колишню чекало страшне покарання... Не пропустіть подробиці в шоу Екси 1 сезон 7 випуск!

Парне випробування торкнулося інтимної сферу. Деякі учасники ледь не згоріли від сорому, показуючи свої улюблені пози в сексі! Погодьтеся, не кожен день робиш таке під суворим поглядом сексолога, та ще й на камеру.

Про що свідчить поведінка пари в інтимній сфері? Які несподівані подробиці дізналися один про одного колишні? Дивіться шоу Екси 1 сезон 7 випуск від 12.12.2018 на сайті Teleportal.ua - дізнайтеся, що насправді відбувається у ліжку колишніх!

Як часто пари не говорять один одному про найважливіші речі, тому що соромляться або бояться образити? Чому у стосунках важливо не тільки займатися сексом, але і говорити про нього? Проект Екси 1 сезон піднімає найгостріші теми!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Екси 1 сезон 6 випуск