Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Похід до психотерапевта: проблеми з батьками і внутрішні конфлікти
<p>Екси прийшли на проект, тому що не могли розібратися зі своїми стосунками самостійно. Тепер їм потрібна професійна допомога.</p><p><strong>На проекті </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/eksi/sezon-1" target="_blank"><strong>Екси 1 сезон</strong></a><strong> 8 випуск від 19.12.2018 пішла восьмий тиждень. На цей раз колишніх відправили... до психотерапевта!</strong></p><p>Сімейний консультант Марія Фабрічева допомагала парам розібратися зі своїми проблемами. Включаючи ті, про які вони навіть бояться зізнатися...</p><p>Нагадуємо, що в попередньому випуску проект Екси 2018 покинули Дмитро і Марго. Пара робила великі успіхи на шляху до примирення, однак під час присвяченого сексу випробування між колишніми виник неабиякий конфлікт. Проблема з довірою поставила крапку на участі пари в проекті Екси 1 сезон, хоча у них були серйозні шанси на перемогу. У стосунках нічого не можна передбачити заздалегідь. Яка з пар опинилас в зоні ризику цього разу? Дивіться в шоу Екси 19.12.2018!</p><p>Похід до психотерапевта - це серйозний крок для будь-якої пари. Сімейні консультанти допомагають розібратися в таких проблемах, про які навіть говорити страшно. Іноді вони рятують сім'ї... Але чи допомогла відверта бесіда Ексам?</p><p>Одна з поширених проблем у багатьох парах і навіть сім'ях - це... батьки. Анекдоти про тещ і свекрух не народилися на порожньому місці. Найчастіше батьки мають такий великий вплив на своїх вже дорослих дітей, що стосунки стають схожими на дивне танго втрьох. Саме з такою проблемою і зіткнулася одна з пар проекту Екси 1 сезон.</p><p>Саша і Аліна часто конфліктують через її матір. Справа в тому, що Аліна ділиться з мамою абсолютно всім. Вона розповідає про проблеми у відносинах із Сашею, про їхні плани - про все, що повинно залишатися виключно між хлопцем і дівчиною. Сашу абсолютно не влаштовує такий стан справ. А вже коли мама Аліни з'явилася на проекті Екси 1 сезон, почалися веселощі… Не пропустіть подробиці в шоу Екси 19.12.2018!</p><p>Зустріч з психотерапевтом виявилася одним з найскладніших випробувань для учасників проекту Екси 1 сезон. Як зрозуміти, в кого проблема - в партнері або в тобі самому? Які питання заважають жити кожній з пар? Дивіться у проекті Екси 1 сезон 8 випуск від 19.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/eksi/sezon-1/vypusk-7" target="_blank">Екси 1 сезон 7 випуск</a></p>

Похід до психотерапевта: проблеми з батьками і внутрішні конфлікти

Всі випуски | Сезон 1

Похід до психотерапевта: проблеми з батьками і внутрішні конфлікти

Екси прийшли на проект, тому що не могли розібратися зі своїми стосунками самостійно. Тепер їм потрібна професійна допомога.

На проекті Екси 1 сезон 8 випуск від 19.12.2018 пішла восьмий тиждень. На цей раз колишніх відправили... до психотерапевта!

Сімейний консультант Марія Фабрічева допомагала парам розібратися зі своїми проблемами. Включаючи ті, про які вони навіть бояться зізнатися...

Нагадуємо, що в попередньому випуску проект Екси 2018 покинули Дмитро і Марго. Пара робила великі успіхи на шляху до примирення, однак під час присвяченого сексу випробування між колишніми виник неабиякий конфлікт. Проблема з довірою поставила крапку на участі пари в проекті Екси 1 сезон, хоча у них були серйозні шанси на перемогу. У стосунках нічого не можна передбачити заздалегідь. Яка з пар опинилас в зоні ризику цього разу? Дивіться в шоу Екси 19.12.2018!

Похід до психотерапевта - це серйозний крок для будь-якої пари. Сімейні консультанти допомагають розібратися в таких проблемах, про які навіть говорити страшно. Іноді вони рятують сім'ї... Але чи допомогла відверта бесіда Ексам?

Одна з поширених проблем у багатьох парах і навіть сім'ях - це... батьки. Анекдоти про тещ і свекрух не народилися на порожньому місці. Найчастіше батьки мають такий великий вплив на своїх вже дорослих дітей, що стосунки стають схожими на дивне танго втрьох. Саме з такою проблемою і зіткнулася одна з пар проекту Екси 1 сезон.

Саша і Аліна часто конфліктують через її матір. Справа в тому, що Аліна ділиться з мамою абсолютно всім. Вона розповідає про проблеми у відносинах із Сашею, про їхні плани - про все, що повинно залишатися виключно між хлопцем і дівчиною. Сашу абсолютно не влаштовує такий стан справ. А вже коли мама Аліни з'явилася на проекті Екси 1 сезон, почалися веселощі… Не пропустіть подробиці в шоу Екси 19.12.2018!

Зустріч з психотерапевтом виявилася одним з найскладніших випробувань для учасників проекту Екси 1 сезон. Як зрозуміти, в кого проблема - в партнері або в тобі самому? Які питання заважають жити кожній з пар? Дивіться у проекті Екси 1 сезон 8 випуск від 19.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Екси 1 сезон 7 випуск