Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Гранд-фінал: хто став переможцем проекту?
<p><strong><span style="font-size:10.0pt">На проекті стартував фінальний тиждень. Яка пара дійшла до останнього випробування? Дізнайтеся прямо зараз, хто переміг у проекті Екси 2018!</span></strong></p> <p><span style="font-size:10.0pt">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/eksi/sezon-1">Екси 1 сезон </a>9 випуск від 26.12.2018 вирішувалася доля колишніх. Минуло дев'ять тижнів проекту. Залишилося всього три пари:</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">• Аліна та Саша</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">• Катя та Рустем</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">• Женя та Саша</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Хто з них дійшов до фіналу і став переможцем шоу Екси 1 сезон? Не забудьте - переможці стають володарями грошового призу на суму 100 000 грн! Хто зміг не тільки налагодити стосунки, але і отримати за це чималі гроші? Дізнайтеся прямо зараз, хто переміг у проекті Екси 2018!</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">За час проекту колишні виконали величезну роботу над своїми стосунками. Чи є їм, що приховувати один від одного - на цьому етапі, перед самим кінцем? Дивіться в фіналі шоу Екси 1 сезон 9 випуск, як колишні знаходять останні скелети в шафах.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">На останньому тижні проекту у колишніх було всього одне випробування. Вони повинні були зрозуміти, чи вміють довіряти один одному, і чи є у їхніх стосунків майбутнє.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Кожному з учасників показали відео про екса. Завдання дуже просте: зрозуміти, чи є інформація про колишнього правдою або неправдою. Інтрижки на стороні, таємні роботи, дорогі подарунки для коханок - які секрети досі приховують колишні? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться шоу Екси 26.12.2018!</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Катя дізналася, що велика частина друзів Рустема вважає її істеричкою. Хто така Валя, з якою Саша спілкувався до середини проекту, і чому Аліну не дуже хвилює зрада коханої людини? Дивіться у проекті Екси 1 сезон 9 випуск від 26.12.2018 на сайті Teleportal, чим здивував фінал.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Тільки дві пари дійшли до гранд-фіналу. Це стало знаменною подією проекту, на яку зібралися всі друзі і близькі учасників. А ще - пари, які вже вибули. Дізнайтеся в шоу Екси 1 сезон 9 випуск, як склалося їхнє життя після проекту.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Хто переміг у проекті Екси 2018? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться фінал шоу Екси 1 сезон на сайті Teleportal.ua!</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/eksi/sezon-1/vypusk-8">Екси 1 сезон 8 випуск</a></span></p>

Гранд-фінал: хто став переможцем проекту?

Всі випуски | Сезон 1

Гранд-фінал: хто став переможцем проекту?

На проекті стартував фінальний тиждень. Яка пара дійшла до останнього випробування? Дізнайтеся прямо зараз, хто переміг у проекті Екси 2018!

У серіалі Екси 1 сезон 9 випуск від 26.12.2018 вирішувалася доля колишніх. Минуло дев'ять тижнів проекту. Залишилося всього три пари:

• Аліна та Саша

• Катя та Рустем

• Женя та Саша

Хто з них дійшов до фіналу і став переможцем шоу Екси 1 сезон? Не забудьте - переможці стають володарями грошового призу на суму 100 000 грн! Хто зміг не тільки налагодити стосунки, але і отримати за це чималі гроші? Дізнайтеся прямо зараз, хто переміг у проекті Екси 2018!

За час проекту колишні виконали величезну роботу над своїми стосунками. Чи є їм, що приховувати один від одного - на цьому етапі, перед самим кінцем? Дивіться в фіналі шоу Екси 1 сезон 9 випуск, як колишні знаходять останні скелети в шафах.

На останньому тижні проекту у колишніх було всього одне випробування. Вони повинні були зрозуміти, чи вміють довіряти один одному, і чи є у їхніх стосунків майбутнє.

Кожному з учасників показали відео про екса. Завдання дуже просте: зрозуміти, чи є інформація про колишнього правдою або неправдою. Інтрижки на стороні, таємні роботи, дорогі подарунки для коханок - які секрети досі приховують колишні? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться шоу Екси 26.12.2018!

Катя дізналася, що велика частина друзів Рустема вважає її істеричкою. Хто така Валя, з якою Саша спілкувався до середини проекту, і чому Аліну не дуже хвилює зрада коханої людини? Дивіться у проекті Екси 1 сезон 9 випуск від 26.12.2018 на сайті Teleportal, чим здивував фінал.

Тільки дві пари дійшли до гранд-фіналу. Це стало знаменною подією проекту, на яку зібралися всі друзі і близькі учасників. А ще - пари, які вже вибули. Дізнайтеся в шоу Екси 1 сезон 9 випуск, як склалося їхнє життя після проекту.

Хто переміг у проекті Екси 2018? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться фінал шоу Екси 1 сезон на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Екси 1 сезон 8 випуск