Video: Зубочистка кохання Андрія Біднякова і сліпі в'єтнамки Андре Тана
<p>Набридли звичайні гумористичні шоу та стенд-апи? Ловіть хвилю свіжого гумору разом із Improv Live Show! Тільки в цьому проекті актори самі не знають, що буде відбуватися на сцені. Не сумнівайтеся: вони сміються так само щиро, як і ви!</p><p><strong>В ефірі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/improv-live-show">Improv Live Show</a> 1 випуск від 29.03.2019 вас чекають неймовірні імпровізації, найкращі гумористи і зіркові гості.</strong></p><p>За правилами проекту, гумористи не знають теми номерів заздалегідь. Всі дані дає Євген Кошовий і запрошені гості, які не проти трошки познущатися над артистами.</p><p>Під час концерту Improv Live Show 29.03.2019 юмористам довелося:</p><ul><li>давати інтерв'ю від імені зірки;</li><li>переказати історію любові;</li><li>пограти у вигадане ток-шоу;</li><li>терпіти удари електрошоку.</li></ul><p>Чи потрібен Лободі домкрат, щоб піднімати губи? Хто шиє одяг для бренду Андре Тана? Гумористи не щадять нікого – вони сміються над усіма, включаючи себе. Дивіться все імпровізації Improv Live Show 1 випуск онлайн на сайті Teleportal.ua!</p><p><strong>В одному з номерів актори Improv Live Show Володимир Шумко і Костянтин Трембовецький розіграли історію кохання Андрія Біднякова та його дружини Насті.</strong></p><p>Подружжя пильно стежило за тим, наскільки точно артисти передають їх історію. За кожну помилку акторів чекало покарання – удар електрошоком! Незважаючи на адреналіновий складову, і гумористи, і гості ледь не билися в істериці від сміху. Чи вийшло у Вови переконливо зіграти роль Насті? Як Біднякови познайомилися завдяки... звичайній зубочистці? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться Improv Live Show 1 спецвипуск з учасниками Ліги Сміху онлайн на сайті Teleportal.ua!</p><p>Гумористи показали всі чудеса винахідливості. Так, в одній з імпровізацій їх чекало досить складне завдання: говорити всі слова на одну букву. Чи можна розповісти щось зв'язне, використовуючи виключно слова на «у»? Дивіться смішну імпровізацію про вигадане ток-шоу «Суперська верблюжа карамелія»! ­</p><p>Не всі можуть потрапити на живий виступ, але це не страшно – дивіться концерт Improv Live Show 1 випуск від 29.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p>

Зубочистка кохання Андрія Біднякова і сліпі в'єтнамки Андре Тана

Зубочистка кохання Андрія Біднякова і сліпі в'єтнамки Андре Тана

Набридли звичайні гумористичні шоу та стенд-апи? Ловіть хвилю свіжого гумору разом із Improv Live Show! Тільки в цьому проекті актори самі не знають, що буде відбуватися на сцені. Не сумнівайтеся: вони сміються так само щиро, як і ви!

В ефірі Improv Live Show 1 випуск від 29.03.2019 вас чекають неймовірні імпровізації, найкращі гумористи і зіркові гості.

За правилами проекту, гумористи не знають теми номерів заздалегідь. Всі дані дає Євген Кошовий і запрошені гості, які не проти трошки познущатися над артистами.

Під час концерту Improv Live Show 29.03.2019 юмористам довелося:

  • давати інтерв'ю від імені зірки;
  • переказати історію любові;
  • пограти у вигадане ток-шоу;
  • терпіти удари електрошоку.

Чи потрібен Лободі домкрат, щоб піднімати губи? Хто шиє одяг для бренду Андре Тана? Гумористи не щадять нікого – вони сміються над усіма, включаючи себе. Дивіться все імпровізації Improv Live Show 1 випуск онлайн на сайті Teleportal.ua!

В одному з номерів актори Improv Live Show Володимир Шумко і Костянтин Трембовецький розіграли історію кохання Андрія Біднякова та його дружини Насті.

Подружжя пильно стежило за тим, наскільки точно артисти передають їх історію. За кожну помилку акторів чекало покарання – удар електрошоком! Незважаючи на адреналіновий складову, і гумористи, і гості ледь не билися в істериці від сміху. Чи вийшло у Вови переконливо зіграти роль Насті? Як Біднякови познайомилися завдяки... звичайній зубочистці? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться Improv Live Show 1 спецвипуск з учасниками Ліги Сміху онлайн на сайті Teleportal.ua!

Гумористи показали всі чудеса винахідливості. Так, в одній з імпровізацій їх чекало досить складне завдання: говорити всі слова на одну букву. Чи можна розповісти щось зв'язне, використовуючи виключно слова на «у»? Дивіться смішну імпровізацію про вигадане ток-шоу «Суперська верблюжа карамелія»! ­

Не всі можуть потрапити на живий виступ, але це не страшно – дивіться концерт Improv Live Show 1 випуск від 29.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!