Video: Дієта Михайла Поплавського й ток-шоу «Очманілі язички»
<p>Актори Improv Live Show продовжують вражати тонким гумором, влучною іронією й неочікуваними поворотами сценарію! Ви приготувалися до нової порції жартів?</p><p><strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/improv-live-show">Improv Live Show</a> 2 випуск від 29.02.2019 незвичайний. Зірковими гостями стали найулюбленіші актори театру та кіно:</strong></p><ul><li>Костянтин Войтенко;</li><li>Катерина Кістень;</li><li>Ганна Саліванчук;</li><li>Дмитро Суржиков.</li></ul><p>Жарти в Імпрув лів шоу випадкові, але правила залишаються незмінними. Ніхто й гадки не має, які ж теми буде диктувати Євген Кошовий. Ви вже заінтриговані?</p><p>У першому конкурсі концерту Improv Live Show 29.03.2019 «Інтерв’ю по слову» під роздачу потрапив Михайло Поплавський. Ви знали, що означає прізвище зіркового ректора? Або як без іспитів вступити до омріяного ВНЗ? А може ви хочете дізнатися секрет «стрункості» Михайла Михайловича? Гумористи не змилувалися над його персоною ні на трохи. А щоб відчути усю атмосферу гумористичного знущання, дивіться онлайн Improv Live Show 2 спецвипуск  з учасниками Ліги Сміху на Teleportal.ua.</p><p>Проте це ще квіточки. Євген Кошовий продовжував керувати парадом. В одній з імпровізацій Improv Live Show 29.03.2019 Костя й Діма побували «у шкурі» ведучих шоу «Розсміши коміка». Але не все так просто, як здається на перший погляд. Якщо коміків все-таки вдасться розсмішити, то Войтенко й Суржиков отримають на горіхи електрошокером, а якщо ні — гумористи битимуть струмом одне одного. Хто кого переміг у цій електричній битві?</p><p>Ви коли-небудь спілкувалися з людьми словами, які всі починаються тільки на одну літеру? Дмитро Суржиков і Катя Кістень на концерті Improv Live Show 2 випуск випробували на собі новий і нелегкий метод спілкування. Ржище, райвідділ, ракія… Пані та панове, вашій увазі ток-шоу «Очманілі язички»!</p><p><strong>І це навіть не половина жартів! А що ж було далі? Мерщій дивіться онлайн Імпрув Лів Шоу 2 випуск від 29.03.2019 на Teleportal.ua</strong></p><p>Хочете почути більше жартів? Переходьте за посиланням і дивіться<a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/improv-live-show/sezon-1/vipusk-1"> Improv Live Show 1 випуск</a>.</p>

Дієта Михайла Поплавського й ток-шоу «Очманілі язички»

Дієта Михайла Поплавського й ток-шоу «Очманілі язички»

Актори Improv Live Show продовжують вражати тонким гумором, влучною іронією й неочікуваними поворотами сценарію! Ви приготувалися до нової порції жартів?

Improv Live Show 2 випуск від 29.02.2019 незвичайний. Зірковими гостями стали найулюбленіші актори театру та кіно:

  • Костянтин Войтенко;
  • Катерина Кістень;
  • Ганна Саліванчук;
  • Дмитро Суржиков.

Жарти в Імпрув лів шоу випадкові, але правила залишаються незмінними. Ніхто й гадки не має, які ж теми буде диктувати Євген Кошовий. Ви вже заінтриговані?

У першому конкурсі концерту Improv Live Show 29.03.2019 «Інтерв’ю по слову» під роздачу потрапив Михайло Поплавський. Ви знали, що означає прізвище зіркового ректора? Або як без іспитів вступити до омріяного ВНЗ? А може ви хочете дізнатися секрет «стрункості» Михайла Михайловича? Гумористи не змилувалися над його персоною ні на трохи. А щоб відчути усю атмосферу гумористичного знущання, дивіться онлайн Improv Live Show 2 спецвипуск  з учасниками Ліги Сміху на Teleportal.ua.

Проте це ще квіточки. Євген Кошовий продовжував керувати парадом. В одній з імпровізацій Improv Live Show 29.03.2019 Костя й Діма побували «у шкурі» ведучих шоу «Розсміши коміка». Але не все так просто, як здається на перший погляд. Якщо коміків все-таки вдасться розсмішити, то Войтенко й Суржиков отримають на горіхи електрошокером, а якщо ні — гумористи битимуть струмом одне одного. Хто кого переміг у цій електричній битві?

Ви коли-небудь спілкувалися з людьми словами, які всі починаються тільки на одну літеру? Дмитро Суржиков і Катя Кістень на концерті Improv Live Show 2 випуск випробували на собі новий і нелегкий метод спілкування. Ржище, райвідділ, ракія… Пані та панове, вашій увазі ток-шоу «Очманілі язички»!

І це навіть не половина жартів! А що ж було далі? Мерщій дивіться онлайн Імпрув Лів Шоу 2 випуск від 29.03.2019 на Teleportal.ua

Хочете почути більше жартів? Переходьте за посиланням і дивіться Improv Live Show 1 випуск.