Video: Хук із лівої: знущання з Вірастюка і випробування електрошокером
<p>Тиждень пройшов непомітно, й ось улюблене Improv Live Show знову на екранах! Євген Кошовий разом із командою приготували для своїх фанатів нове гумористичне видовище. Воно обіцяє бути ще більш смішним, непередбачуваним і позитивним!</p><p>Уперше на сцені<a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/improv-live-show"> Improv Live Show</a> 4 випуск від 12.04.2019 зібралися не тільки телеведучі, актори і співаки, але й самі коміки! Зіркові гості сьогоднішнього випуску:</p><ul><li>команда «Ліги Сміху» – «Загорецька Людмила Степанівна»;</li><li>Даша Коломієць;</li><li>Олександр Станкевич.</li></ul><p>Здається, 4 спецвипуск Improv Live Show перетворився на справжнісінький гумористичний батл! Ну й запахло смаженим! Проте Кошовий не дасть піти по головах. Для учасників є чіткі правила, зате точного сценарію немає.</p><p>Напруга на концерті Improv Live Show 12.04.2019 досягла точки кипіння вже на самому початку! У першій мініатюрі «Інтерв’ю по слову» учасники й гості знущалися з найсильнішої людини планети Василя Вірастюка! Замахнулися так замахнулися…</p><p>Ви б хотіли знати, чим снідає силач? Розкрити секретне бажання Вірастюка? Або чому Василь став лисим? Коміки так захопилися імпровізацією, що перейшли на особистості! Цікаво, чи зійде з рук комікам такий зухвалий вчинок? Дивіться онлайн Improv Live Show 4 спецвипуск з учасниками Ліги Сміху.</p><p>У бій вступила прекрасна половина зіркової команди. Даша Коломієць у конкурсі «Повернення товару» перевтілилася в незадоволеного покупця, який хоче повернути непотрібну річ. Але родзинка в тому, що Даша гадки не має, що саме вона хоче повернути. Наприкінці конкурсу їй було, ой, як соромно! Що ж це за таємнича річ? Дізнайтеся в Improv live show 4 випуск.</p><p>А команда «Загорецька Людмила Степанівна» спробувала себе в ролі ведучих програми «Розсміши коміка». Усе ніби просто: не сміятися, не реагувати й насолоджуватися. Проте вони забули про одну маленьку деталь: хто засміється, той отримає на горіхи електрошокером… Чи зможуть новообрані коміки пережити «катування гумором»?</p><p>На десерт Євген Кошовий приготував для гостей дещо пікантне й неординарне. Хочете дізнатися що це? Дивіться онлайн Імпрув Лів Шоу 4 випуск від 12.04.2019 на Teleportal.ua</p><p>Пропустили інші випуски? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/improv-live-show/sezon-1/vipusk-3">Improv Live Show 3 випуск</a>.</p>

Хук із лівої: знущання з Вірастюка і випробування електрошокером

Хук із лівої: знущання з Вірастюка і випробування електрошокером

Тиждень пройшов непомітно, й ось улюблене Improv Live Show знову на екранах! Євген Кошовий разом із командою приготували для своїх фанатів нове гумористичне видовище. Воно обіцяє бути ще більш смішним, непередбачуваним і позитивним!

Уперше на сцені Improv Live Show 4 випуск від 12.04.2019 зібралися не тільки телеведучі, актори і співаки, але й самі коміки! Зіркові гості сьогоднішнього випуску:

  • команда «Ліги Сміху» – «Загорецька Людмила Степанівна»;
  • Даша Коломієць;
  • Олександр Станкевич.

Здається, 4 спецвипуск Improv Live Show перетворився на справжнісінький гумористичний батл! Ну й запахло смаженим! Проте Кошовий не дасть піти по головах. Для учасників є чіткі правила, зате точного сценарію немає.

Напруга на концерті Improv Live Show 12.04.2019 досягла точки кипіння вже на самому початку! У першій мініатюрі «Інтерв’ю по слову» учасники й гості знущалися з найсильнішої людини планети Василя Вірастюка! Замахнулися так замахнулися…

Ви б хотіли знати, чим снідає силач? Розкрити секретне бажання Вірастюка? Або чому Василь став лисим? Коміки так захопилися імпровізацією, що перейшли на особистості! Цікаво, чи зійде з рук комікам такий зухвалий вчинок? Дивіться онлайн Improv Live Show 4 спецвипуск з учасниками Ліги Сміху.

У бій вступила прекрасна половина зіркової команди. Даша Коломієць у конкурсі «Повернення товару» перевтілилася в незадоволеного покупця, який хоче повернути непотрібну річ. Але родзинка в тому, що Даша гадки не має, що саме вона хоче повернути. Наприкінці конкурсу їй було, ой, як соромно! Що ж це за таємнича річ? Дізнайтеся в Improv live show 4 випуск.

А команда «Загорецька Людмила Степанівна» спробувала себе в ролі ведучих програми «Розсміши коміка». Усе ніби просто: не сміятися, не реагувати й насолоджуватися. Проте вони забули про одну маленьку деталь: хто засміється, той отримає на горіхи електрошокером… Чи зможуть новообрані коміки пережити «катування гумором»?

На десерт Євген Кошовий приготував для гостей дещо пікантне й неординарне. Хочете дізнатися що це? Дивіться онлайн Імпрув Лів Шоу 4 випуск від 12.04.2019 на Teleportal.ua

Пропустили інші випуски? Переходьте за посиланням і дивіться Improv Live Show 3 випуск.