Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Солодкий Саша і дієтичний Вітя
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/improv-live-show">«Improv Live Show»</a>1 випуск від 28.08.2019 онлайн – дізнайтеся, як виглядає солодке життя з Олександром Скічко! Сьогодні студію відвідали дві чарівні дівчини – Злата Огневич і Світлана Тарабарова. А чоловіки тут таке творять, що впору ховати очі... </span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Валентин Міхіенко і Руслан Ханумак дали інтерв'ю від імені Павла Зіброва</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Який вплив справляють його пісні на жінок старше 60 років? Що б зробив співак, якби отримав можливість повернутися в минуле? Не пропустіть альтернативне інтерв'ю із секс-символом жінок старшого віку – дивіться </span>«Improv Live Show» <span>1 випуск онлайн.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Гумористи намагалися розсмішити Віктора Бронюка та Олександра Скічко. За правилами гри, на всіх учасників надягають електрошокери. В 1 випуску </span>«Improv Live Show»<span> Євгена Кошового теж умовили випробувати долю. У нього великий досвід роботи суддею гумористичного шоу, але чи зможе він встояти і не засміятися? Дізнайтеся прямо зараз!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Світлана Тарабарова спробувала свої сили в мистецтві імпровізації. Постійна рубрика «повернення товару» знову на сцені!</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Співачка повинна здогадатися, який предмет вона намагається здати в супермаркет. У цьому їй допомагає один з акторів </span>«Improv Live Show»<span> – Костянтин Трембовецький. Пара залишилася незадоволена надувним матрацом, який вони придбали незадовго перед поїздкою в Єгипет.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Додайте щіпку сюрреалізму в сірі будні. На сцені – вигадане ток-шоу «Дерев'яний м'який невидимий Кошовий»!</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Цю передачу веде таємничий персонаж на ім'я Окуст Болотний. Серед його гостей – Дятел і Лящ. Це не програма «в світі тварин», це – історія людей, які шукають любов. Через темне минуле вони не можуть називати свої справжні імена... Їм на допомогу прийшла стара Серафима. Вона допомагає створювати сім'ї. І часом це дуже несподівані союзи. Хто знайде кохання в прямому ефірі? Чому красуня Лящ цінує в чоловіках лізоблюдство? Дізнайтеся прямо зараз – дивітьс </span>«Improv Live Show»<span> 1 випуск онлайн на сайті «Телепортал».</span></p>

Солодкий Саша і дієтичний Вітя

Всі випуски | Сезон 1

Солодкий Саша і дієтичний Вітя

Дивіться «Improv Live Show»1 випуск від 28.08.2019 онлайн – дізнайтеся, як виглядає солодке життя з Олександром Скічко! Сьогодні студію відвідали дві чарівні дівчини – Злата Огневич і Світлана Тарабарова. А чоловіки тут таке творять, що впору ховати очі... 

 

Валентин Міхіенко і Руслан Ханумак дали інтерв'ю від імені Павла Зіброва

Який вплив справляють його пісні на жінок старше 60 років? Що б зробив співак, якби отримав можливість повернутися в минуле? Не пропустіть альтернативне інтерв'ю із секс-символом жінок старшого віку – дивіться «Improv Live Show» 1 випуск онлайн.

Гумористи намагалися розсмішити Віктора Бронюка та Олександра Скічко. За правилами гри, на всіх учасників надягають електрошокери. В 1 випуску «Improv Live Show» Євгена Кошового теж умовили випробувати долю. У нього великий досвід роботи суддею гумористичного шоу, але чи зможе він встояти і не засміятися? Дізнайтеся прямо зараз!

 

Світлана Тарабарова спробувала свої сили в мистецтві імпровізації. Постійна рубрика «повернення товару» знову на сцені!

Співачка повинна здогадатися, який предмет вона намагається здати в супермаркет. У цьому їй допомагає один з акторів «Improv Live Show» – Костянтин Трембовецький. Пара залишилася незадоволена надувним матрацом, який вони придбали незадовго перед поїздкою в Єгипет.

 

Додайте щіпку сюрреалізму в сірі будні. На сцені – вигадане ток-шоу «Дерев'яний м'який невидимий Кошовий»!

Цю передачу веде таємничий персонаж на ім'я Окуст Болотний. Серед його гостей – Дятел і Лящ. Це не програма «в світі тварин», це – історія людей, які шукають любов. Через темне минуле вони не можуть називати свої справжні імена... Їм на допомогу прийшла стара Серафима. Вона допомагає створювати сім'ї. І часом це дуже несподівані союзи. Хто знайде кохання в прямому ефірі? Чому красуня Лящ цінує в чоловіках лізоблюдство? Дізнайтеся прямо зараз – дивітьс «Improv Live Show» 1 випуск онлайн на сайті «Телепортал».