Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Повернути квиток на концерт Олега Винника і вижити
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Сенсація! У <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/improv-live-show">«Improv Live Show»</a> 10 випуск від 30.10.2019 квиток на концерт Олега Винника вперше повернули в касу. Як це відбулося? Хто ці божевільні, що посміли відмовитися від задоволення послухати ідола наживо? Дізнайтеся їх імена просто зараз.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Віталій Козловський в 10 випуску «Improv Live Show» отримав можливість задати питання самому собі</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Валік і Костя дали інтерв'ю по слову від імені співака, який сьогодні був зірковим гостем шоу. Так Віталій із подивом дізнався про те, якими якостями повинна володіти дівчина його мрії, де він відпочиває, і хто його улюблений співак.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На цьому пригоди Віталія Козловського не закінчилися. Його задіяли в наступній імпровізації з поверненням невідомого товару. Чи зможе співак здогадатися, що у нього на руках опинився справжній скарб – зайвий квиток на концерт Олега Винника? На що готові молоді вовчиці, щоб опинитися на його місці? Дізнайтеся просто зараз! У цій імпровізації Винник залицяється до Зіанджі, а Віталік і Костя скаржаться на поганий запах квитка. На сцені «Improv Live Show» 10 випуск можливо все – дивіться концерт онлайн.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Актори показали історію кохання Влада і Ліліани Ями</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Поверніть мені мій 2007! Саме в цьому році познайомилася зіркова пара. Ліліана була така красива, що Влад боявся до неї підійти. Як познайомитися з дівчиною, не звертаючись до зв’язків у СБУ? Дивіться реконструкцію подій в «Improv Live Show» онлайн. Все, що потрібно для успішного початку нових стосунків – це пасадобль, алкоголь і азербайджанський друг.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Втеча з ПТУ: шокуюча історія любові і зради</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Присутність Влада Ями позначилася на фантазії інших гостей. Вони придумали ток-шоу під назвою «Танцювальний любитель поїсти солодкого». Гості цієї вигаданої передачі – викладач Петро, його дружина Катерина і коханка Лоліта. Не пропустіть історію про любовний трикутник у стінах ПТУ! Дивіться «Improv Live Show» 10 випуск від 30.10.2019 онлайн.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/improv-live-show/sezon-1/vypusk-9">«Improv Live Show» 9 випуск</a>.</span></p>

Повернути квиток на концерт Олега Винника і вижити

Всі випуски | Сезон 1

Повернути квиток на концерт Олега Винника і вижити


Сенсація! У «Improv Live Show» 10 випуск від 30.10.2019 квиток на концерт Олега Винника вперше повернули в касу. Як це відбулося? Хто ці божевільні, що посміли відмовитися від задоволення послухати ідола наживо? Дізнайтеся їх імена просто зараз.

 

Віталій Козловський в 10 випуску «Improv Live Show» отримав можливість задати питання самому собі

Валік і Костя дали інтерв'ю по слову від імені співака, який сьогодні був зірковим гостем шоу. Так Віталій із подивом дізнався про те, якими якостями повинна володіти дівчина його мрії, де він відпочиває, і хто його улюблений співак.

На цьому пригоди Віталія Козловського не закінчилися. Його задіяли в наступній імпровізації з поверненням невідомого товару. Чи зможе співак здогадатися, що у нього на руках опинився справжній скарб – зайвий квиток на концерт Олега Винника? На що готові молоді вовчиці, щоб опинитися на його місці? Дізнайтеся просто зараз! У цій імпровізації Винник залицяється до Зіанджі, а Віталік і Костя скаржаться на поганий запах квитка. На сцені «Improv Live Show» 10 випуск можливо все – дивіться концерт онлайн.

 

Актори показали історію кохання Влада і Ліліани Ями

Поверніть мені мій 2007! Саме в цьому році познайомилася зіркова пара. Ліліана була така красива, що Влад боявся до неї підійти. Як познайомитися з дівчиною, не звертаючись до зв’язків у СБУ? Дивіться реконструкцію подій в «Improv Live Show» онлайн. Все, що потрібно для успішного початку нових стосунків – це пасадобль, алкоголь і азербайджанський друг.

 

Втеча з ПТУ: шокуюча історія любові і зради

Присутність Влада Ями позначилася на фантазії інших гостей. Вони придумали ток-шоу під назвою «Танцювальний любитель поїсти солодкого». Гості цієї вигаданої передачі – викладач Петро, його дружина Катерина і коханка Лоліта. Не пропустіть історію про любовний трикутник у стінах ПТУ! Дивіться «Improv Live Show» 10 випуск від 30.10.2019 онлайн.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Improv Live Show» 9 випуск.