Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Що робити, якщо мати виявилася батьком?
<p><br></p><p dir="ltr"><span>Пристебніть ремені! В ефірі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/improv-live-show">«Improv Live Show»</a> 16 випуск. Буде так смішно, що неможливо всидіти на місці.</span></p><p dir="ltr"> </p><p dir="ltr"><strong><span>Зірковими гостями випуску стали Дмитро Коляденко і подружжя Бабкіних</span></strong></p><p dir="ltr"><span>Гумористи люблять жартувати над запрошеними селебрітіз. Саме тому в першій імпровізації вони зобразили колишню дружину Діми – Ірину Білик. За умовами, два актори повинні відповідати на запитання «преси» від імені однієї зірки. Кожен з них може сказати тільки одне слово. Виходить дуже забавно! Хочете дізнатися таємні прізвиська Наталії Могилевської і MONATIK? Дивіться «Improv Live Show»16 випуск! Але ми не обіцяємо, що це правда.</span></p><p dir="ltr"> </p><p dir="ltr"><strong><span>Бабкіних задіяли в наступній імпровізації</span></strong></p><p dir="ltr"><span>Гумористи показали історію кохання Сергія і Сніжани. Вони повинні якомога точніше відтворити події знайомства і першого побачення. Що може бути важливіше, ніж зустріч з майбутньою дружиною? Яку роль грав кум Сергія у створенні цієї сім'ї? Дізнайтеся дещо нове про романтику і полювання в імпровізації «Improv Live Show»!</span></p><p dir="ltr"> </p><p dir="ltr"><strong><span>Всі пам'ятають гру в зіпсований телефон? Може виникнути конфуз</span></strong></p><p dir="ltr"><span>Актори розіграли конфліктну ситуацію між сином і матір'ю, яка не пускає дитину на дискотеку. Інтрига в тому, що один з учасників гадки не має, про що імпровізація. На нього наділи навушники з гучною музикою. Він намагається прочитати відповіді по губах Кості Трембовецького і зіграти незадоволену мати. Але що, як мати виявиться батьком? Дивіться у програмі «Improv Live Show» 16 випуск!</span></p><p dir="ltr"> </p><p dir="ltr"><strong><span>Дайте книгу скарг!</span></strong></p><p dir="ltr"><span>Дмитра Коляденка знову затягли на сцену. Цього разу він разом із гумористами зображує незадоволеного клієнта. Суть імпровізації: батько і син повертають товар, який їм не сподобався. Вони обидва не знають, який. Зате глядачі в курсі! Як повернути коня в зоомагазин з оригінальною назвою «Дохлий хом'як»? Дивіться в гумористичному шоу «Improv Live Show» 16 випуск!</span></p><p dir="ltr"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/improv-live-show/sezon-1/vypusk-15">«Improv Live Show» 15 випуск</a>.</span></p>

Що робити, якщо мати виявилася батьком?

Всі випуски | Сезон 1

Що робити, якщо мати виявилася батьком?


Пристебніть ремені! В ефірі «Improv Live Show» 16 випуск. Буде так смішно, що неможливо всидіти на місці.

 

Зірковими гостями випуску стали Дмитро Коляденко і подружжя Бабкіних

Гумористи люблять жартувати над запрошеними селебрітіз. Саме тому в першій імпровізації вони зобразили колишню дружину Діми – Ірину Білик. За умовами, два актори повинні відповідати на запитання «преси» від імені однієї зірки. Кожен з них може сказати тільки одне слово. Виходить дуже забавно! Хочете дізнатися таємні прізвиська Наталії Могилевської і MONATIK? Дивіться «Improv Live Show»16 випуск! Але ми не обіцяємо, що це правда.

 

Бабкіних задіяли в наступній імпровізації

Гумористи показали історію кохання Сергія і Сніжани. Вони повинні якомога точніше відтворити події знайомства і першого побачення. Що може бути важливіше, ніж зустріч з майбутньою дружиною? Яку роль грав кум Сергія у створенні цієї сім'ї? Дізнайтеся дещо нове про романтику і полювання в імпровізації «Improv Live Show»!

 

Всі пам'ятають гру в зіпсований телефон? Може виникнути конфуз

Актори розіграли конфліктну ситуацію між сином і матір'ю, яка не пускає дитину на дискотеку. Інтрига в тому, що один з учасників гадки не має, про що імпровізація. На нього наділи навушники з гучною музикою. Він намагається прочитати відповіді по губах Кості Трембовецького і зіграти незадоволену мати. Але що, як мати виявиться батьком? Дивіться у програмі «Improv Live Show» 16 випуск!

 

Дайте книгу скарг!

Дмитра Коляденка знову затягли на сцену. Цього разу він разом із гумористами зображує незадоволеного клієнта. Суть імпровізації: батько і син повертають товар, який їм не сподобався. Вони обидва не знають, який. Зате глядачі в курсі! Як повернути коня в зоомагазин з оригінальною назвою «Дохлий хом'як»? Дивіться в гумористичному шоу «Improv Live Show» 16 випуск!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Improv Live Show» 15 випуск.