Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Історія кохання по-українськи: Соня Плакидюк, Річард Горн і його бубонці
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/improv-live-show">«Improv Live Show»</a> 5 випуск від 25.09.2019 онлайн! Сьогодні на вас чекають наймодніші імпровізації, адже серед зіркових гостей – топмодель <a href="https://teleportal.ua/person/alla-kostromichova">Алла Костромічова</a> і фешн-фотограф <a href="https://teleportal.ua/person/sonya-plakidyuk">Соня Плакидюк</a>.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Історія кохання Річарда Горна і Соні Плакидюк в 5 випуску «Improv Live Show»</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Валентин Міхієнко і Костянтин Трембовецький відтворили історію знайомства зіркової пари. Соня і Річард працювали разом на проєкті «Супермодель по-українськи». Їхні стосунки вийшли на новий рівень після відрядження в Яремче. Це може підтвердити і Алла Костромічова, яка жила в сусідньому номері. Яким був перший подарунок Річарда? Дізнайтеся просто зараз!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>В 5 випуску «Improv Live Show» Валик і Костя зробили швидку реконструкцію освідчення Річарда Горна. Чоловік покликав свою кохану на передачу «Сюрприз, сюрприз», щоб його слова любові прозвучали в прямому ефірі.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Гумористи задіяли Аллу Костромічову в імпровізації «Повернення товару»</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Топ-модель повинна здогадатися, що саме їй не сподобалося. Решта гостей студії вирішили, що Алла і Рома повертатимуть в магазин батут. Чому Володимир Шумко раптово заговорив італійською? Дізнайтеся в 5 випуску «Improv Live Show»!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Олена Філонова і Соня Плакидюк змінюють професію</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У ток-шоу «Коли в Яремче був бубонець» Соня говорила всі слова на літеру «с». Фешн-фотограф примірила на себе роль сексолога, а Олена стала її пацієнткою Раїсою. З якою проблемою звернулася Рая до фахівця? Чи зможуть її вирішити в ефірі вигаданого ток-шоу? На допомогу сексологу прийдуть дядько Діма і залізничник Жора. Яку таємницю приховує колишній Раєчки? Чому у них цілих сім років не було інтимної близькості? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться «Improv Live Show» 5 випуск від 25.09.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/improv-live-show/sezon-1/vypusk-4">«Improv Live Show» 4 випуск</a>. </span></p>

Історія кохання по-українськи: Соня Плакидюк, Річард Горн і його бубонці

Всі випуски | Сезон 1

Історія кохання по-українськи: Соня Плакидюк, Річард Горн і його бубонці

Дивіться «Improv Live Show» 5 випуск від 25.09.2019 онлайн! Сьогодні на вас чекають наймодніші імпровізації, адже серед зіркових гостей – топмодель Алла Костромічова і фешн-фотограф Соня Плакидюк.

 

Історія кохання Річарда Горна і Соні Плакидюк в 5 випуску «Improv Live Show»

Валентин Міхієнко і Костянтин Трембовецький відтворили історію знайомства зіркової пари. Соня і Річард працювали разом на проєкті «Супермодель по-українськи». Їхні стосунки вийшли на новий рівень після відрядження в Яремче. Це може підтвердити і Алла Костромічова, яка жила в сусідньому номері. Яким був перший подарунок Річарда? Дізнайтеся просто зараз!

В 5 випуску «Improv Live Show» Валик і Костя зробили швидку реконструкцію освідчення Річарда Горна. Чоловік покликав свою кохану на передачу «Сюрприз, сюрприз», щоб його слова любові прозвучали в прямому ефірі.

 

Гумористи задіяли Аллу Костромічову в імпровізації «Повернення товару»

Топ-модель повинна здогадатися, що саме їй не сподобалося. Решта гостей студії вирішили, що Алла і Рома повертатимуть в магазин батут. Чому Володимир Шумко раптово заговорив італійською? Дізнайтеся в 5 випуску «Improv Live Show»!

 

Олена Філонова і Соня Плакидюк змінюють професію

У ток-шоу «Коли в Яремче був бубонець» Соня говорила всі слова на літеру «с». Фешн-фотограф примірила на себе роль сексолога, а Олена стала її пацієнткою Раїсою. З якою проблемою звернулася Рая до фахівця? Чи зможуть її вирішити в ефірі вигаданого ток-шоу? На допомогу сексологу прийдуть дядько Діма і залізничник Жора. Яку таємницю приховує колишній Раєчки? Чому у них цілих сім років не було інтимної близькості? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться «Improv Live Show» 5 випуск від 25.09.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Improv Live Show» 4 випуск