Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як повернути касету Віктора Павліка і завоювати увагу чоловіка?
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дізнайтеся в <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/improv-live-show">«Improv Live Show»</a> 8 випуск від 16.10.2019, що допомагає писати пісні Олегу Виннику, як працює підтанцьовка Іво Бобула та інші вигадані факти з життя знаменитостей.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Сьогодні зіркові гості студії – Юрій Ткач, Дмитро Монатік, Сергій Середа та MamaRika. Кожного з них задіяли в певній імпровізації.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Юрій Ткач у 8 випуску «Improv Live Show» повертав касету Віктора Павліка</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Кажуть, що це дуже рідкісна річ. Такий раритет можна знайти тільки у деяких знаменитостей, наприклад, у епатажної співачки Олі Полякової. Навіщо Юрі знадобилася така сама касета, але зелена і... з вусиками? Касирка магазину, як мінімум, здивувалася таким вимогам. Дізнайтеся подробиці просто зараз – вмикайте свіжий випуск онлайн.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Зіркова пара Сергій Середа та MamaRika розповіли історію знайомства</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У закоханих є дві версії того, як це сталося. В 8 випуску «Improv Live Show» ви почуєте обидві. Після цього гумористи спробують якомога точніше, в деталях, відтворити обставини майже чотирирічної давності. За кожну невідповідність фактам вони отримують удар струмом.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На початку стосунків Середи і його дружини палали іспанські пристрасті. MamaRika змагалася з іншою жінкою за увагу Сергія. За її словами, це була справжня війна за чоловіка. Чи зможуть гумористи правильно вловити всі тонкощі цього любовного трикутника? Дивіться в «Improv Live Show» 8 випуск онлайн.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Захисники тварин, ви де?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У вигаданому ток-шоу «Вогняна середа четвер» Сергій Середа розповів жахливу історію про те, як він поїхав на тиждень і залишив свого собаку сантехніку. Той навчив улюбленця плюватися, що дуже не сподобалося Сергію. Тепер Середа вимагає справедливості на телебаченні. <a href="https://teleportal.ua/person/roman-mishcheryakov">Роман Міщеряков</a> покликав відомого ветеринара Валерія Вовкулаку, щоб він допоміг розібратися з ситуацією. Чому в собаки починає текти слина, коли чотирилапа бачить горілку? Дізнайтеся в шоу «Improv Live Show» 8 випуск від 16.10.2019 онлайн.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/improv-live-show/sezon-1/vypusk-7">«Improv Live Show» 7 випуск</a>.</span></p>

Як повернути касету Віктора Павліка і завоювати увагу чоловіка?

Всі випуски | Сезон 1

Як повернути касету Віктора Павліка і завоювати увагу чоловіка?


Дізнайтеся в «Improv Live Show» 8 випуск від 16.10.2019, що допомагає писати пісні Олегу Виннику, як працює підтанцьовка Іво Бобула та інші вигадані факти з життя знаменитостей.

Сьогодні зіркові гості студії – Юрій Ткач, Дмитро Монатік, Сергій Середа та MamaRika. Кожного з них задіяли в певній імпровізації.

 

Юрій Ткач у 8 випуску «Improv Live Show» повертав касету Віктора Павліка

Кажуть, що це дуже рідкісна річ. Такий раритет можна знайти тільки у деяких знаменитостей, наприклад, у епатажної співачки Олі Полякової. Навіщо Юрі знадобилася така сама касета, але зелена і... з вусиками? Касирка магазину, як мінімум, здивувалася таким вимогам. Дізнайтеся подробиці просто зараз – вмикайте свіжий випуск онлайн.

 

Зіркова пара Сергій Середа та MamaRika розповіли історію знайомства

У закоханих є дві версії того, як це сталося. В 8 випуску «Improv Live Show» ви почуєте обидві. Після цього гумористи спробують якомога точніше, в деталях, відтворити обставини майже чотирирічної давності. За кожну невідповідність фактам вони отримують удар струмом.

На початку стосунків Середи і його дружини палали іспанські пристрасті. MamaRika змагалася з іншою жінкою за увагу Сергія. За її словами, це була справжня війна за чоловіка. Чи зможуть гумористи правильно вловити всі тонкощі цього любовного трикутника? Дивіться в «Improv Live Show» 8 випуск онлайн.

 

Захисники тварин, ви де?

У вигаданому ток-шоу «Вогняна середа четвер» Сергій Середа розповів жахливу історію про те, як він поїхав на тиждень і залишив свого собаку сантехніку. Той навчив улюбленця плюватися, що дуже не сподобалося Сергію. Тепер Середа вимагає справедливості на телебаченні. Роман Міщеряков покликав відомого ветеринара Валерія Вовкулаку, щоб він допоміг розібратися з ситуацією. Чому в собаки починає текти слина, коли чотирилапа бачить горілку? Дізнайтеся в шоу «Improv Live Show» 8 випуск від 16.10.2019 онлайн.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Improv Live Show» 7 випуск.