Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Новий рік із Притулою і Педаном: армія Полякових, 10-річний Дантес і Кріпосна
<p><span>Не пропустіть новорічне свято – дивіться гумористичне шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/kilka-parodiy">«Кілька пародій»</a> 1 випуск від 30.12.2019! Наповніть свій вечір щирим сміхом і радістю.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Сергій Притула та Олександр Педан знову разом</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У новорічному випуску шоу «Кілька пародій» на вас чекає тепла компанія Сергія Притули, Олександра Педана і Наташі Шелягіної. Весь вечір ведучі радо прийматимуть гостей і перемиватимуть їм кісточки. Під удар пародистів потраплять Ольга Полякова, Володимир Дантес, DZIDZIO, Леся Нікітюк і багато інших зірок українського шоу-бізнесу. Не пропустіть найсмішніше шоу року, що минає, – дивіться «Кілька пародій» онлайн на сайті Телепортал.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Скільки коштує Оля Полякова?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Співачка чесно розповість про те, як вона примудряється так багато працювати і добре виглядати. Творці гумористичного проєкту чули про те, як багато концертів у Королеви ночі. Саме тому пародисти зняли гумористичний ролик про співачку. Що робити, якщо новорічних корпоративів багато, а Оля Полякова одна? У 1 випуску «Кілька пародій» ви побачите армію двійників Королеви ночі!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Охрана, отмєна!</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Сьогоднішнє свято відвідає зірка української поп-музики, інтернет-сенсація Jerry Heil. Її кліпи збирають мільйони переглядів, а пісні змінюють хід історії. Пародисти вирішили розгадати формулу хітів Jerry Heil і написати власну версію пісні «Охрана, отмєна!». Чи вийшло в них написати хіт, гідний мільйонів лайків? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Кілька пародій» 30.12.2019!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Що буде в третьому сезоні серіалу «Кріпосна»?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ксенія Мішина, яка зіграла роль Лідії Шефер у костюмованій драмі, запропонує несподівану версію розвитку подій. А пародисти покажуть актрисі своє бачення «Кріпосної». Як би виглядав серіал, якби його показували на різних каналах? Не пропустіть пародію на наймасштабніший серіал 2019 року – дивіться «Кілька пародій» 1 випуск від 30.12.2019 на сайті Телепортал!</span></p>

Новий рік із Притулою і Педаном: армія Полякових, 10-річний Дантес і Кріпосна

 

Новий рік із Притулою і Педаном: армія Полякових, 10-річний Дантес і Кріпосна

Не пропустіть новорічне свято – дивіться гумористичне шоу «Кілька пародій» 1 випуск від 30.12.2019! Наповніть свій вечір щирим сміхом і радістю.

 

Сергій Притула та Олександр Педан знову разом

У новорічному випуску шоу «Кілька пародій» на вас чекає тепла компанія Сергія Притули, Олександра Педана і Наташі Шелягіної. Весь вечір ведучі радо прийматимуть гостей і перемиватимуть їм кісточки. Під удар пародистів потраплять Ольга Полякова, Володимир Дантес, DZIDZIO, Леся Нікітюк і багато інших зірок українського шоу-бізнесу. Не пропустіть найсмішніше шоу року, що минає, – дивіться «Кілька пародій» онлайн на сайті Телепортал.

 

Скільки коштує Оля Полякова?

Співачка чесно розповість про те, як вона примудряється так багато працювати і добре виглядати. Творці гумористичного проєкту чули про те, як багато концертів у Королеви ночі. Саме тому пародисти зняли гумористичний ролик про співачку. Що робити, якщо новорічних корпоративів багато, а Оля Полякова одна? У 1 випуску «Кілька пародій» ви побачите армію двійників Королеви ночі!

 

Охрана, отмєна!

Сьогоднішнє свято відвідає зірка української поп-музики, інтернет-сенсація Jerry Heil. Її кліпи збирають мільйони переглядів, а пісні змінюють хід історії. Пародисти вирішили розгадати формулу хітів Jerry Heil і написати власну версію пісні «Охрана, отмєна!». Чи вийшло в них написати хіт, гідний мільйонів лайків? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Кілька пародій» 30.12.2019!

 

Що буде в третьому сезоні серіалу «Кріпосна»?

Ксенія Мішина, яка зіграла роль Лідії Шефер у костюмованій драмі, запропонує несподівану версію розвитку подій. А пародисти покажуть актрисі своє бачення «Кріпосної». Як би виглядав серіал, якби його показували на різних каналах? Не пропустіть пародію на наймасштабніший серіал 2019 року – дивіться «Кілька пародій» 1 випуск від 30.12.2019 на сайті Телепортал!