Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Кохання на виживання

Сезон 3

На що ви готові заради своєї другої половинки? Чи готові ви з'їсти серце змії, жити у нетрях або відправитися на острів мертвих? Сміливі парочки відправляються до екзотичних країн, щоб перевірити свої почуття на міцність.

Кохання на виживання

На що ви готові заради своєї другої половинки? Чи готові ви з'їсти серце змії, жити у нетрях або відправитися на острів мертвих? Сміливі парочки відправляються до екзотичних країн, щоб перевірити свої почуття на міцність.

Проєкт Нового каналу «Кохання на виживання» – це найекстремальніше романтичне реаліті, яке тільки можна уявити! Забудьте про цукерково-букетний період, ніжність і мільйони червоних троянд. На героїв проєкту «Кохання на виживання» чекають екзотичні країни, відсутність елементарних зручностей і неймовірно складні випробування. Як дізнатися, чи готові ви до шлюбу? Опинившись на межі, учасники реаліті «Любов на виживання» розуміють, ким вони насправді доводяться один одному. В екстремальних умовах люди показують себе із зовсім іншого боку. Чи вийде у них залишитися разом після випробувань, які підготував для них проєкт «Кохання на виживання»? Дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua!


Екстремальна романтика з азіатським колоритом.

Всі випуски проєкту «Кохання на виживання» (Новий канал) розповідають глядачеві про любов, яка повинна, по ідеї, долати будь-які перешкоди. А чи так це насправді – дивіться самі.

Хлопці та дівчата часто вагаються перед тим, як вступити в шлюб. Побут легко вбиває почуття, і багато пар розпадаються, зіткнувшись із першими ж труднощами. Фінансові, психологічні, етичні проблеми кожного з партнерів руйнівно діють на молоду сім'ю. «Кохання на виживання» створює для учасників такі умови, в яких їм мимоволі доводиться розставляти пріоритети.

У проєкті «Кохання на виживання» пари відправляються в екзотичні країни – такі, як Таїланд або Індонезія. Там на них чекає ведучий шоу і п'ять різних завдань. За успішне виконання кожного з них пара отримує ключ від скриньки. Чим більше ключів зберуть учасники, тим більше у них ймовірності виграти великий грошовий приз – 100 000 гривень. Однак, щоб «зірвати куш», потрібно добре постаратися. Подолати труднощі життя в екзотичній країні – це ще півбіди. Довести істинність своєї любові – набагато складніше. Дивіться в романтичному реаліті «Кохання на виживання» онлайн, як сміливі хлопці і дівчата перевіряють, наскільки добре вони один одного знають! Вони повинні пройти випробування ревнощами, побутом і екстремальними умовами. Як виявилося, деяких пар відлякують не змії і бруд, а... детектор брехні! Які «скелети в шафі» приховує кожен з них? Хто зможе залишитися разом після того, як дізнається про найстрашніші таємниці коханої людини, а хто – розлучиться зі скандалом? Дивіться «Кохання на виживання» онлайн – найекстремальніше романтичне реаліті Нового каналу!


На що готові учасники проекту заради любові?

Вони вже практично готові одружитися. Але, можливо, передумають після того, як усміхнений ведучий запропонує:

  • роздягнутися догола і послужити «живою тарілкою» для суші;
  • вбити кобру і випити її кров;
  • посидіти під замком у клітці зі зміями;
  • спробувати маску для волосся зі свинячого гайна.

Які ще завдання придумали для парочок? Дивіться «Кохання на виживання» онлайн – ви дізнаєтеся, на що готові люди заради майбутньої сім'ї!

Гра в кохання на виживання – заняття не для людей зі слабкими нервами. Герої проекту плачуть, сваряться і закочують гучні скандали. Тільки в екстремальних умовах, доведених до абсурду, вони раптово розуміють, що абсолютно не знають своїх коханих. Одне з найскладніших завдань проекту – відповісти на шість запитань про свого партнера. Здавалося б, якщо ви збираєтеся одружитися, значить, знаєте один про одного майже все? Як би не так! Дивіться всі сезони «Кохання на виживання» онлайн і дізнайтеся, наскільки чужими можуть виявитися люди, які більшу частину часу проводять разом.

Ще одне випробування не для слабких – це детектор брехні. Учасники проєкту «Кохання на виживання» обирають гірку правду. Вони дізнаються про зради партнера, їхнє минуле, справжні наміри і почуття. Деякі речі можна пробачити. А деякі – відразу ж ставлять крапку на стосунках.

У проекті «Кохання на виживання» є грошовий приз, але в цьому випадку він – не головне. Найважливіше завдання для учасників – зберегти свої почуття незважаючи ні на що. У кого з них вийде, а хто – здасться під гнітом обставин? Дивіться у програмі «Кохання на виживання»!

Вже скоро ви побачите нові пригоди пар, які кидаються назустріч невідомому! «Кохання на виживання» 4 сезон можна буде дивитися онлайн на сайті Teleportal.ua відразу ж після виходу в ефір на Новому каналі.

У новому сезоні ведучим став музикант Олег Кензов, у минулому учасник шоу «Х-Фактор». До того, як присвятити своє життя творчості, він працював психологом і соціальним педагогом. У 4 сезоні проєкту «Кохання на виживання» Олег допоможе 15-й парам визначитися, чи готові вони стати сім'єю. Для цього вони відправляться до Південної Америки і зіткнуться обличчям до обличчя зі своїми проблемами в стосунках.

Дивіться екстремально-романтичне реаліті «Кохання на виживання» онлайн на сайті Teleportal.ua прямо зараз!