Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вкрай самозакоханий майстер тату й тихоня-перукар
<p style="text-align: justify;">Зустрічайте в проекті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/kohannya-na-vyzsyvannya/sezon-3">Кохання на виживання 3 сезон</a> випуск 1 від 02.07.2019 неординарну пару Віри та Максима. Вона – працює перукарем і має спокійний характер. Він – б'є татуювання й вельми самозакоханий: упевнений, що красивий і харизматичний, здається, що хлопець просто дозволяє Вірі собою захоплюватися й отримує від цього задоволення. Герої шоу Кохання на виживання 2018 випуск 1 разом уже три роки. За цей час пара встигла розлучитися й знову зійтися, бо Максим зрадив Вірі зі своєю колишньою дівчиною!</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Навіщо Макс і Віра прийшли на проект Кохання на виживання 3 сезон?</strong></p> <p style="text-align: justify;">Хлопець стверджує, що після розлучення довго шукав когось, схожого на Віру, і зрозумів, що йому важлива саме ця дівчина! Героїня 1 випуску Кохання на виживання 2018 пробачила, але все ще болісно згадує зраду й часто плаче. Віра переконує себе, що довіряє Максу, але глибоко всередині не впевнена в ньому.</p> <p style="text-align: justify;">Навіщо ж парі з такими хиткими відносинами брати участь у шоу Кохання на виживання 3 сезон 1 випуск? Таким чином Максим вирішив показати коханій, на що готовий заради неї, і сподівається, що вона зможе розгледіти в ньому нову людину. А Віра чекає визначеності: або вони розлучаться, або навчаться довіряти один одному.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Випробування пари в колоритній Джакарті в шоу Кохання на виживання 2018</strong></p> <p style="text-align: justify;">Щоб випробувати свої почуття та заробити 100 000 гривень Максим і Віра приїжджають до столиці Індонезії. Дивись онлайн проект Кохання на виживання 3 сезон і дізнайся, які випробування придумав Єфим Константиновський для учасників. «Талановитий, комунікабельний, красивий, розумний, стильний...» - скільки прикметників буде в самохарактеристиці Макса? Наскільки добре пара знає один одного?</p> <p style="text-align: justify;">Чи зможе Віра впорається з роллю головного, коли Максу заклеять рота в одному із завдань Кохання на виживання 2018? Дивись онлайн, як хлопець стане чоловіком трьом дружинам і дізнайся, як Віра змагатиметься з ними за увагу свого коханого! І, звичайно, не пропусти тест пари на детекторі брехні!</p> <p style="text-align: justify;">Дивись онлайн шоу Кохання на виживання 3 сезон 1 серія від 02.07.2019 на сайті Teleportal.ua!</p>

Вкрай самозакоханий майстер тату й тихоня-перукар

Всі випуски | Сезон 3

Вкрай самозакоханий майстер тату й тихоня-перукар

Зустрічайте в проекті Кохання на виживання 3 сезон випуск 1 від 02.07.2019 неординарну пару Віри та Максима. Вона – працює перукарем і має спокійний характер. Він – б'є татуювання й вельми самозакоханий: упевнений, що красивий і харизматичний, здається, що хлопець просто дозволяє Вірі собою захоплюватися й отримує від цього задоволення. Герої шоу Кохання на виживання 2018 випуск 1 разом уже три роки. За цей час пара встигла розлучитися й знову зійтися, бо Максим зрадив Вірі зі своєю колишньою дівчиною!

Навіщо Макс і Віра прийшли на проект Кохання на виживання 3 сезон?

Хлопець стверджує, що після розлучення довго шукав когось, схожого на Віру, і зрозумів, що йому важлива саме ця дівчина! Героїня 1 випуску Кохання на виживання 2018 пробачила, але все ще болісно згадує зраду й часто плаче. Віра переконує себе, що довіряє Максу, але глибоко всередині не впевнена в ньому.

Навіщо ж парі з такими хиткими відносинами брати участь у шоу Кохання на виживання 3 сезон 1 випуск? Таким чином Максим вирішив показати коханій, на що готовий заради неї, і сподівається, що вона зможе розгледіти в ньому нову людину. А Віра чекає визначеності: або вони розлучаться, або навчаться довіряти один одному.

Випробування пари в колоритній Джакарті в шоу Кохання на виживання 2018

Щоб випробувати свої почуття та заробити 100 000 гривень Максим і Віра приїжджають до столиці Індонезії. Дивись онлайн проект Кохання на виживання 3 сезон і дізнайся, які випробування придумав Єфим Константиновський для учасників. «Талановитий, комунікабельний, красивий, розумний, стильний...» - скільки прикметників буде в самохарактеристиці Макса? Наскільки добре пара знає один одного?

Чи зможе Віра впорається з роллю головного, коли Максу заклеять рота в одному із завдань Кохання на виживання 2018? Дивись онлайн, як хлопець стане чоловіком трьом дружинам і дізнайся, як Віра змагатиметься з ними за увагу свого коханого! І, звичайно, не пропусти тест пари на детекторі брехні!

Дивись онлайн шоу Кохання на виживання 3 сезон 1 серія від 02.07.2019 на сайті Teleportal.ua!