Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ревнощі або ілюзія?
<p style="text-align: justify;">У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/kohannya-na-vyzsyvannya/sezon-3">Кохання на виживання 3 сезон</a> випуск 3 від 04.07.2019 стосунки випробовуватиме чарівна пара – ілюзіоністи Міша та Христина. На перший погляд здається, що проблема молодих людей саме у Христині. Вона вважає себе подарунком долі, тому що не дивлячись на натовпи залицяльників, які оббивають пороги, вона вибрала саме Михайла. «Принцеска» - ласкаво відгукується про себе дівчина. А Міша не приховує, що по вуха закоханий.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Чому хлопець закриває Христину на ключ: дізнайся в шоу Кохання на виживання 3 сезон випуск 3</strong></p> <p style="text-align: justify;">Журналісти проекту Кохання на виживання 2018 у 3 випуску докопалися до більш дивних фактів із біографії «щасливчика». Виявляється, Міша страшний ревнивець! Він заборонив Христині займатися улюбленою роботою, тому що на корпоративах гуляє багато чоловіків, не дозволяє їй бачиться з друзями чоловічої статі, усюди ходить за дівчиною – навіть на манікюр. Важко повірити, але буває, що Міша закриває Христину на ключ і щоночі читає повідомлення в її телефоні!</p> <p style="text-align: justify;">Взяти участь у проекті Кохання на виживання 2018 захотіла Христина, щоб навчити Мішу довіряти їй.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Через які випробування пройде пара в шоу Кохання на виживання 3 сезон випуск 3 від 04.07.2019?</strong></p> <p style="text-align: justify;">Як тільки літак приземлиться на острів Балі, Христину чекатиме ставний накачаний хлопець на мопеді. Він відвезе її в незрозумілому напрямку, залишивши ревнивця кипіти від злості. Але це буде не єдиний тест для Міші. <a href="https://teleportal.ua/person/efim-konstantinovskiy">Єфим Константиновський</a> закує його в ланцюги, на яких закріплені важкі гирі, і змусить якомога швидше пройти 10 км, щоб знайти найвищий водоспад на Балі. Дивись онлайн Кохання на виживання 3 сезон випуск 3 і дізнайся, чи зрозуміє хлопець, наскільки важкий вантаж його ревнощі?</p> <p style="text-align: justify;">Не пропусти, як пара цілий день доглядала за слонами. Довелося вчитися працювати спільно, адже руки закоханих зв'язали й одягли на Христину і Мішу величезну сорочку. Дізнайся, як пройде конкурс із запитаннями: чи добре Міша знає свою половинку? І які бажання інших чоловіків виконуватиме Христина за кожну неправильну відповідь?</p> <p style="text-align: justify;">Чи зможе пара бути разом після всього, що сталося в проекті Кохання на виживання 2018 випуск 3? Дивись онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align: justify;">Пропустив попередній випуск? Не гай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/kohannya-na-vyzsyvannya/sezon-3/vypusk-2">Кохання на виживання 2 випуск</a>. </p>

Ревнощі або ілюзія?

Всі випуски | Сезон 3

Ревнощі або ілюзія?

У шоу Кохання на виживання 3 сезон випуск 3 від 04.07.2019 стосунки випробовуватиме чарівна пара – ілюзіоністи Міша та Христина. На перший погляд здається, що проблема молодих людей саме у Христині. Вона вважає себе подарунком долі, тому що не дивлячись на натовпи залицяльників, які оббивають пороги, вона вибрала саме Михайла. «Принцеска» - ласкаво відгукується про себе дівчина. А Міша не приховує, що по вуха закоханий.

Чому хлопець закриває Христину на ключ: дізнайся в шоу Кохання на виживання 3 сезон випуск 3

Журналісти проекту Кохання на виживання 2018 у 3 випуску докопалися до більш дивних фактів із біографії «щасливчика». Виявляється, Міша страшний ревнивець! Він заборонив Христині займатися улюбленою роботою, тому що на корпоративах гуляє багато чоловіків, не дозволяє їй бачиться з друзями чоловічої статі, усюди ходить за дівчиною – навіть на манікюр. Важко повірити, але буває, що Міша закриває Христину на ключ і щоночі читає повідомлення в її телефоні!

Взяти участь у проекті Кохання на виживання 2018 захотіла Христина, щоб навчити Мішу довіряти їй.

Через які випробування пройде пара в шоу Кохання на виживання 3 сезон випуск 3 від 04.07.2019?

Як тільки літак приземлиться на острів Балі, Христину чекатиме ставний накачаний хлопець на мопеді. Він відвезе її в незрозумілому напрямку, залишивши ревнивця кипіти від злості. Але це буде не єдиний тест для Міші. Єфим Константиновський закує його в ланцюги, на яких закріплені важкі гирі, і змусить якомога швидше пройти 10 км, щоб знайти найвищий водоспад на Балі. Дивись онлайн Кохання на виживання 3 сезон випуск 3 і дізнайся, чи зрозуміє хлопець, наскільки важкий вантаж його ревнощі?

Не пропусти, як пара цілий день доглядала за слонами. Довелося вчитися працювати спільно, адже руки закоханих зв'язали й одягли на Христину і Мішу величезну сорочку. Дізнайся, як пройде конкурс із запитаннями: чи добре Міша знає свою половинку? І які бажання інших чоловіків виконуватиме Христина за кожну неправильну відповідь?

Чи зможе пара бути разом після всього, що сталося в проекті Кохання на виживання 2018 випуск 3? Дивись онлайн на сайті Teleportal.ua!

Пропустив попередній випуск? Не гай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись Кохання на виживання 2 випуск