Video: Ревнощі або ілюзія?
<p>У шоу Кохання на виживання 3 сезон випуск 3 від 12.09.2018 свої стосунки буде випробовувати чарівна пара – ілюзіоністи Міша та Христина. На перший погляд здається, що проблема молодих людей саме у Христині. Вона вважає себе подарунком долі, тому що, не дивлячись на натовпи залицяльників, які оббивають пороги, вона вибрала саме Михайла. «Принцеска», - ласкаво відгукується про себе дівчина. А Міша не приховує, що по вуха закоханий.</p><p><strong>Чому хлопець закриває Христину на ключ: дізнайся в шоу Кохання на виживання 3 сезон випуск 3</strong></p><p>Журналісти проекту Кохання на виживання 2018 у 3 випуску докопалися до більш дивних фактів із біографії «щасливчика». Виявляється, Міша страшний ревнивець! Він заборонив Христині займатися улюбленою роботою, тому що на корпоративах гуляє багато мужиків, не дозволяє їй бачиться з друзями чоловічої статі, усюди ходить за дівчиною – навіть на манікюр. Важко повірити, але буває, що Міша закриває Христину на ключ і щоночі читає повідомлення в її телефоні!</p><p>Взяти участь у проекті Кохання на виживання 2018 захотіла Христина, щоб навчити Мішу довіряти собі.</p><p><strong>Через які випробування пройде пара в шоу Кохання на виживання 3 сезон випуск 3 від 12.09.2018?</strong></p><p>Як тільки літак приземлиться на острів Балі, Христину чекатиме ставний накачаний хлопець на мопеді. Він відвезе її в незрозумілому напрямку, залишивши ревнивця кипіти від злості. Але це буде не єдиний тест для Міші. Юхим Костянтинівський закує його в ланцюги, на яких закріплені важкі гирі, і змусить якомога швидше пройти 10 км, щоб знайти найвищий водоспад на Балі. Дивись онлайн Кохання на виживання 3 сезон випуск 3 і дізнайся, чи зрозуміє хлопець, наскільки важким вантажем є його ревнощі?</p><p>Не пропусти, як пара цілий день доглядала за слонами. Довелося вчитися працювати спільно, адже їх руки зв'язали й одягли на Христину і Женю величезну сорочку. Дізнайся, як пройде конкурс із питаннями: чи добре Женя знає свою половинку? І які бажання інших чоловіків виконувала Христина за кожну неправильну відповідь?</p><p>Чи зможе пара бути разом після всього, що сталося в проекті Кохання на виживання 2018 випуск 3? Дивись онлайн на сайті Teleportal.ua!</p>

Ревнощі або ілюзія?

Ревнощі або ілюзія?

У шоу Кохання на виживання 3 сезон випуск 3 від 12.09.2018 свої стосунки буде випробовувати чарівна пара – ілюзіоністи Міша та Христина. На перший погляд здається, що проблема молодих людей саме у Христині. Вона вважає себе подарунком долі, тому що, не дивлячись на натовпи залицяльників, які оббивають пороги, вона вибрала саме Михайла. «Принцеска», - ласкаво відгукується про себе дівчина. А Міша не приховує, що по вуха закоханий.

Чому хлопець закриває Христину на ключ: дізнайся в шоу Кохання на виживання 3 сезон випуск 3

Журналісти проекту Кохання на виживання 2018 у 3 випуску докопалися до більш дивних фактів із біографії «щасливчика». Виявляється, Міша страшний ревнивець! Він заборонив Христині займатися улюбленою роботою, тому що на корпоративах гуляє багато мужиків, не дозволяє їй бачиться з друзями чоловічої статі, усюди ходить за дівчиною – навіть на манікюр. Важко повірити, але буває, що Міша закриває Христину на ключ і щоночі читає повідомлення в її телефоні!

Взяти участь у проекті Кохання на виживання 2018 захотіла Христина, щоб навчити Мішу довіряти собі.

Через які випробування пройде пара в шоу Кохання на виживання 3 сезон випуск 3 від 12.09.2018?

Як тільки літак приземлиться на острів Балі, Христину чекатиме ставний накачаний хлопець на мопеді. Він відвезе її в незрозумілому напрямку, залишивши ревнивця кипіти від злості. Але це буде не єдиний тест для Міші. Юхим Костянтинівський закує його в ланцюги, на яких закріплені важкі гирі, і змусить якомога швидше пройти 10 км, щоб знайти найвищий водоспад на Балі. Дивись онлайн Кохання на виживання 3 сезон випуск 3 і дізнайся, чи зрозуміє хлопець, наскільки важким вантажем є його ревнощі?

Не пропусти, як пара цілий день доглядала за слонами. Довелося вчитися працювати спільно, адже їх руки зв'язали й одягли на Христину і Женю величезну сорочку. Дізнайся, як пройде конкурс із питаннями: чи добре Женя знає свою половинку? І які бажання інших чоловіків виконувала Христина за кожну неправильну відповідь?

Чи зможе пара бути разом після всього, що сталося в проекті Кохання на виживання 2018 випуск 3? Дивись онлайн на сайті Teleportal.ua!