Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Горе від розуму чи глупоти: у чому причина непорозуміння Саші та Марго?
<p style="text-align: justify;">Саша і Марго вже рік разом. Вони вважають, що створені один для одного, незважаючи на відмінності. Пригоди на Балі відкрили їм всю правду про себе.</p><p style="text-align: justify;"><strong>Герої Кохання на виживання 2018 випуск 4 добре розуміють, що вони – неідеальна пара. І у нього, і в неї чимало претензій.</strong></p><p style="text-align: justify;">Саша – ілюзіоніст, йому 22 роки, і хлопець про себе дуже високої думки. Марго – 21, вона працює моделлю в азіатських країнах. Саша не приховує, що не дуже високої думки про розумові здібності своєї дівчини. Марго, у свою чергу, вважає хлопця мудрованим. Її коханий занадто багато і занадто складно говорить, але ж їй так хочеться його розуміти...</p><p style="text-align: justify;"><strong>П'ять випробувань на Балі стануть лакмусовим папірцем для почуттів цієї пари.</strong></p><p style="text-align: justify;">Ведучий <a href="https://teleportal.ua/person/efim-konstantinovskiy">Єфим Константиновський</a> підготував для них по-справжньому важкі завдання, які можуть зробити пару кріпшою або посварити назавжди. Дивіться шоу Кохання на виживання 2018 випуск 4 і дізнайтеся, чим саме закінчиться їхня історія?</p><p style="text-align: justify;">Саша і Марго будуть навчатися премудростям сімейного життя в місцевих. Вони пройдуть обов'язковий для подружніх пар обряд і випробують принади побуту на Балі. Саша займеться справжньою чоловічою роботою – йому дістанеться завдання власноруч зробити десять сходів із бамбука. А Марго чекають жіночі клопоти – стежити за дітьми і старими. Зокрема, їй доведеться навіть помити літніх людей.</p><p style="text-align: justify;"><strong>У проекті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/kohannya-na-vyzsyvannya/sezon-3">Кохання на виживання 3 сезон</a> випуск 4 їм доведеться розібратися, наскільки добре вони один одного знають.</strong> Для учасників підготували підступне випробування: Саша буде відповідати на запитання про свою дівчину. А Марго за кожну неправильну відповідь доведеться з’їсти один із місцевих делікатесів. Мало того, що дівчина фанатично стежить за своєю фігурою і не дозволяє собі ні грама зайвої їжі, - традиційна кухня Балі ще й дивує своєю специфічністю...</p><p style="text-align: justify;">Пережити конфлікти, взаємні образи й опитування на детекторі брехні зовсім нелегко! Чи залишаться Саша і Марго разом? Дивіться в унікальному проекті про стосунки Кохання на виживання 2018 випуск 4.</p><p style="text-align: justify;">Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/kohannya-na-vyzsyvannya/sezon-3/vypusk-3">Кохання на виживання 3 сезон випуск 3</a>.</p>

Горе від розуму чи глупоти: у чому причина непорозуміння Саші та Марго?

Всі випуски | Сезон 3

Горе від розуму чи глупоти: у чому причина непорозуміння Саші та Марго?

Саша і Марго вже рік разом. Вони вважають, що створені один для одного, незважаючи на відмінності. Пригоди на Балі відкрили їм всю правду про себе.

Герої Кохання на виживання 2018 випуск 4 добре розуміють, що вони – неідеальна пара. І у нього, і в неї чимало претензій.

Саша – ілюзіоніст, йому 22 роки, і хлопець про себе дуже високої думки. Марго – 21, вона працює моделлю в азіатських країнах. Саша не приховує, що не дуже високої думки про розумові здібності своєї дівчини. Марго, у свою чергу, вважає хлопця мудрованим. Її коханий занадто багато і занадто складно говорить, але ж їй так хочеться його розуміти...

П'ять випробувань на Балі стануть лакмусовим папірцем для почуттів цієї пари.

Ведучий Єфим Константиновський підготував для них по-справжньому важкі завдання, які можуть зробити пару кріпшою або посварити назавжди. Дивіться шоу Кохання на виживання 2018 випуск 4 і дізнайтеся, чим саме закінчиться їхня історія?

Саша і Марго будуть навчатися премудростям сімейного життя в місцевих. Вони пройдуть обов'язковий для подружніх пар обряд і випробують принади побуту на Балі. Саша займеться справжньою чоловічою роботою – йому дістанеться завдання власноруч зробити десять сходів із бамбука. А Марго чекають жіночі клопоти – стежити за дітьми і старими. Зокрема, їй доведеться навіть помити літніх людей.

У проекті Кохання на виживання 3 сезон випуск 4 їм доведеться розібратися, наскільки добре вони один одного знають. Для учасників підготували підступне випробування: Саша буде відповідати на запитання про свою дівчину. А Марго за кожну неправильну відповідь доведеться з’їсти один із місцевих делікатесів. Мало того, що дівчина фанатично стежить за своєю фігурою і не дозволяє собі ні грама зайвої їжі, - традиційна кухня Балі ще й дивує своєю специфічністю...

Пережити конфлікти, взаємні образи й опитування на детекторі брехні зовсім нелегко! Чи залишаться Саша і Марго разом? Дивіться в унікальному проекті про стосунки Кохання на виживання 2018 випуск 4.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Кохання на виживання 3 сезон випуск 3.