Video: Саша і Марго знайомляться з побутом Балі
<p>Саша і Марго вже рік разом. Вони вважають, що створені одне для одного, незважаючи на відмінності. Пригоди на Балі відкрили їм всю правду про себе.</p><p>Герої Кохання на виживання 2018 випуск 4 добре розуміють, що вони - не ідеальна пара. І у нього, і у неї є один до одного чимало претензій.</p><p>Саша - ілюзіоніст, йому 22 роки, і він про себе дуже високої думки. Марго - 21, вона працює моделлю в азіатських країнах. Саша не приховує, що він не дуже високої думки про розумові здібності своєї дівчини. Марго, в свою чергу, вважає хлопця занадто зарозумілим. Її коханий занадто багато і занадто складно говорить, але ж їй так хочеться його розуміти...</p><p><strong>П'ять випробувань на Балі стали лакмусовим папірцем для почуттів цієї пари.</strong></p><p>Ведучий Єфим Костянтинівський підготував для них по-справжньому важкі завдання, які можуть згуртувати пару - або посварити їх назавжди. Дивіться результат в шоу Кохання на виживання 2018 випуск 4.</p><p>Саша і Марго вчаться премудростям сімейного життя у місцевих жителів. Вони пройшли обов'язковий для подружніх пар обряд і вкусили принад побуту на Балі. Саша спробував справжню чоловічу роботу - йому дали завдання власноруч зробити десять сходів з бамбука. А Марго зайнялася жіночою роботою - стежила за дітьми і людьми похилого віку. Зокрема, їй довелося помити старого діда.</p><p>Ще цій парі в проекті Кохання на виживання 3 сезон випуск 4 довелося дізнатися, наскільки добре вони один одного знають. Для Саші і Марго підготували підступне випробування: йому довелося відповідати на питання про свою дівчину. За кожну неправильну відповідь Марго доводилося їсти один з місцевих делікатесів. Мало того, що дівчина фанатично стежить за своєю фігурою і не дозволяє собі ні грама зайвої їжі - традиційна їжа Балі ще й дивує своєю специфічністю...</p><p>Їм довелося пережити конфлікти, взаємні образи і опитування на детекторі брехні. Саша і Марго під час випробувань дізналися один про одного багато нового. Чи залишаться вони разом? Дивіться в унікальному проекті про відносини Кохання на виживання 2018 випуск 4.</p>

Саша і Марго знайомляться з побутом Балі

Саша і Марго знайомляться з побутом Балі

Саша і Марго вже рік разом. Вони вважають, що створені одне для одного, незважаючи на відмінності. Пригоди на Балі відкрили їм всю правду про себе.

Герої Кохання на виживання 2018 випуск 4 добре розуміють, що вони - не ідеальна пара. І у нього, і у неї є один до одного чимало претензій.

Саша - ілюзіоніст, йому 22 роки, і він про себе дуже високої думки. Марго - 21, вона працює моделлю в азіатських країнах. Саша не приховує, що він не дуже високої думки про розумові здібності своєї дівчини. Марго, в свою чергу, вважає хлопця занадто зарозумілим. Її коханий занадто багато і занадто складно говорить, але ж їй так хочеться його розуміти...

П'ять випробувань на Балі стали лакмусовим папірцем для почуттів цієї пари.

Ведучий Єфим Костянтинівський підготував для них по-справжньому важкі завдання, які можуть згуртувати пару - або посварити їх назавжди. Дивіться результат в шоу Кохання на виживання 2018 випуск 4.

Саша і Марго вчаться премудростям сімейного життя у місцевих жителів. Вони пройшли обов'язковий для подружніх пар обряд і вкусили принад побуту на Балі. Саша спробував справжню чоловічу роботу - йому дали завдання власноруч зробити десять сходів з бамбука. А Марго зайнялася жіночою роботою - стежила за дітьми і людьми похилого віку. Зокрема, їй довелося помити старого діда.

Ще цій парі в проекті Кохання на виживання 3 сезон випуск 4 довелося дізнатися, наскільки добре вони один одного знають. Для Саші і Марго підготували підступне випробування: йому довелося відповідати на питання про свою дівчину. За кожну неправильну відповідь Марго доводилося їсти один з місцевих делікатесів. Мало того, що дівчина фанатично стежить за своєю фігурою і не дозволяє собі ні грама зайвої їжі - традиційна їжа Балі ще й дивує своєю специфічністю...

Їм довелося пережити конфлікти, взаємні образи і опитування на детекторі брехні. Саша і Марго під час випробувань дізналися один про одного багато нового. Чи залишаться вони разом? Дивіться в унікальному проекті про відносини Кохання на виживання 2018 випуск 4.