Video: "Ти тут, моя і повинна за мною доглядати" - Олег так сильно любить дружину, що не випускає її з дому
<p><strong>Він тиран, який у всьому контролює дружину та не випускає її з дому! Вона ж – хоче свободи й довіри. Чи витримає їхній шлюб випробування та гірку правду про сексуальне життя?</strong></p><p>Відносини героїв проекту <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/kohannya-na-vyzsyvannya/sezon-3" target="_blank">Кохання на виживання 3 сезон</a> випуск 6 від 03.10.2018 Христини та Степана – справжня казка про Жар Птицю, яку тримали в клітці. Пара разом уже 4 роки. Нещодавно закохані зіграли весілля. І все було б добре, але життя не дає різниця у віці! Стьопа старший за дружину на 7 років і вважає, що це дає йому право вчити Христину та виховувати з неї дівчину «під себе».</p><p><strong>Хлопець годувальник сім'ї, працює водієм маршрутного автобуса. Христина теж хоче працювати – але її не випускають із дому!</strong></p><p>Перед камерами шоу Кохання на виживання 2018 Христина зізнається: вона мріє піти працювати, але Стьопа силою тримає її в чотирьох стінах! Їй доводиться звітувати за те, куди вона йде та коли точно повернеться, готувати й прибирати, а ввечері після повернення чоловіка вислуховувати критику, що вона зробила не так. Хлопець забороняє їй фарбуватися й коментує: ти тут, моя і повинна за мною доглядати. Чи зможе проект Кохання на виживання 3 сезон випуск 6 змінити його ставлення?</p><p><strong>За правилами шоу Кохання на виживання 3 сезон пара пройде 5 випробувань</strong></p><p>Стьопа давно закував Христину в кайдани свого контролю. І в першому випробуванні ці ланцюги стануть реальними! Закоханим доведеться йти кілька кілометрів до кратера вулкана, нести на собі кайдани, ящик із голубами, ягня і... змію! Дивись онлайн Кохання на виживання 2018 випуск 6 і дізнайся, про що говоритимуть герої на шляху до першого ключу?</p><p>Єфим Константиновський змусить Стьопу та Христину в шоу Кохання на виживання 3 сезон випуск 6 перебирати й варити 60 кг риби! Їм доведеться взяти участь у шлюбному обряді папуасів і витримати випробування провокаціями та детектором брехні!</p><p>Вперше в 3 сезоні Кохання на виживання пара відмовиться від випробування! Які будуть наслідки? І чому Христина задумає повернути обручку Степану? Не пропусти!</p><p><strong>Дивись онлайн Кохання на виживання 3 сезон випуск 6 від 03.10.2018 на сайті Teleportal.ua!</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай час на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/kohannya-na-vyzsyvannya/sezon-3/vypusk-5" target="_blank"><strong>Кохання на виживання 3 сезон випуск 5</strong></a><strong>!</strong></p>

"Ти тут, моя і повинна за мною доглядати" - Олег так сильно любить дружину, що не випускає її з дому

"Ти тут, моя і повинна за мною доглядати" - Олег так сильно любить дружину, що не випускає її з дому

Він тиран, який у всьому контролює дружину та не випускає її з дому! Вона ж – хоче свободи й довіри. Чи витримає їхній шлюб випробування та гірку правду про сексуальне життя?

Відносини героїв проекту Кохання на виживання 3 сезон випуск 6 від 03.10.2018 Христини та Степана – справжня казка про Жар Птицю, яку тримали в клітці. Пара разом уже 4 роки. Нещодавно закохані зіграли весілля. І все було б добре, але життя не дає різниця у віці! Стьопа старший за дружину на 7 років і вважає, що це дає йому право вчити Христину та виховувати з неї дівчину «під себе».

Хлопець годувальник сім'ї, працює водієм маршрутного автобуса. Христина теж хоче працювати – але її не випускають із дому!

Перед камерами шоу Кохання на виживання 2018 Христина зізнається: вона мріє піти працювати, але Стьопа силою тримає її в чотирьох стінах! Їй доводиться звітувати за те, куди вона йде та коли точно повернеться, готувати й прибирати, а ввечері після повернення чоловіка вислуховувати критику, що вона зробила не так. Хлопець забороняє їй фарбуватися й коментує: ти тут, моя і повинна за мною доглядати. Чи зможе проект Кохання на виживання 3 сезон випуск 6 змінити його ставлення?

За правилами шоу Кохання на виживання 3 сезон пара пройде 5 випробувань

Стьопа давно закував Христину в кайдани свого контролю. І в першому випробуванні ці ланцюги стануть реальними! Закоханим доведеться йти кілька кілометрів до кратера вулкана, нести на собі кайдани, ящик із голубами, ягня і... змію! Дивись онлайн Кохання на виживання 2018 випуск 6 і дізнайся, про що говоритимуть герої на шляху до першого ключу?

Єфим Константиновський змусить Стьопу та Христину в шоу Кохання на виживання 3 сезон випуск 6 перебирати й варити 60 кг риби! Їм доведеться взяти участь у шлюбному обряді папуасів і витримати випробування провокаціями та детектором брехні!

Вперше в 3 сезоні Кохання на виживання пара відмовиться від випробування! Які будуть наслідки? І чому Христина задумає повернути обручку Степану? Не пропусти!

Дивись онлайн Кохання на виживання 3 сезон випуск 6 від 03.10.2018 на сайті Teleportal.ua!

Пропустив попередній випуск? Не витрачай час на пошуки – переходь за посиланням і дивись Кохання на виживання 3 сезон випуск 5!