Video: Стриптизерка і таксист - чи це буває тільки в казках?
<p><strong>Вона – стриптизерка, він – таксист. Вони дали один одному подружні обіцянку три роки тому, стали батьками чудової дівчинки Єви, а тепер... розлучаються!</strong></p><p>Головні герої Кохання на виживання 2018 випуск 7 від 10.10.2018 ще досить молоді: Владу – 22, а Юля на рік молодша за чоловіка. При цьому вони разом уже 6 років! Будні пари складаються із суцільних скандалів. Юля не задоволена заробітком Влада. Він іноді підробляє таксистом і не соромиться жити за рахунок дружини, одночасно закидаючи дівчині за її професію. А робота в неї точно екзотична! І досить прибуткова.</p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/kohannya-na-vyzsyvannya/sezon-3" target="_blank">Кохання на виживання 3 сезон</a> випуск 7 вони прилетіли на Джакарту, щоб дати своїм стосункам останній шанс. Єфим Константиновський вирішив, що парі не завадить викинути сміття із життів. І змусив Юлю та Влада в першому випробуванні проекту Кохання на виживання 2018 у прямому сенсі тягнути 50 кг мотлоху на старих візках. До звалища - 5 км, а на шляху герої зустрічали місцевих, які навантажували їх додатковими старими колонками та поламаним диваном.</p><p><strong>Але дівчатам таке не під силу – вирішила Юля. Вона скинула на Влада більше 100 кг сміття! А сама йшла та міркувала, як їй потрібно схуднути й звести набряки обличчя після літака.</strong></p><p>У другому випробуванні шоу Кохання на виживання 3 сезон 7 випуск Юлю привчали до прибирання, а Влада – до роботи. Хлопцеві довелося провести цілий день на будівництві, щоб заробити 100 тис. рупій – мінімальну суму, за яку можна прогодувати сім'ю в Джакарті. А його дружина цього часу виконувала обов'язки чергової господині в нетрях: вона підмітала центральну вулицю, прала речі всіх місцевих будівельників і мила громадський туалет. Чи заробили герої ключ від ведучого Кохання на виживання 2018 Єфима Константиновського – дивись у новому випуску.</p><p><strong>Не пропусти шокуючу реакції Влада на провокацію Юлі та проходження детектора брехні. Чоловік побив дівчину прямо в ефірі Кохання на виживання 3 сезон випуск 7!</strong> Що зробила героїня та знімальна група? Дізнайся прямо зараз!</p><p><strong>Дивись онлайн Кохання на виживання 2018 випуск 7 від 10.10.2018 на сайті Teleportal.ua!</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/kohannya-na-vyzsyvannya/sezon-3/vypusk-6" target="_blank"><strong>Кохання на виживання 3 сезон 6 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Стриптизерка і таксист - чи це буває тільки в казках?

Стриптизерка і таксист - чи це буває тільки в казках?

Вона – стриптизерка, він – таксист. Вони дали один одному подружні обіцянку три роки тому, стали батьками чудової дівчинки Єви, а тепер... розлучаються!

Головні герої Кохання на виживання 2018 випуск 7 від 10.10.2018 ще досить молоді: Владу – 22, а Юля на рік молодша за чоловіка. При цьому вони разом уже 6 років! Будні пари складаються із суцільних скандалів. Юля не задоволена заробітком Влада. Він іноді підробляє таксистом і не соромиться жити за рахунок дружини, одночасно закидаючи дівчині за її професію. А робота в неї точно екзотична! І досить прибуткова.

У шоу Кохання на виживання 3 сезон випуск 7 вони прилетіли на Джакарту, щоб дати своїм стосункам останній шанс. Єфим Константиновський вирішив, що парі не завадить викинути сміття із життів. І змусив Юлю та Влада в першому випробуванні проекту Кохання на виживання 2018 у прямому сенсі тягнути 50 кг мотлоху на старих візках. До звалища - 5 км, а на шляху герої зустрічали місцевих, які навантажували їх додатковими старими колонками та поламаним диваном.

Але дівчатам таке не під силу – вирішила Юля. Вона скинула на Влада більше 100 кг сміття! А сама йшла та міркувала, як їй потрібно схуднути й звести набряки обличчя після літака.

У другому випробуванні шоу Кохання на виживання 3 сезон 7 випуск Юлю привчали до прибирання, а Влада – до роботи. Хлопцеві довелося провести цілий день на будівництві, щоб заробити 100 тис. рупій – мінімальну суму, за яку можна прогодувати сім'ю в Джакарті. А його дружина цього часу виконувала обов'язки чергової господині в нетрях: вона підмітала центральну вулицю, прала речі всіх місцевих будівельників і мила громадський туалет. Чи заробили герої ключ від ведучого Кохання на виживання 2018 Єфима Константиновського – дивись у новому випуску.

Не пропусти шокуючу реакції Влада на провокацію Юлі та проходження детектора брехні. Чоловік побив дівчину прямо в ефірі Кохання на виживання 3 сезон випуск 7! Що зробила героїня та знімальна група? Дізнайся прямо зараз!

Дивись онлайн Кохання на виживання 2018 випуск 7 від 10.10.2018 на сайті Teleportal.ua!

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Кохання на виживання 3 сезон 6 випуск.