Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Водоспад, чорна ковбаса і футбол на байках – враження від Хмельниччини
<p dir="ltr" style="text-align: justify;">Яскравий жовтий Богдан Лесі Никитюк у тревел-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/le-marshrutka">«Le Маршрутка»</a> 4 випуск від 25.11.2019 привіз свою єдину пасажирку в Хмельницьку область. Ведуча особливо ретельно готувалася до візиту: вибрала відповідне вбрання та змусила дядю Бодю зав'язати краватку-метелика. Усе тому, що сьогодні вони гостюють на батьківщині Лесі Іванівни і до того ж в українській fashion-столиці.</p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong>Виявляється, Хмельницька область – справжня українська Франція</strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;">Тут грають у мотобол, який придумали французи, на полях працюють французькі агрономи, а на фермах вирощують французьких овець. Навіть імена в місцевих лелек теж родом із Франції – Бернард, Камамбер і Багет. У 4 випуску проєкту «Ле Маршрутка» <a href="https://teleportal.ua/person/lesya-nikityuk">Лесю Нікітюк</a> чекає багато відкриттів: перше екстремальне катання на мотоциклі, самостійне управління трактором, чудернацькі процедури на мінеральному курорті, купання в штучному водоспаді та дегустація чорної ковбаси! Не пропустіть – дивіться онлайн «Le Маршрутка» 25.11.2019.</p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong>Леся Нікітюк знайшла в Україні ще й Швейцарію</strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;">Селище міського типу Сатанів можна сміливо називати українською Швейцарією. Насичено-зелені луки, гори й чисті звивисті ріки в долинах так і навівають спогади про альпійську країну. Саме тут розташований один із найвідоміших мінеральних курортів у країні, і Леді Ле взяла курс прямо на джерела. У цьому випуску вона спробує зняти стрес за допомогою бджіл, прийме вуглекислу ванну, після якої шкіра повинна бути, немов персик, і навіть погодиться на пресотерапію. Чи знайшла Леся Іванівна джерело молодості? Дізнаємося в шоу «Ле Маршрутка» 4 випуску. Дивіться онлайн нові пригоди Лесі Нікітюк уже цього понеділка.</p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Приготуйтеся зануритися в таємниці містичної Полтавщини та дивитися онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/le-marshrutka/sezon-1/vypusk-3">«Le Маршрутка» 3 випуск</a> на Телепорталі.</p>

Водоспад, чорна ковбаса і футбол на байках – враження від Хмельниччини

Водоспад, чорна ковбаса і футбол на байках – враження від Хмельниччини

Яскравий жовтий Богдан Лесі Никитюк у тревел-шоу «Le Маршрутка» 4 випуск від 25.11.2019 привіз свою єдину пасажирку в Хмельницьку область. Ведуча особливо ретельно готувалася до візиту: вибрала відповідне вбрання та змусила дядю Бодю зав'язати краватку-метелика. Усе тому, що сьогодні вони гостюють на батьківщині Лесі Іванівни і до того ж в українській fashion-столиці.

 

Виявляється, Хмельницька область – справжня українська Франція

Тут грають у мотобол, який придумали французи, на полях працюють французькі агрономи, а на фермах вирощують французьких овець. Навіть імена в місцевих лелек теж родом із Франції – Бернард, Камамбер і Багет. У 4 випуску проєкту «Ле Маршрутка» Лесю Нікітюк чекає багато відкриттів: перше екстремальне катання на мотоциклі, самостійне управління трактором, чудернацькі процедури на мінеральному курорті, купання в штучному водоспаді та дегустація чорної ковбаси! Не пропустіть – дивіться онлайн «Le Маршрутка» 25.11.2019.

 

Леся Нікітюк знайшла в Україні ще й Швейцарію

Селище міського типу Сатанів можна сміливо називати українською Швейцарією. Насичено-зелені луки, гори й чисті звивисті ріки в долинах так і навівають спогади про альпійську країну. Саме тут розташований один із найвідоміших мінеральних курортів у країні, і Леді Ле взяла курс прямо на джерела. У цьому випуску вона спробує зняти стрес за допомогою бджіл, прийме вуглекислу ванну, після якої шкіра повинна бути, немов персик, і навіть погодиться на пресотерапію. Чи знайшла Леся Іванівна джерело молодості? Дізнаємося в шоу «Ле Маршрутка» 4 випуску. Дивіться онлайн нові пригоди Лесі Нікітюк уже цього понеділка.

Пропустили попередній випуск? Приготуйтеся зануритися в таємниці містичної Полтавщини та дивитися онлайн «Le Маршрутка» 3 випуск на Телепорталі.