Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вражаючий схід: де можна зняти Зоряні Війни, стати капітаном судна та знайти вулкан
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дороги привели Лесю Нікітюк і Богдановича в тревел-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/le-marshrutka">«Le Маршрутка»</a> 5 випуск від 02.12.2019 на схід України. Телеведуча підняла на вуха весь Маріуполь! Відсвяткувала початок навчального року в морському ліцеї та змусила викладача Азовського морського інституту вчити її керувати судном. Крім того, вона вийшла в море на яхті й прогулялася по місту 1910 року, а також знайшла сліди справжнього вулкана! Як це було? Поспішайте дивитися онлайн у шоу «Ле Маршрутка».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Морські ворота Донбасу</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Леся Іванівна почала знайомство зі сходом України з Маріупольського морського порту. Звичайно, вона очікувала побачити ряди величезних лайнерів, натовпи китайських туристів і продавців вуличної пахлави й кукурузки. Але, виявилося, цей порт призначений тільки для вантажних суден, а пасажири тут – паливо, метали й харчові продукти. У 5 випуску проєкту «Le Маршрутка» Леді Ле дізнається, звідки в Україну привозять вугілля, і куди продають наші сталь і зерно. А також розповість, чому співробітники порту відвідують кілька країн за одну робочу зміну.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Домашній зоопарк у Василівці</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>По дорозі <a href="https://teleportal.ua/person/lesya-nikityuk">Леся Нікітюк</a> зустріла чоловіка з величезним ірландським вовкодавом. Звичайно, блондинка не могла не підвезти екзотичну пару. Олександр розповів, що він власник домашнього зоопарку. У нього живуть 13 тигрів і 15 ведмедів, а також леви й пантери. Герой тревел-шоу «Ле Маршрутка» 02.12.2019 та його родина понад 16 років рятують тварин у біді: забирають їх із дач політиків-утікачів, з притравочних станцій, цирків і від інших господарів, які з різних причин більше не можуть піклуватися про улюбленців. Дізнайтеся разом із Леді Ле, як живеться великим кішкам в Олександра.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн «Лe Маршрутка» випуск 5 і не пропустіть – Леся Іванівна покаже, де в Україні був справжній вулкан і як тепер виглядають його сліди.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Дізнайтеся, чим цікава Хмельницька область, – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/le-marshrutka/sezon-1/vypusk-4">«Le Маршрутка» 4 випуск</a>.</span></p>

Вражаючий схід: де можна зняти Зоряні Війни, стати капітаном судна та знайти вулкан

Вражаючий схід: де можна зняти Зоряні Війни, стати капітаном судна та знайти вулкан

Дороги привели Лесю Нікітюк і Богдановича в тревел-шоу «Le Маршрутка» 5 випуск від 02.12.2019 на схід України. Телеведуча підняла на вуха весь Маріуполь! Відсвяткувала початок навчального року в морському ліцеї та змусила викладача Азовського морського інституту вчити її керувати судном. Крім того, вона вийшла в море на яхті й прогулялася по місту 1910 року, а також знайшла сліди справжнього вулкана! Як це було? Поспішайте дивитися онлайн у шоу «Ле Маршрутка».

 

Морські ворота Донбасу

Леся Іванівна почала знайомство зі сходом України з Маріупольського морського порту. Звичайно, вона очікувала побачити ряди величезних лайнерів, натовпи китайських туристів і продавців вуличної пахлави й кукурузки. Але, виявилося, цей порт призначений тільки для вантажних суден, а пасажири тут – паливо, метали й харчові продукти. У 5 випуску проєкту «Le Маршрутка» Леді Ле дізнається, звідки в Україну привозять вугілля, і куди продають наші сталь і зерно. А також розповість, чому співробітники порту відвідують кілька країн за одну робочу зміну.

 

Домашній зоопарк у Василівці

По дорозі Леся Нікітюк зустріла чоловіка з величезним ірландським вовкодавом. Звичайно, блондинка не могла не підвезти екзотичну пару. Олександр розповів, що він власник домашнього зоопарку. У нього живуть 13 тигрів і 15 ведмедів, а також леви й пантери. Герой тревел-шоу «Ле Маршрутка» 02.12.2019 та його родина понад 16 років рятують тварин у біді: забирають їх із дач політиків-утікачів, з притравочних станцій, цирків і від інших господарів, які з різних причин більше не можуть піклуватися про улюбленців. Дізнайтеся разом із Леді Ле, як живеться великим кішкам в Олександра.

Дивіться онлайн «Лe Маршрутка» випуск 5 і не пропустіть – Леся Іванівна покаже, де в Україні був справжній вулкан і як тепер виглядають його сліди.

Пропустили попередній випуск? Дізнайтеся, чим цікава Хмельницька область, – дивіться онлайн «Le Маршрутка» 4 випуск.