Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Херсонські дива: рожеві озера й кавуновий бум
<p style="text-align: justify;">У тревел-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/le-marshrutka">«Le Маршрутка»</a> 6 випуск від 09.12.2019 харизматична власниця жовтого Богдана Леся Нікітюк приїде до сонячної Херсонщини. Це унікальне місце, де зустрічаються цілих два моря, живуть рідкісні птахи і де стоїть найвищий маяк України.</p><p style="text-align: justify;"><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Кавунова лихоманка</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Як тільки ведуча шоу «Ле Маршрутка» перетнула межу Херсонської області, відразу подалася на пошуки знаменитих херсонських кавунів. І дорогою зустрівся відповідний «кандидат». Тільки фермер Паша не дозволив Лесі Нікітюк спробувати величезну стиглу ягоду, тому що віз її на кавуновий фестиваль у Голу Пристань. Раз на рік тут збираються, щоб з'ясувати, хто виростив найважчий кавун. І саме цей плід на святі – окраса програми: його запах витає в повітрі, з нього зроблені морозиво, смузі, сік і навіть зимовий мед, із нього вирізають твори мистецтва й навіть запускають у небо ліхтарики у формі кавуна. У 6 випуску «Ле Маршрутки» дивіться онлайн, як нафестивалилася Леся і які дива вона тут знайшла.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Де в Україні знайти рожеві озера?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Лесі Іванівні пощастило зустріти такий колір води в озерах села Геройське. Тут в промислових масштабах вирощують сіль! Без заклинань й алхімічних трансформацій звичайна морська вода перетворюється в харчову добавку. Як саме це працює і чому озера набувають такий незвичайний колір, пасажирці в шоу «Le Маршрутка» 09.12.2019 розповість Андрій, співробітник підприємства.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Хай-тек родом з України?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Наступною зупинкою Лесі Нікітюк стала одна з перших у світі конструкцій у стилі хай-тек. Це 108-річний Аджигольський маяк, який стоїть у дельті Дніпра, де річка після довгої подорожі Україною впадає в море. Досі футуристична конструкція служить за призначенням, а добрий доглядач маяка розводить біля його підніжжя солодкий виноград і смачні помідори.</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;">Дізнайтеся, які ще дива ховаються поза туристичними маршрутами Херсонщини – дивіться онлайн «Ле Маршрутка» 6 випуск.</p><p style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не пропустіть список найбільш незвичайних відкриттів на Сході України – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/le-marshrutka/sezon-1/vypusk-5">«Le Маршрутка» 5 випуск</a>.</p>

Херсонські дива: рожеві озера й кавуновий бум

Херсонські дива: рожеві озера й кавуновий бум

У тревел-шоу «Le Маршрутка» 6 випуск від 09.12.2019 харизматична власниця жовтого Богдана Леся Нікітюк приїде до сонячної Херсонщини. Це унікальне місце, де зустрічаються цілих два моря, живуть рідкісні птахи і де стоїть найвищий маяк України.


Кавунова лихоманка

Як тільки ведуча шоу «Ле Маршрутка» перетнула межу Херсонської області, відразу подалася на пошуки знаменитих херсонських кавунів. І дорогою зустрівся відповідний «кандидат». Тільки фермер Паша не дозволив Лесі Нікітюк спробувати величезну стиглу ягоду, тому що віз її на кавуновий фестиваль у Голу Пристань. Раз на рік тут збираються, щоб з'ясувати, хто виростив найважчий кавун. І саме цей плід на святі – окраса програми: його запах витає в повітрі, з нього зроблені морозиво, смузі, сік і навіть зимовий мед, із нього вирізають твори мистецтва й навіть запускають у небо ліхтарики у формі кавуна. У 6 випуску «Ле Маршрутки» дивіться онлайн, як нафестивалилася Леся і які дива вона тут знайшла.

 

Де в Україні знайти рожеві озера?

Лесі Іванівні пощастило зустріти такий колір води в озерах села Геройське. Тут в промислових масштабах вирощують сіль! Без заклинань й алхімічних трансформацій звичайна морська вода перетворюється в харчову добавку. Як саме це працює і чому озера набувають такий незвичайний колір, пасажирці в шоу «Le Маршрутка» 09.12.2019 розповість Андрій, співробітник підприємства.

 

Хай-тек родом з України?

Наступною зупинкою Лесі Нікітюк стала одна з перших у світі конструкцій у стилі хай-тек. Це 108-річний Аджигольський маяк, який стоїть у дельті Дніпра, де річка після довгої подорожі Україною впадає в море. Досі футуристична конструкція служить за призначенням, а добрий доглядач маяка розводить біля його підніжжя солодкий виноград і смачні помідори.

 

Дізнайтеся, які ще дива ховаються поза туристичними маршрутами Херсонщини – дивіться онлайн «Ле Маршрутка» 6 випуск.

Пропустили попередній випуск? Не пропустіть список найбільш незвичайних відкриттів на Сході України – дивіться онлайн «Le Маршрутка» 5 випуск.