Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Леді Ле презентує незабутній тревел-маршрут Житомирщиною
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/le-marshrutka">«Le Маршрутка»</a> 7 випуску від 16.12.2019 Леся Нікітюк підготувала для вас екскурсію Житомирщиною. Відірватися від екрану буде неможливо, адже ведуча політає на ґіроплані над українськими полями, повправляється у веденні бою зі справжніми козаками, спробує кілька видів дерунів і знайде храм, повністю зроблений із граніту. Не пропустіть нову захоплюючу подорож Леді Ле – дивіться онлайн шоу «Ле Маршрутка» 7 випуск просто зараз.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Що подивитися в Житомирській області?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Звичайно ж, варто з'їздити на гранітні каньйони. У Житомирській області знаходиться найбільша кількість родовищ цієї породи. Тому тут більше 100 кар'єрів. Коли джерело закінчується, то його поступово затоплює вода, перетворюючи промислову зону в унікальної краси озера. У проєкті «Ле Маршрутка» Леся Іванівна Нікітюк покаже одне з них – у каньйоні Високий Камінь.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Де смачно поїсти?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Через чергових попутників Леді Ле занесло в Коростень на фестиваль дерунів. Виявилося, що тут навіть є пам'ятник цій страві! Раз у рік вчителі прогулюють школу, бухгалтери кидають свої звіти, а мер – адміністративні обов'язки та йдуть смажити деруни. Тут навіть відкрили нову професію дерунаря! Просто на фестивалі в 7 випуску «Le Маршрутка» 16.12.2019 <a href="https://teleportal.ua/person/lesya-nikityuk">Леся Нікітюк</a> знайде козаків і попросить у них майстер-клас із боротьби з батогом. Хто кого пересилить: ведуча нагайку або навпаки, дивіться онлайн у новому епізоді на Teleportal.ua.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не пропустіть яскравої подорожі Лесі Нікітюк Херсонською областю: рожеві озера, українська пустеля й дельфіни в дикій природі – ви повинні це побачити. Переходьте за посиланням і дивіться онлайн шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/le-marshrutka/sezon-1/vypusk-6">«Le Маршрутка» 6 випуск</a>.</span></p>

Леді Ле презентує незабутній тревел-маршрут Житомирщиною

Леді Ле презентує незабутній тревел-маршрут Житомирщиною

У шоу «Le Маршрутка» 7 випуску від 16.12.2019 Леся Нікітюк підготувала для вас екскурсію Житомирщиною. Відірватися від екрану буде неможливо, адже ведуча політає на ґіроплані над українськими полями, повправляється у веденні бою зі справжніми козаками, спробує кілька видів дерунів і знайде храм, повністю зроблений із граніту. Не пропустіть нову захоплюючу подорож Леді Ле – дивіться онлайн шоу «Ле Маршрутка» 7 випуск просто зараз.

 

Що подивитися в Житомирській області?

Звичайно ж, варто з'їздити на гранітні каньйони. У Житомирській області знаходиться найбільша кількість родовищ цієї породи. Тому тут більше 100 кар'єрів. Коли джерело закінчується, то його поступово затоплює вода, перетворюючи промислову зону в унікальної краси озера. У проєкті «Ле Маршрутка» Леся Іванівна Нікітюк покаже одне з них – у каньйоні Високий Камінь.

 

Де смачно поїсти?

Через чергових попутників Леді Ле занесло в Коростень на фестиваль дерунів. Виявилося, що тут навіть є пам'ятник цій страві! Раз у рік вчителі прогулюють школу, бухгалтери кидають свої звіти, а мер – адміністративні обов'язки та йдуть смажити деруни. Тут навіть відкрили нову професію дерунаря! Просто на фестивалі в 7 випуску «Le Маршрутка» 16.12.2019 Леся Нікітюк знайде козаків і попросить у них майстер-клас із боротьби з батогом. Хто кого пересилить: ведуча нагайку або навпаки, дивіться онлайн у новому епізоді на Teleportal.ua.

Не пропустіть яскравої подорожі Лесі Нікітюк Херсонською областю: рожеві озера, українська пустеля й дельфіни в дикій природі – ви повинні це побачити. Переходьте за посиланням і дивіться онлайн шоу «Le Маршрутка» 6 випуск.