Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Леся Іванівна шукає дива під Києвом
<p style="text-align: justify;">Об'їздивши половину України, <a href="https://teleportal.ua/person/lesya-nikityuk">Леся Нікітюк</a> у тревел-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/le-marshrutka">«Le Маршрутка»</a> 8 випуск від 23.12.2019 прибула в Київську область на своєму жовтому Богдані. Ведуча поставила собі за мету: знайти тут те, чого зовсім не очікуєш побачити.</p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p style="text-align: justify;"><strong>І чого точно не чекала Леді Ле – так це зустріти на дорозі серферів</strong></p> <p style="text-align: justify;">Важко повірити, але вони ловлять 2-метрові хвилі на Київському водосховищі! Будова настільки велика, що дійсно може змагатися зі справжнім морем. Тут є свої острови, ходять кораблі, а відпочиваючі загоряють і плавають. Але ведучій проєкту «Ле Маршрутка» довелося дізнатися і страшні міфи про це місце:</p> <ul> <li style="text-align: justify;">нібито вода у сховищі радіоактивна після трагедії на Чорнобильській АЕС;</li> <li style="text-align: justify;">при створенні Київського моря затопили 50 сіл із кладовищами, і на дні досі можна знаходити цілі будинки й побутове начиння;</li> <li style="text-align: justify;">крім того, якщо гребля звалиться – то 20-метрове цунамі знесе половину Києва!</li> </ul> <p style="text-align: justify;">Леся Іванівна вирішила, перш ніж вірити байкам, потрібно їх перевірити. У шоу «Ле Маршрутка» 23.12.2019 безстрашна блондинка спуститься на дно Київського водосховища і зробить аналіз води. Що підтвердиться з чуток, а який міф зруйнується? Дізнайтеся просто зараз.</p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p style="text-align: justify;"><strong>Леді Ле та DZIDZIO купуватимуть картоплю на трасі</strong></p> <p style="text-align: justify;">За час подорожей Україною в Лесі Нікітюк були різні попутники – але зірка трапилася вперше. Ведуча застала співака DZIDZIO, поки він купував на трасі мішки картоплі і ящики з фруктами. У 8 випуску «Le Маршрутка» дивіться онлайн, які в DZIDZIO найулюбленіші українські місця. І дізнайтеся, чому він радить всюди куштувати борщ.</p> <p style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/le-marshrutka/sezon-1/vypusk-7">«Le Маршрутка» 7 випуск</a>, у якому Леді Ле показала незвідану Житомирську область.</p>

Леся Іванівна шукає дива під Києвом

Леся Іванівна шукає дива під Києвом

Об'їздивши половину України, Леся Нікітюк у тревел-шоу «Le Маршрутка» 8 випуск від 23.12.2019 прибула в Київську область на своєму жовтому Богдані. Ведуча поставила собі за мету: знайти тут те, чого зовсім не очікуєш побачити.

 

І чого точно не чекала Леді Ле – так це зустріти на дорозі серферів

Важко повірити, але вони ловлять 2-метрові хвилі на Київському водосховищі! Будова настільки велика, що дійсно може змагатися зі справжнім морем. Тут є свої острови, ходять кораблі, а відпочиваючі загоряють і плавають. Але ведучій проєкту «Ле Маршрутка» довелося дізнатися і страшні міфи про це місце:

  • нібито вода у сховищі радіоактивна після трагедії на Чорнобильській АЕС;
  • при створенні Київського моря затопили 50 сіл із кладовищами, і на дні досі можна знаходити цілі будинки й побутове начиння;
  • крім того, якщо гребля звалиться – то 20-метрове цунамі знесе половину Києва!

Леся Іванівна вирішила, перш ніж вірити байкам, потрібно їх перевірити. У шоу «Ле Маршрутка» 23.12.2019 безстрашна блондинка спуститься на дно Київського водосховища і зробить аналіз води. Що підтвердиться з чуток, а який міф зруйнується? Дізнайтеся просто зараз.

 

Леді Ле та DZIDZIO купуватимуть картоплю на трасі

За час подорожей Україною в Лесі Нікітюк були різні попутники – але зірка трапилася вперше. Ведуча застала співака DZIDZIO, поки він купував на трасі мішки картоплі і ящики з фруктами. У 8 випуску «Le Маршрутка» дивіться онлайн, які в DZIDZIO найулюбленіші українські місця. І дізнайтеся, чому він радить всюди куштувати борщ.

Пропустили попередній випуск? Переходьте за посиланням і дивіться «Le Маршрутка» 7 випуск, у якому Леді Ле показала незвідану Житомирську область.