Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Імпортне або вітчизняне виробництво: як вибрати якісний продукт і заощадити?
<p>Ведучі програми Дешево і сердито-2 випуск 10 Олександр Педан і Катя Павлюченко вирішили розібратися, чому українські товари не асоціюються з якістю? В ході експериментів буде зрозуміло, чи можна замінити в побуті звичні імпортні товари на аналогічні за властивостями українського виробництва. І відповідно дешевшими за вартістю.</p><p>У цьому випуску ви дізнаєтеся, що побутова хімія, косметика, кухонна техніка, матраци, смартфони і навіть контрацептиви в Україні виробляють нітрохи не гірше, ніж в Китаї і в Європі!</p><p>Провідні на власному прикладі покажуть, як зменшити витрати, але не відмовлятися від звичного життя.</p><p>Дивіться онлайн 10 випуск Дешево і сердито 2 сезон.</p>

Імпортне або вітчизняне виробництво: як вибрати якісний продукт і заощадити?

Імпортне або вітчизняне виробництво: як вибрати якісний продукт і заощадити?

Ведучі програми Дешево і сердито-2 випуск 10 Олександр Педан і Катя Павлюченко вирішили розібратися, чому українські товари не асоціюються з якістю? В ході експериментів буде зрозуміло, чи можна замінити в побуті звичні імпортні товари на аналогічні за властивостями українського виробництва. І відповідно дешевшими за вартістю.

У цьому випуску ви дізнаєтеся, що побутова хімія, косметика, кухонна техніка, матраци, смартфони і навіть контрацептиви в Україні виробляють нітрохи не гірше, ніж в Китаї і в Європі!

Провідні на власному прикладі покажуть, як зменшити витрати, але не відмовлятися від звичного життя.

Дивіться онлайн 10 випуск Дешево і сердито 2 сезон.