Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як відпочити в Україні дешевше, ніж за кордоном?
<p>У Дешево і сердито-2 випуск 11 експерти проекту доведуть, що українські делікатеси нічим не гірші, ніж закордонні. Чи можливо таке, що українські устриці будуть дешевші та смачніші, ніж дорогі французькі? А сир із цвіллю? Експерименти програми покажуть, як обрати якісний і смачний продукт, не переплачуючи за нього зайві гроші!</p><p>Чи можна в нашій країні відпочити не гірше, ніж в Туреччині або Єгипті без переплат? Можна і навіть бюджетніше! Італія, Ізраїль, Аляска, Середземномор'ї без віз і великих грошей - все це є в Україні!</p><p>Нові експерименти! Навіть найкрасивіша етикетка та висока ціна зовсім не гарантують якість вина. Як швидко, просто і головне моментально дізнатися якість вина в домашніх умовах?</p><p>Дивіться Лайфхак від Дешево і сердито-2 випуск 11.</p>

Як відпочити в Україні дешевше, ніж за кордоном?

Як відпочити в Україні дешевше, ніж за кордоном?

У Дешево і сердито-2 випуск 11 експерти проекту доведуть, що українські делікатеси нічим не гірші, ніж закордонні. Чи можливо таке, що українські устриці будуть дешевші та смачніші, ніж дорогі французькі? А сир із цвіллю? Експерименти програми покажуть, як обрати якісний і смачний продукт, не переплачуючи за нього зайві гроші!

Чи можна в нашій країні відпочити не гірше, ніж в Туреччині або Єгипті без переплат? Можна і навіть бюджетніше! Італія, Ізраїль, Аляска, Середземномор'ї без віз і великих грошей - все це є в Україні!

Нові експерименти! Навіть найкрасивіша етикетка та висока ціна зовсім не гарантують якість вина. Як швидко, просто і головне моментально дізнатися якість вина в домашніх умовах?

Дивіться Лайфхак від Дешево і сердито-2 випуск 11.