Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Не поспішайте викидати! Що можна зробити з відходів?
<p>У Дешево і сердито-3 випуску 3 дивіться, чому українці кидають гроші на вітер, викидаючи продукти у смітник? Ведучі програми провели безпрецедентний експеримент! А чи можна взагалі нічого не викидати? Як жити без відходів - покажуть Олександр Педан і шеф-кухар Євген Клопотенко!</p><p>Дивіться у програмі про сублімацію продуктів! Що це і як робити? Зберегти залишки готових каш, макаронів і м'ясних страв тепер легко. Як - покажуть експерти Дешево і сердито.</p><p>Ще один лайхак програми - косметика з відходів! Як приготувати елітну косметику з рибної луски - навчить косметолог Олена Глотова.</p><p>Не пропустіть у програмі Дешево і сердито-3 випуск 3.</p>

Не поспішайте викидати! Що можна зробити з відходів?

Не поспішайте викидати! Що можна зробити з відходів?

У Дешево і сердито-3 випуску 3 дивіться, чому українці кидають гроші на вітер, викидаючи продукти у смітник? Ведучі програми провели безпрецедентний експеримент! А чи можна взагалі нічого не викидати? Як жити без відходів - покажуть Олександр Педан і шеф-кухар Євген Клопотенко!

Дивіться у програмі про сублімацію продуктів! Що це і як робити? Зберегти залишки готових каш, макаронів і м'ясних страв тепер легко. Як - покажуть експерти Дешево і сердито.

Ще один лайхак програми - косметика з відходів! Як приготувати елітну косметику з рибної луски - навчить косметолог Олена Глотова.

Не пропустіть у програмі Дешево і сердито-3 випуск 3.